Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:17:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA  (Posjeta: 4480 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 26, 2010, 09:32:08 »

ne boje se samo njega,,, Oktavian kapitulirao od mene danas ... a ostatak na vi na odmoru  Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 26, 2010, 09:34:32 »

pa bas mi je drago da se nitko ne boji ali po porukama nebi tako rekao.... maximus da ti znas kako stvari stoje onda bi se i ti bojao.... jer svi izgledaju ovako  *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* Grin Grin Grin a ja nemam vojske imam je nesto sitno....  Wink
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #32 na: Listopad 26, 2010, 09:42:55 »

edi pa ratovao sam protiv vas i niste se bas iskazali  Tongue
Evidentirano
crni_grga
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 26, 2010, 11:03:52 »

pa vidis da me se svi boje a da znaju kakav sam u stvarnosti svi bi mi bili prijatelji a ne ovako.... e kako SAM LJUTTTT ONAJ CRNI GRGA MI POBIJEGAO NA ODMOR UBIT CU GA.... VEC GA 2 DANA GANJAM I LIK MI SE IZVALIC IZ MINUSA ISUSE BOZE RAZBIT CU NESTO..... dist znas fotku?? ja razmisljam da se javim pa da mi da 3 ili 4 i da zavrsim s tim....

 šta je medvede ,valjda misliš da sam zbog tebe otišao na odmor .....ja imam dvoje djece od koje mi je curica od god i pol i usto radim još i noćne pa s vremena na vrijeme odem na odmor da  se malo naspavam i poigram s djecom....dolazim čim mi istekne 48 sati pa nastavi špijat i d....  na izvješća ....jer svaka čast pratiš mene od 680 000 bodova a ti imaš 3 miliona i nešto ....a nemožeš mi uhvatit vojsku da si još tri puta jači
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 26, 2010, 11:10:22 »

AAAAAAAAAAAAAAA..... imas srece.... ma krivo sam racunao vrijeme.... da si jos jucer poslao bi te ulovio probao ti naci vojsku u sec.... ali vrati se sto prije bar cemo se igrati..... ali napadam te jer imas najvise vojske u firestormu i zato jer ne gubim cast.... ali ulovit cu te.... heheheh valjda dobro se drzis....  Grin Grin Grin
Evidentirano
crni_grga
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 26, 2010, 11:17:16 »

ne volim kada me se spominje u takvim glupim raspravama i još tako da ispada kao da sam otišao na odmor zbog tebe ...bože sačuvaj ...otišao sam na odmor zbog familije i ni zbog čega drugog
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 26, 2010, 11:20:17 »

pa ok.... ali svakome treba odmor.. tesko tko izdrzi  3 dana konstatnog spijuniranja i napadanja i ja sam vec umoran bio... vracas se na zadnje dane rata valjda cemo opet ratovati... ali moram te pohvaliti to se zove izdrzljivost... nikad te nisam omalovazao ti si jedan od igraca koje je bas tesko uloviti....  Smiley
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 26, 2010, 11:22:45 »

priča edi meni u skoli o tebi i hvali te kako mu bjezis...dobar si, stvarno si dobar... kaze da se iz nemogucih situacija izvlačis...pa to je za pohvalit Wink
Evidentirano
crni_grga
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 26, 2010, 11:37:49 »

ma sve je to ok ....ali moram to reći želio to ili ne ,da ipak poštijem fearovce i feudals jer ovo je igra i oni to rade dobro...znači igraju i ratuju(ne napadaju jedni druge i pomažu si)  jer ipak je ovo samo igra i tako je i sam shvaćam  ,a drugi kao tobože jaki igrači drže se po strani i nešto glume il su na odmoru
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 26, 2010, 11:43:31 »

pa ova je grupa zato napravljena jer mi jaci igraci smo maknuli konkurenciju i ovi jaci su pobijegli na odmor i ne usude se vratiti zato i moram vas slabe napadati.... ljudi mene ne poznaju ali oni koji me poznaju znaju kakav sam i nitko tko me pozna ne sere po meni jer kao sto si rekao sve je igra....  Grin Grin Smiley [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 26, 2010, 11:44:59 »

ja mislim da ce feudalsi na kraju testirat malo fearovce ..ali to ce bit cisto da se vidi tko je ovu eru spremniji  Cool

Evidentirano
fly
Gost
« Odgovor #41 na: Listopad 27, 2010, 12:44:36 »

pa ova je grupa zato napravljena jer mi jaci igraci smo maknuli konkurenciju i ovi jaci su pobijegli na odmor i ne usude se vratiti zato i moram vas slabe napadati.... ljudi mene ne poznaju ali oni koji me poznaju znaju kakav sam i nitko tko me pozna ne sere po meni jer kao sto si rekao sve je igra....  Grin Grin Smiley [:-} [:-} [:-}
a sto vas je lijepo slusati tako velike i napuhane... :Smiley..dist di si bio kad su se dijelile medalje sakom i kapom i kad je ekipa igrala=?normalno da je sada tesko..vidis edi te za Lips Sealed ao i malo se prije sijetio nesto pokupit.. Lips Sealed  tesko se igrat kauboja Wink Angry Grin..edi nitko te se ne boji niti se bojao..svi znamo kako si nabio bodove i natukao vojsku..sakrivao si se i huskao druge da napadaju za tebe dok si ti bildao armiju..,a kad si skuzio da ti nem nitko nista poceo napadati..samo se nadam da te nitko nece poceti robiti Grin Grin Grin,pa da odes i ti na odmor...p.s*skidam kapu obojci za acc!!  [:-}
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #42 na: Listopad 27, 2010, 01:01:35 »

ma vi mene ne poznajete.... pa mislis da je meni bilo problem to kaj me robe... meni nije bio problem nekom drugom je bio a kao sto si rekao neka robe htio bi malo loviti paladine za vojne a kao sto rekoh igra jos jedan lik na acc kojemu je ovo 1 era i znao je dosta grijesiti ali sad je postao pravi igrac i znalac... ja sam evo tek sad poceo igrati kako treba a to da me se ne boje bolje nemojte negirati bez veze jer svakoga je bar malo strah kad vidi da posalje spijun.... vazno je da se igra a neka me robe i tako sam slozio acc protiv toga a i CUDO  je da sam uopce 3 po ekonomskim nakon toliko poroba drugi nemaju ni priblizno toliko poraza koliko su mene puta porobili.... ja ne placem ja samo vracam dugove a kao sto vidis svi koji su to radili sad ne igraju ili su totalno poruseni pa sad kaj god vi govorili boli me ona stvar.... vazno je da se ima za litru i vodu!! Smiley :)aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Cool Cool Cool  lud sam... samo kaj svi vi ostali neznate da smo mi djeca koja jos nemaju ni 18 godina.... zvuci smijesno Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 27, 2010, 01:03:54 »

mda, al neki od nas igraju sami svoj acc... i samim time su sami zasluzni za ono sto su postigli
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

fly
Gost
« Odgovor #44 na: Listopad 27, 2010, 01:13:49 »

ma vi mene ne poznajete.... pa mislis da je meni bilo problem to kaj me robe... meni nije bio problem nekom drugom je bio a kao sto si rekao neka robe htio bi malo loviti paladine za vojne a kao sto rekoh igra jos jedan lik na acc kojemu je ovo 1 era i znao je dosta grijesiti ali sad je postao pravi igrac i znalac... ja sam evo tek sad poceo igrati kako treba a to da me se ne boje bolje nemojte negirati bez veze jer svakoga je bar malo strah kad vidi da posalje spijun.... vazno je da se igra a neka me robe i tako sam slozio acc protiv toga a i CUDO  je da sam uopce 3 po ekonomskim nakon toliko poroba drugi nemaju ni priblizno toliko poraza koliko su mene puta porobili.... ja ne placem ja samo vracam dugove a kao sto vidis svi koji su to radili sad ne igraju ili su totalno poruseni pa sad kaj god vi govorili boli me ona stvar.... vazno je da se ima za litru i vodu!! Smiley :)aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Cool Cool Cool  lud sam... samo kaj svi vi ostali neznate da smo mi djeca koja jos nemaju ni 18 godina.... zvuci smijesno Grin Grin Grin Grin
ne moras se opravdavati edi...sta da je stvar krenula u krivom smijeru..? Huh?..rekao bi ,a mali je ne iskusan ..mora uciti..a ovako kupis vrhnje..ubiti svaka cast kelsi!!! Wink Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!