Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:04:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA  (Posjeta: 4474 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #45 na: Listopad 27, 2010, 01:24:53 »

kvar nije mogla krenuti na gore.... a sta nije on mali on je stariji od mene.... Grin Grin ma sta vi znate nemate pojima ni kako je isla prica... pa imao je on greske i nisam se ljutio... ucio je na pogreskama neke me stvari nije htio slusati ali onda je poslije shvatio sad ja vise skoro nista ne moram raditi.... pa svaka cast kelsi samo sta je to ostalima smetalo i zato su nas robili ako nisi znao... meni svi pricali da sam ja dobar i tako a kelsu su grdili a razloga nije bilo osim kaj mu je to bila 1 prava era... lik sad razmislja poput mene i mislim da je jedan od boljih igraca samo jos mora na samopouzdanju poraditi kad salje vojsku i postat ce pravi faker iako vec mislim da je...  Grin Grin Grin a pogledaj mene i disturbed6 mi smo 2 frendi iz razreda koji nemaju pametnijeg posla nego igrat imperiju i biti pijani... sta mislis da je meni ovo sve na svijetu pa za gajbu piva bi prodao acc... pa kad je kelso poceo igrati s menom svi su mislili da to nije dobra ideja da cu ja kelsu za Lips Sealed ati da ce kelso mene i tako a na kraju stvorimo acc kakav bi svatko pozelio.... ali kao sto rekao ovo je samo igra a to neki ljudi ne shvacaju....
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #46 na: Listopad 27, 2010, 01:49:01 »

.........................TRIBAS MU SPOMENIK DIGNUT.......................... Smiley Smiley Wink Wink Cheesy Grin Angry Sad Shocked Cool Huh? :Smiley Tongue Embarrassed Lips Sealed Undecided Kiss Cry *crazy* [:-} *tired* *heart* *xxx* *WASSUP* *hmm* *freak* ;D *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye*
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #47 na: Listopad 27, 2010, 02:03:46 »

koji car....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #48 na: Listopad 27, 2010, 02:17:03 »

...........MIR S VAMA........ Grin   Grin   Grin......MIR SVIMA..... Grin  Grin  Grin........AL NETKO CE NA KRAJU NA Lips Sealed I......... *black_eye*
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #49 na: Listopad 27, 2010, 02:23:34 »

necu valjda ja?Huh? Grin Grin Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #50 na: Listopad 27, 2010, 02:40:56 »

deset kamikaza na tebe i gotov sii.. Grin Grin Grin
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #51 na: Listopad 27, 2010, 07:45:19 »

ma vi mene ne poznajete.... pa mislis da je meni bilo problem to kaj me robe... meni nije bio problem nekom drugom je bio a kao sto si rekao neka robe htio bi malo loviti paladine za vojne a kao sto rekoh igra jos jedan lik na acc kojemu je ovo 1 era i znao je dosta grijesiti ali sad je postao pravi igrac i znalac... ja sam evo tek sad poceo igrati kako treba a to da me se ne boje bolje nemojte negirati bez veze jer svakoga je bar malo strah kad vidi da posalje spijun.... vazno je da se igra a neka me robe i tako sam slozio acc protiv toga a i CUDO  je da sam uopce 3 po ekonomskim nakon toliko poroba drugi nemaju ni priblizno toliko poraza koliko su mene puta porobili.... ja ne placem ja samo vracam dugove a kao sto vidis svi koji su to radili sad ne igraju ili su totalno poruseni pa sad kaj god vi govorili boli me ona stvar.... vazno je da se ima za litru i vodu!! Smiley :)aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Cool Cool Cool  lud sam... samo kaj svi vi ostali neznate da smo mi djeca koja jos nemaju ni 18 godina.... zvuci smijesno Grin Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin a strasan ti je spijun, lvl 19 do neki dan... kao sto su drugi za tebe napadali tako i spijaju sada za tebe... Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #52 na: Listopad 27, 2010, 11:38:15 »

ma ti sve znas..... bas sam gledao mina si mi na 1000 udaljenosti....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #53 na: Listopad 27, 2010, 11:53:17 »

ma nisam ti ja taj  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #54 na: Listopad 27, 2010, 11:55:07 »

pa ja mislim da bi edi prolazio i bez da drugi spijuniraju, to je bilo onako, tek toliko iz običaja... Grin
a to sta ja nemam medalja *xxx* *xxx* *xxx* meni ne smeta i nije mi to nikakav problem. Imat cu prilika da ju pokupim a i ako ju netko odnese meni pred nosom pa sta..nije smak svijeta...bit ce jos drugih realmova i puno medalja Smiley
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #55 na: Listopad 27, 2010, 11:57:57 »

ahhh.... boli te  Lips Sealed .... to ti je meni mina na 1000 udaljenosti koji redovito posjecujem.... hvala na tako dobroj mini... dino necemo se vise opravadati takvim ljudima... da oni znaju neke stvari kako sam ja isao na ljude bi se smijali pa sam ih prolazio bez spije...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #56 na: Listopad 27, 2010, 12:01:46 »

odredi lake konjice uskoro ce biti spremni  [:-}
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!