Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 10:23:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: savjeti  (Posjeta: 2705 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« na: Listopad 25, 2010, 02:32:38 »

dakle mislio sam da u ovoj temi izlozimo svoje savjete o novoj verziji IO tako da zajednickim radom uspijemo postat najjaca nacija u novoj verziji. molio bi da se ne prepucavate medjusobno, za to imate druge teme nego iznosite svoja iskustva kako bi olaksali igranje drugima. i jedna molba jos... znam da mi svi vise manje ratujemo medjusobno u r71, ali mislim da u ovoj 82 bi trebali svi zajedno kao Hrvati igrati, pokoriti bugare, poljake i ostale i tek pred kraj ere mozda medjusobno pokazati tko je najbolji  Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 25, 2010, 02:35:06 »

rekao bi da je treniranje spijuna najbolje u novim provama, jer npr 50 spijuna je -1 zadovoljstvo sto je u novoj provinciji sat vremena rasta populacije a moze se korigirati malim festivalima koji su veoma jeftini (od 300 do 1000 zlata ovisi o broju ljudi)
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 29, 2010, 03:49:07 »

mene  mali festival košta 10k zlata  Cry
Evidentirano
marko1997
Lieutenant
***

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 30, 2010, 07:46:50 »

mene 1700 u pripojenoj provi, a u prijestolnici 5 000  Tongue  Tongue  Tongue
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 05, 2010, 08:02:49 »

ja sam hrvat a populacije ( kinezi )
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 30, 2010, 07:51:39 »

rekao bi da je treniranje spijuna najbolje u novim provama, jer npr 50 spijuna je -1 zadovoljstvo sto je u novoj provinciji sat vremena rasta populacije a moze se korigirati malim festivalima koji su veoma jeftini (od 300 do 1000 zlata ovisi o broju ljudi)
evo kikiriki ja bih se slozio s tobom bez spijuna se u v5 ne moze preziviti (provjereno)
i htio bih pitati nesto napao me jedan bugar i to samo radi konjicu tj konjicu i konjanike strijelce i ima hrpu opsadnih sprava pa bih htio pitat dali je neko isao tom logikom da ne radi maceve a nadokaduje ih opsadni spravama a ima hrpu konjice i tu je gotovo ne pobjedivi na polju ok nisu ne pobjedljivi ali s kojim strijelcom i macem tesko pobjedivi evo ga moje pitanje jel jel te neko isprobo tu taktiku i jel prolazi Huh?
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 30, 2010, 08:41:46 »

docekaj ga sa punoooo kopljanika i uzivaj u predstavi
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 30, 2010, 10:01:33 »

Evo jedan koristan savjet...

ne dižite velike kredite, grcat čete u dugovima, nit pijanstva u krčmi vam ne pomažu!!!  Naravno, zlato je centralizirano  Lips Sealed
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Prosinac 31, 2010, 12:21:32 »

Ja bi reko da je za nomade najbolji savjet na pocetku dizanje medicine i krenut u brzo pljackanje i evo da odma postavim jedno pitanje
Imperijalski 1 kojianik je duplo jaci od nomadskog 1 konjanika a kakav im je kapacitet nosenja isti ili ? bilo bi logicno da  1 imperijanski konjanik moze duplo vise nosit od nomadskog ipak je duplo skuplji
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 31, 2010, 12:27:31 »

isti kapaciteti su i kod teške i kod elitne. nomadski karhapati strijelci 15

Ajde ajde, jači jesu od imperijana al slabija snaga porobljavanja  Tongue
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #10 na: Prosinac 31, 2010, 12:35:48 »

evo jos jedan savjet koji vjerovatno vecina zna gotovo svi ali ipak cu reci okruzite glavnu provinciju da protivnik gubi 20 morala u napadu na nju
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 10, 2011, 08:21:05 »

fort se najbolje brani sa katapultima ili još bolje trebušeima te balistama na tornjevima. ne postoji u igri bolja vojska kojom bi netko mogao napuniti utvrdu a da bolje prođe protiv bilo koje verzije napada ili napadača na utvrdu. osim u slučaju kad treba izgubiti ladno, tada je bolja opcija napuniti i utvrdu i riznicu zrakom, može i slamom Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 27, 2011, 12:43:03 »

molim vas imam jedno pitanje, relativno sam novi i vidim da se stalno spominje svijet ovaj svijet onaj e sad mene zanima gdje ja mogu vidjet u kojem sam ja
zvuci malo glup al  Lips Sealed  neznam pa bi molio malu pomoc thx   Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 27, 2011, 01:01:17 »

molim vas imam jedno pitanje, relativno sam novi i vidim da se stalno spominje svijet ovaj svijet onaj e sad mene zanima gdje ja mogu vidjet u kojem sam ja
zvuci malo glup al  Lips Sealed  neznam pa bi molio malu pomoc thx   Tongue Tongue Tongue Tongue
tamo na početnoj stranici imperije imaš na dnu "bitke dana" iz svih svijetova koje postoje u ovoj igri, a tebi piše na ulasku u igru broj svijeta pa si malo uspoređuj
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 28, 2011, 04:20:07 »

ok vidio, shvatio.....e sad imam jos pitance...u nekom sam savezu sa svim strancima i uopce nema komunikacije nikakve to mi je glupo al su jako blizu mene i to mi se cini ok, sad mi treba savjet dal da ostanem tamo ili da trazim neki drugi s kojima mogu bar donekle komunicirat thx Undecided Undecided
nakraju jedino sto ces pamtit to je zahlebancija s ekipom u savezu tako da moj savjet je da nadjes neki savez gdje ces kumunicirat s ljudima samim time i zabavit se......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!