Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 02:40:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: buduće savezništvo hrvatskih imperiana  (Posjeta: 3940 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #45 na: Listopad 24, 2010, 04:39:33 »

eto, ja sam bio poduzetan pa sam već napravio chat. ja ću poslati adresu ovim savezima s kojima sam trenutno u federaciji. a ostali nak se jave meni preko poruke tu ili na igrici pa da već jednom to riješimo. pozzz svima.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
feding
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #46 na: Listopad 26, 2010, 12:09:19 »

takodjer za... ima dosta lešinara koji harače... kud bi došli da se i međusobno  Angry
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #47 na: Listopad 27, 2010, 08:57:28 »

Ajde ljudi napravio sam tamo chat kao što i rekoh i sad vas nema baš previše. Ne moramo mi sad tamo časkati ili što je znam. Ali eto, kad ste online mogli bi se i logirati tamo čisto da se može do vas doći kad je potrebno. Eto meni se zasad 7 naših saveza javilo za federaciju. pa ima nas k'o rusa. Nemojte sad da nas bugari gaze. Dođitie tamo da se izorganiziramo lijepo i pomognemo jedni drugima sad kad je najvažnije. Kasnije, kad ovaj internacionalni realm pretvorimo u hrvatski realm, onda se možemo klati međusobno. I kao što je rekao jedan nepopularni političar u hrvata: " nema nitko da vas bije, osim mene."  Grin Grin Grin Evo, stavit ću sad adresu tu da svi znaju gdje smo.   xat.com/FEDERATION_r82    pa dođite svi prvi časnici i vođe tamo da se već jednom nađemo svi na okupu.    KAo što već prethodno rekoh, stavite svoje nikove iz igre, da se zna tko je tko. Možda i savez iz kojega ste u zagradi. Čisto da se zna. Nema online vidljivosti za "goste" tako de se ne morate brinuti da će netko drugi tko tamo nabasa znati kad ste online. POzz svima
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!