Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:23:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vrijeme  (Posjeta: 566 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« na: Listopad 31, 2010, 12:47:57 »

apsolutno sva vremena su netocna i pomaknuta... utvrdu mi izgradjuje sat vremena dulje nego pise, obuku mi istrazuje sat dulje nego pise, tesku vojsku mi trenira sat duze nego pise.... dakle molio bi da se to korigira, neda mi se sad stavljat tu slikice da bi potvrdio to sto govorim... i btw, mislim da ono sto je tiger pisao da je doslo do modifikacija vremana treniranja malo netocno, jer tko je vidio trenirat lake strijelce 6h, a teske 10? pise 9 i to je onak, estetski gledano i ok.... Smiley) Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 31, 2010, 03:06:19 »

1    7(7+0)    8    
0:55:14
   Putovanja     sjbeali su rpogrameri neakj zesce na sve su nadodali 1 h evo meni psije pututju kak treba plus jos taj jedan h ipada 1:01:53 npr da moraju putovat ovo je sad gore copy koliko je jos ostalo min i sec da stignu spije daj nek ovui paze kad mjenjau kodove -,-,-
Evidentirano
marko1997
Lieutenant
***

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 31, 2010, 08:19:23 »

hehehehehe    promjena vremena ak niste skužili danas je bilo u 2 ide u 3 hehehe nisu programeri krivi,ljetno vrijeme
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!