Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:20:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: NIJE U REDU MISLIM  (Posjeta: 1013 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« na: Listopad 25, 2010, 10:58:53 »

Pa eto vidim da nema goldova u igri ovoj a receno je da ce biti i nemoguce je da nema ni jedan gold nakon 10 dana igre?? a da ovim tempom uskoro ce svi imperiani postati zivi goldovi i nesrazmjerno je da ljudi imaju toliko vojske 4000 tisuce  i badave imas fort 4 i trudis se a ruse te kao majmuna i uzimaju rese,nemaš sanse da se razvijes kada oni slobodno napadaju i 4 puta slabije jer moral je neupitan u njihovoj pobjedi,glupost,mislim da smo podredjeni jako mi imperijani ali eto uskoro ce biti koliko znam puno odustajanja od igre i bugari ce se sami igrati sa sobom,a di su goldovi da nam olaksaju malo razvoj PITAM VAS JA!!!!! nema isprika da ih jos nema kada fgledam igrace koji imaju po 60 bod i neigraju vec 8 dana!!!!!!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 25, 2010, 11:02:11 »

Goldova još nema jer je nova igra i svi koji su počeli igrati, igraju. Barem svakih par dana. Što se tiče balansa rasa, imperijani su na početku slabiji, pogotovo u odnosu na one nomade koji su počeli rano napadati i na taj način se obogatili. Zato će imperijani kasnije biti puno jači. Ali za to treba proći neko vrijeme i treba se pametno razvijati.
Evidentirano

TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 25, 2010, 11:04:59 »

Goldova još nema jer je nova igra i svi koji su počeli igrati, igraju. Barem svakih par dana. Što se tiče balansa rasa, imperijani su na početku slabiji, pogotovo u odnosu na one nomade koji su počeli rano napadati i na taj način se obogatili. Zato će imperijani kasnije biti puno jači. Ali za to treba proći neko vrijeme i treba se pametno razvijati.

slazem se sa tobom,razvijam se ja pametno,nitko me nije ispijao jel nemoze,napada nasumicno i ima od vise 3 puta bodova od mene di je tu moral,imam fort 4 a on ga rusi bez opsadnih jos,kako??? i ono malo sa pametnim razvijanjem nemozes nedo bod da predjes 1000 bodova i kada budes 6 sati off pa razvalit ce te,vojska ti ni netreba jel ce ju odma razvaliti kao bebu a bez vojske nemozes ni goldove napadati a tako skupa
Evidentirano
noob82
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 25, 2010, 11:42:17 »

Ja se slažem sa tuthomosisom.. Bio sam imperijanac dosao da 1200 bodova i onda su me uništili i odustao sam... Lik ima 3500 bodova a ja 1200 i napadne me i rasturi bez problema... I još uz to ima -200 časti al ima toliko vojske da mu je to nebitno... A kako da pametno  igraš kad te mogu stalno napadati a ti se nemožeš braniti... nezznam al nek dečki uživaju u iživljavanju na jadnim imperijancima... Cry
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 25, 2010, 01:57:56 »

Neke stvari u igri bi prema mojem mišljenju trebalo mnalo balansirati. Utvrde su malo preslabe na početku - moje mišljenje. Ali ovi dečki koji imaju - čast, gube zadovoljstvo i dugoročno su se zaribali, jer to je 5 zadovoljstva gubitka na svakih 100 negativne časti, a neće tako lako natrag.
Ova era u R82 je najbrutalnija jer su neki od tih igrača bili testeri i znaju o igri malo više i koriste prednosti i to su igrači koji su puno online... I doslovce žele pobijediti, dokazati se u prvoj eri i to je to. Kasniji svijetovi će biti lakši, jer će se igra malo izbalansirati, manje takvih igrača, slabija konkurencija, više znanja ćete imati...
Evidentirano

_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 25, 2010, 02:47:01 »

znači neki zaključak o svemu ovome bi bio ostavite se te ere  Grin Grin Grin prije nego ne Lips Sealed  
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 25, 2010, 02:52:21 »

Ne, nego shvatiti tu eru kao učenje. Dosta stvari je izmijenjeno i previše mnogi vuku paralele sa V4a koju su igrali a to više nije ista igra. I treba prvo naučiti razlike i razviti strategiju. I u V4a ako je netko želio, mogao je krenuti silovito na početku i gdje su ti igrači obično završili?? Prestali su nakon kojeg mjeseca kad su ih svi polovili ili nakon prve zasjede na koju su naletjeli.  Znači da ne možete suditi o igri na temelju prva 2 tjedna.
A i kasnije ako imate nekakvu vojsku i nemate resursa preko 6h off, nitko vas neće dirati. Sad se nekom i isplati izgubiti dio vojske za 100 k resursa u ovoj fazi. Ali nitko neće izgubiti 300 vojnika za 3 k drva. Recimo, nomadima se isplati pokušati, jer im je upkeep isti gotovo kad je vojska doma nego kad nije.
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 25, 2010, 03:29:18 »

da se nadovezem na tigera... svi ovi jaci nomadi ce ovim tempom izaci iz kruga x5 vama imperijalnim trupama... a cak i da ne izadju, tocno je ovo sto tiger kaze, nitko nece kasnije riskirati - 100 casti, -50morala i potencijalni gubitak bitke radi 10k drva....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 26, 2010, 09:33:35 »


...Ova era u R82 je najbrutalnija jer su neki od tih igrača bili testeri i znaju o igri malo više i koriste prednosti i to su igrači koji su puno online... I doslovce žele pobijediti, dokazati se u prvoj eri i to je to. Kasniji svijetovi će biti lakši, jer će se igra malo izbalansirati, manje takvih igrača, slabija konkurencija, više znanja ćete imati...


Pa ni ne želim igrati drugačije. Sad je najbolje i najzanimljivije. Ako se sad ne dokažem onda više ni neću igrati. Samo će trebati malo više kredita tiskati jer ih ovim tempom ponestaje jako brzo. Jo Lips Sealed !opet ću past godinu.  Lips Sealed
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!