Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:39:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: za poludit...  (Posjeta: 1326 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ninjalik
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Ožujak 18, 2009, 05:56:00 »

Zadnje tri ili četiri bitke napadam sa koeficientom 100 morala , međutim u  izvješču piše da mi je u bitki na polju moral bio 100 a u napadu na utvrdu negdje oko 30 !!!!! Tako da izgubim bitku i jako jako puno vojnika s tim da neprijatelj kojega sam napadao ima ravno nula vojske . Razlika između mojih i njegovih bodova je duplo veća u moju korist . Nerazumijem zašto mi moral toliko opadne i zašto to nepiše kad kliknem na opciju "napadni" nego mi piše moral 100 ili 91 otprilike ??   pa bih molio malu pomoc
inace imam negdje oko 1500 maceovaca i minimalno 10 katapultova a neprijateljske utvrde su max lvl 4

peace
Evidentirano
hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 18, 2009, 07:51:47 »

moral pada tokom bitke, i ako padne ispod 50, postoji sansa da ti vojska pobjegne.. iako lik mozda nema vojsku, ti mu i dalje moras srusit fort, a to traje, pa na kraju izgubis zbog morala..
prije napada koristi kalkulator, pa ces izbjec nepotrebne gubitke
Evidentirano

ninjalik
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 19, 2009, 11:52:44 »

moral pada tokom bitke, i ako padne ispod 50, postoji sansa da ti vojska pobjegne.. iako lik mozda nema vojsku, ti mu i dalje moras srusit fort, a to traje, pa na kraju izgubis zbog morala..
prije napada koristi kalkulator, pa ces izbjec nepotrebne gubitke
Napadao sam tipove sa srušenom utvrdom i to sa 10 ovnova !?!
Mislim stvarno bezveze
Evidentirano
hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 19, 2009, 11:55:04 »

srusenu utvrdu moras probit isto kao i citavu, to ne utjece na njenu obranu... a 10 ovnova ti nemre pomoc za rusenje iceg, osim forta 1, 2 i 3. al njih mozes i samo sa macevima...
Evidentirano

ninjalik
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 20, 2009, 05:08:50 »

Kako sam ih onda dosad napadao sa samo 10 komada ( mislim na utvrde lvl 4 )  i pobjeđivao ?  Embarrassed
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 20, 2009, 09:11:36 »

Možda su te utvrde lvl 4 bile prazne, a u ovima su strijelci. a kad su strijelci u utvrdi onda gubiš 7 morala po rundi umjesto 4 tak da ti moral brže padne ispod 50 i vojska ti pobjegne.
Nemogu ti ništa više reći bez da vidim vojno izvješće. Pošalji mi link na vojno izvješće u poruci pa ti budem reko točno zašto si izgubio.
Evidentirano

hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 20, 2009, 09:23:17 »

Kako sam ih onda dosad napadao sa samo 10 komada ( mislim na utvrde lvl 4 )  i pobjeđivao ?  Embarrassed

ovisi ti i o terenu, razlika izmedu ravnice i planina je skoro 50% HP-a utvrde.. isto tako ak je provincija boxana, gubis odma na pocetku 20 morala... mozda si prie bio voda/prvi casnik/general u savezu, pa si imao 10 morala bonusa, a sad vise nemas... mozda ti je cast u minusu vecem od -100, pa i zbog tog gubis morala odma na pocetku...

a kako je beast rekao, ak su strijelci u utvrdi, gubis 7 morala po rundi umjesto 4, pa opsada oduzme skoro duplo vise morala...

a to sto si ti pobjedivao sa 10 ovnova ti je vise zbog tog sta si slao i puno maceva, i imao srece, pa si tukao nebranjene fortove u ravnicama.. za bilo koji branjeni fort u planini, veci od lvl 3, trebas katapulte ili trebove
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!