Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:25:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ratni prihod  (Posjeta: 2047 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« na: Ožujak 12, 2009, 03:20:39 »



Zanima me kako funkcioniraju stvari sa "Ratnim Prihodom" ....

Moj savez je objavio rat drugom savezu i sad se dogadaju bitke ....kad pogledam pod "Ratovi" i "Ratni Prihod" sve stoji prazno ....a vidim stupce drvo i željezo ....kad se tu desavaju promjene i kakve???

U uputaa pise da se resursi dobivaju u zeljezu i drvima ......i to igraci koji su sudjelovali u bitkama ....
Koliko se dobiva i sto je osnova za izracun Huh?

Molim da netko to malo pojasni ...netko tko je imao iskustvo u ratu saveza. Hvala!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 12, 2009, 06:34:10 »

Dobivaš pola vrijednosti protivničkih vojski koje si ubio u ratu. Znači samo ubijena vojska nosi ratni prihod, ne napadi na prazne utvrde ili porobljivanje.
Ratni prihod dobiva samo pobjednik u ratu, tako da se daje nakon što rat završi i to slijedeće jutro oko 5:30 bg time. Tada možeš uzeti ratni prihod u drvu i željezu. I posebno je za svaku bitku, tako da možete sačuvati nešto i kao rezervu. Ratni prihod stoji sve dok ste u tom savezu. Dok izađete iz saveza ili vas izbace, gubite ratni prihod, on jednostavno nestaje.
Evidentirano

forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 12, 2009, 11:01:56 »



Hvala ti na odgovoru!

Znaci dobiva se pola vrijednosti vojske koju sam pobio u bitci. Da li vazno jeli vojska ubijena u bitci na polju ili je vojska bila posada neke utvrde???

Sto znaci pola vrijednosti vojske Huh?
Da li to znaci pola vrijednosti koju moram utrositi u željezu i drvima da bih napravio jednu jedinicu ili ne??
Npr. ...ako teški konjanik košta 60 željeza i 150 drva ...da li to znaci da kad rat zavrsi ja dobijem za njega 30 željeza i 75 drva??
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 13, 2009, 09:07:10 »

dobivaš ratni prihod za svu vojsku koju ubiješ, neovisno dal u utvrdi ili na polju.
Npr. ...ako teški konjanik košta 60 željeza i 150 drva ...da li to znaci da kad rat zavrsi ja dobijem za njega 30 željeza i 75 drva?? Da!! i dobiješ baš u željezu i drvima.
Evidentirano

forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 14, 2009, 01:16:37 »



Hvala ti puno na svim odgovorima i iskazanom strpljenju  Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 14, 2009, 05:45:39 »

Nema na čemu.
Evidentirano

GrotosquE
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 43



Profil Email
« Odgovor #6 na: Ožujak 15, 2009, 02:53:51 »

to mu je posa =)  (posao) xD  [:-}
Evidentirano

Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 15, 2009, 04:14:47 »

Rat je završio, a ni traga ni glasa or ratnog prihoda...  Undecided
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 15, 2009, 08:13:10 »

Dobivaš pola vrijednosti protivničkih vojski koje si ubio u ratu. Znači samo ubijena vojska nosi ratni prihod, ne napadi na prazne utvrde ili porobljivanje.
Ratni prihod dobiva samo pobjednik u ratu, tako da se daje nakon što rat završi i to slijedeće jutro oko 5:30 bg time. Tada možeš uzeti ratni prihod u drvu i željezu. I posebno je za svaku bitku, tako da možete sačuvati nešto i kao rezervu. Ratni prihod stoji sve dok ste u tom savezu. Dok izađete iz saveza ili vas izbace, gubite ratni prihod, on jednostavno nestaje.
Ako je rat završio danas, ratni prihod ćeš dobiti sutra. ako je završio jučer..., javi mi se porukom.
Evidentirano

Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 18, 2009, 12:52:19 »

Stigao je, stigao!  Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 18, 2009, 03:04:28 »

I svi sretni i zadovoljni.  Cheesy Grin
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #11 na: Travanj 15, 2009, 06:07:21 »

I svi sretni i zadovoljni.  Cheesy Grin

ja mislim da branitelj nije baš sretan,heh
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #12 na: Svibanj 01, 2009, 08:50:44 »

Kaj je moguće da ako nekog napadnem ratni prihod dobijem u drvima i željezu, ja sam do sad dobivo samo u zlatu!!!! ako je moguće,  daj molim vas da objasnite kako??? [:-} *xxx*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #13 na: Svibanj 01, 2009, 08:59:49 »

Kaj je moguće da ako nekog napadnem ratni prihod dobijem u drvima i željezu, ja sam do sad dobivo samo u zlatu!!!! ako je moguće,  daj molim vas da objasnite kako??? [:-} *xxx*

Ratni prihod dobiva se na kraju rata, a jednak je polovici vrijednosti ubijenih protivničkih vojnika tijekom rata. I dobija se u drvima i željezu.

Ovo na što ti misliš su protivniku oteti resursi prilikom napada na utvrdu i oni se uvijek isplaćuju u zlatu... bez obzira bio rat ili ne.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #14 na: Svibanj 02, 2009, 07:15:26 »

Ratni prihod dobiva se na kraju rata, a jednak je polovici vrijednosti ubijenih protivničkih vojnika tijekom rata. I dobija se u drvima i željezu.

Ovo na što ti misliš su protivniku oteti resursi prilikom napada na utvrdu i oni se uvijek isplaćuju u zlatu... bez obzira bio rat ili ne.
jesam li ja dobro shvatio da bi se dobili resorsi to mora bit baš objavljen rat kao npr. rat saveza!!!! *freak*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!