Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 03:52:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: buduće savezništvo hrvatskih imperiana  (Posjeta: 3943 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 21, 2010, 12:06:47 »

oo i ja edi i ja evo mene jedan s Lips Sealed o dns zestoko dok sam na fasku bio unazadio me jako puno :S sad morma obranu narpavit mejsto prove nove :S
Evidentirano
ivica007
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 21, 2010, 01:49:11 »

pa dobro ljudi bilo bi stvarno ljepo da se izvede to sta ste smislili ali nemojte zaboravit na mene i moj savez ja sam ZA Wink Wink
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #32 na: Listopad 21, 2010, 11:37:57 »

oo i ja edi i ja evo mene jedan s Lips Sealed o dns zestoko dok sam na fasku bio unazadio me jako puno :S sad morma obranu narpavit mejsto prove nove :S
[/quote


 Grin Grin
 di si care....
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 21, 2010, 02:19:34 »

za
Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 21, 2010, 05:35:24 »

oo i ja edi i ja evo mene jedan s Lips Sealed o dns zestoko dok sam na fasku bio unazadio me jako puno :S sad morma obranu narpavit mejsto prove nove :S
[/quote


 Grin Grin
 di si care....

a evo me mlao se vratio u io da vas mucim sa pisanjem opezt Tongue
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 21, 2010, 10:16:05 »

oo i ja edi i ja evo mene jedan s Lips Sealed o dns zestoko dok sam na fasku bio unazadio me jako puno :S sad morma obranu narpavit mejsto prove nove :S
dobro je dok je jedan,mene trojica oderala ko mladog majmuna..isto sam trebo pripojit provu kad ono ostadoh na 10 vojnika  Angry
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #36 na: Listopad 22, 2010, 12:18:01 »

Špijuni od firesteel su uhvaće...    2010-10-21 23:24:32
Špijuni od mishmash su uhvaćen...    2010-10-21 23:01:44... Grin Grin Grin.....papci nomadski........... [:-}
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 22, 2010, 12:20:01 »

koliku iams kontra spiju i psijuna u provi ?
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #38 na: Listopad 22, 2010, 12:24:51 »

 Grin Grin Grin.....ovako cu ti napisati....vise od 5 svega sto si pitao...... Cool
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #39 na: Listopad 22, 2010, 12:27:57 »

ihaaaaaa....eto sada digao jos jedan lvl granicnih......ima da trose sada na spijune a ja da ih hvatam...bankrotirati ce ako budu isli na broj spija koje saljes........... Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2010, 12:43:47 od UTVRDA » Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 22, 2010, 09:26:40 »

mene su jučer maznula dvojica dok sam gledao hajduk i dinamo. a što je najgore, imao sam dovoljno vojske na treniranju da se obranim bar od jednoga. j. ti hajduk i dinamo.  *WALL*
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
davorjg
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #41 na: Listopad 23, 2010, 07:55:33 »

 *freak* Grin i ja sam za da se udružimo
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #42 na: Listopad 24, 2010, 11:50:23 »

ajde, da ne ostane smo na tome da se priča o udruživanju, nego da se napravi nešto konkretno. Ja imam zasad federaciju sa FEUDALS, N_O_mad_S, Imperial i AmonRaa pa je ovo prvenstveno prijedlog njima, ali naravno i svima ostalima koji će se još priključiti toj federaciji. Pa eto prva stvar je da organiziramo taj chat za vođe i prve časnike federacije. a druga stvar je prijedlog da ta federacije ne bude samo saveznici u ratu, nego i inače. Tako da kad god neki član federacije tih saveza bude napadnut da se javi za napad ( udaljenost od agresora, broj vojnika ako je moguće ) svom vođi ili prvom, koji će to dalje prosljediti drugim vođama, a oni preko masovnih svojim članovima. tako da par najbližih članova mogu odmah napasti agresora. Porobljavanje i napad na utvrdu, totalni nakaut  *xxx* *black_eye* Znam da sad zvuči : " joj, pa tko će to sad raditi. komplicirano je i kome se uopće da. " ali, mislim da nije baš toliko teško to sve izorganizirati i napraviti. te da svi možemo imati koristi od toga. a i ostali savezi će se brže naučiti pameti. *freak*
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2010, 11:52:08 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 24, 2010, 12:51:04 »

ajde, da ne ostane smo na tome da se priča o udruživanju, nego da se napravi nešto konkretno. Ja imam zasad federaciju sa FEUDALS, N_O_mad_S, Imperial i AmonRaa pa je ovo prvenstveno prijedlog njima, ali naravno i svima ostalima koji će se još priključiti toj federaciji. Pa eto prva stvar je da organiziramo taj chat za vođe i prve časnike federacije. a druga stvar je prijedlog da ta federacije ne bude samo saveznici u ratu, nego i inače. Tako da kad god neki član federacije tih saveza bude napadnut da se javi za napad ( udaljenost od agresora, broj vojnika ako je moguće ) svom vođi ili prvom, koji će to dalje prosljediti drugim vođama, a oni preko masovnih svojim članovima. tako da par najbližih članova mogu odmah napasti agresora. Porobljavanje i napad na utvrdu, totalni nakaut  *xxx* *black_eye* Znam da sad zvuči : " joj, pa tko će to sad raditi. komplicirano je i kome se uopće da. " ali, mislim da nije baš toliko teško to sve izorganizirati i napraviti. te da svi možemo imati koristi od toga. a i ostali savezi će se brže naučiti pameti. *freak*

slazem se... a ovako nece biti "osveta" samo clanova saveza napadnutog kojih je cca 10ak, nego 5-6 saveza gdje se uvijek nadje netko.... ja sam za
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #44 na: Listopad 24, 2010, 04:12:05 »

slazem se sa prijedlogom da se javljaju napadi.....ali prvo taj chat treba napraviti jer sa porukama neznas tko je a tko nije online...superiška...
drugo:
da se pohvalim i ja...razbili me kao macku... Grin Grin Grin
bio sam lijen prebaciti prijestolnicu u šumovite ravnice gdje ipak vlada bonus za obranu pa vam je moj savjet da tko ima drugu provu da to ucini....napadao je na slijepo jer me nemogu probiti sa spijama ali bodovno je duplo jaci pa isao sa svom vojskom na mene jadnog i po simulaciji da sam bio u šumovitim ravnicama izgubio bi on borbu...a sto se tice onih jaraka ispred utvrde to kao i da nema nikakvog ucinka a imam ih 5....odo ja na utvrdu 4 da napravim danas pa onda je vec druga prica...

živi bili pa vidjeli i to.... [:-}
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!