Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:50:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: buduće savezništvo hrvatskih imperiana  (Posjeta: 3941 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #15 na: Listopad 18, 2010, 10:40:03 »

ajmo decki, curice, đaci i vjeciti studenti...........jos malo i rasprodana mjesta za federaciju..piva ce se tociti a mlađima donosimo mlijeko... Grin Grin Grin
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 19, 2010, 02:21:33 »

još kada bih shvatio zašto se svake sekunde mjenja nap, federacija, neprijateljski, rat, ovo, ono, 10 puta prihhvatim, pa se promjeni samo od sebe.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 19, 2010, 06:31:41 »

jbm mamicu opet.... fiksirajte to.... hahaha, savez mi ima pms, malo si je super s  drugima, malo se mrzimo....  ;D
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 19, 2010, 08:50:28 »

za al moram prvo početi igrati tu eru Smiley Smiley
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 19, 2010, 11:02:51 »

to bi bilo odlično,ali zamislite sta bi bilo kad bi skupili kauboje i feude i amon raa i fear,al moglo bi to funkcijonirati dok nedode nosonja,hehehehe,ak moj savez to odluči dolazim i ja,a mogli bismo biti jaki Angry Smiley
to je nezamislivo i neizvedivo jer svaki od tih navedenih saveza ima svoj neki smjer nacin igre i komunikacije..... tako da bi to bio jedan veliki problem to sve skupa zajedno spojit u jedno ali ovako federaciom i kad jedan od nas bude napadnut svi ostali uskacu u rat i svako svoj film vrti a najvaznije je d su svi ti savezi dobri u tom svom filmu..... idemo istri Lips Sealed it ostatak svijeta......  Grin Grin Grin :evil4: :evil4: :evil4:
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 19, 2010, 12:04:15 »

to je nezamislivo i neizvedivo jer svaki od tih navedenih saveza ima svoj neki smjer nacin igre i komunikacije..... tako da bi to bio jedan veliki problem to sve skupa zajedno spojit u jedno ali ovako federaciom i kad jedan od nas bude napadnut svi ostali uskacu u rat i svako svoj film vrti a najvaznije je d su svi ti savezi dobri u tom svom filmu..... idemo istri Lips Sealed it ostatak svijeta......  Grin Grin Grin :evil4: :evil4: :evil4:


HA Bravo Bosanac heheeh lijepo je to čuti napokon nešto konstruktivno ovdje
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 19, 2010, 12:29:45 »

to bi bilo odlično,ali zamislite sta bi bilo kad bi skupili kauboje i feude i amon raa i fear,al moglo bi to funkcijonirati dok nedode nosonja,hehehehe,ak moj savez to odluči dolazim i ja,a mogli bismo biti jaki Angry Smiley



koji je svima  Lips Sealed Huh? kaj sam ja kriv??' ja sam za sve kriv a samo sam nekoga roknuo i svi se odmah srde zato ne volim igrati r71 jer se svi poznaju e pa dosta je više nisam nikome frend osim nekim ljudima.... idem na napiti... Grin
Evidentirano
marko1997
Lieutenant
***

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #22 na: Listopad 19, 2010, 05:44:35 »

imam pitanja ,ja sam onak dobar igrać,a sad sam juće poćo šta sa tim malim koji imaju 50 bodova i tak jel su i oni pozvani(ja sam taj od slabijih)
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 19, 2010, 07:37:41 »

imam pitanja ,ja sam onak dobar igrać,a sad sam juće poćo šta sa tim malim koji imaju 50 bodova i tak jel su i oni pozvani(ja sam taj od slabijih)
ovo je za v5... ako za nju pitas ona je tek pocela pa tako da jos niko nije bas previse zaostao......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
marko1997
Lieutenant
***

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #24 na: Listopad 19, 2010, 08:17:07 »

a kud se treba onda javit kome poruku poslat ja bi rado ušo,ako može i jesam u v5 sam imam drugi nick a to je marko1997
Evidentirano
marko1997
Gost
« Odgovor #25 na: Listopad 19, 2010, 08:20:08 »

sad sam ja ovaj marko_bj zaboravite on je stari evo meni novi accounti to je to
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 19, 2010, 10:19:33 »

pa ja sam za takvu federaciju. ali neke se stvvari trebaju prije riješiti. kao prvo, mislim da bilo koji od saveza iz takve federacije treba najaviti svim ostalim savezima kada planira napasti neki drugi savez. tako da se ostali savezi mogu pripremiti da uskoče u slučaju da agrsorskom savezu netko obajvi rat. drugo, treba napraviti jedan chat samo za vođe i prve časnike iz svih saveza federacije gdje bi se izmjenjivale informacije o protivnicima i dogovarale taktike i sl. ja ne znam tko je faca u r71 a tko nije jer ne igram tamo ( pratim koliko mogu iz poredka ), ali prihvatit ću federaciju od bilo kojeg hrvatskog saveza koji ju ponudi. i pobogu, pomozite jedni drugima. razjmenjujte sve novo što naučite i sl. kasnije se možemo klat između sebe. kad prvih 10 saveza budu hrvatski. Grin Grin ipak, može biti samo jedan pobjednik. ajmo sad čitat Sun Tzu-a i učit kako se ratuje. Angry
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 19, 2010, 10:52:20 »

evo slazem se s angolom iako sam ga mislio napast sinoc hehehe, al ajde, svoje ne diramo.... a taj chat? hm kako si to mislio? ja mogu dat svoj msn ako si mislio tako jer na ovom chatu ingame jos nije mogucnost dodavanja novih frendova, i btw chat sucks ne valja kako spada.... trebamo se dogovorit vezano za takve stvari....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 19, 2010, 11:13:59 »

pa eto ja imam neki chat od saveza koji se sad ne koristi otkad igra ima interni chat tako da bi se mogao koristiti taj chat. ili možemo napraviti novi. chat ima mogučnost dodavanja vlasnika i moderatora i nevidljivost off ili online statusa za one koji nisu članovi. chat je manji problem. trebamo se samo dogovoriti koji će savezi ući u to federaciju i to je to. 
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #29 na: Listopad 21, 2010, 12:02:45 »

federacija hrvatskih saveza.... to bi bila mocna stvar ali kao sto mislim da je to nemoguce jer bi netko sve s Lips Sealed o... ma ustvari to je samo igra ja bi jedino htio s Lips Sealed ati bugare...
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!