Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 02:53:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: poredak  (Posjeta: 1396 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #15 na: Prosinac 28, 2010, 03:21:06 »

je dva poklona.i to dok jos niko nije imo 100 bod

mogao je dobit vojsku i pljačkat sa njom, mogao je pobrat samo zlato iz poklona i u sveučilištu razviti nešto ( obrati pozornost kada razvijaš istraživanja, daju dosta bodova )

Ja sam osobno u 6 dana bez poklona natukao 3000 bodova. U početku je bitna samo ekonomija proizvodnje  Smiley
Evidentirano

davor17
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 28, 2010, 03:27:16 »

da al je on imo vec drugi dan 4571 bod.populacija mu je 9 k.tad mu nije imo tko poslat poklon jer na poredku je on bio prvi a drugi iza njega je imo 60 i nes sitno bodova.aj mi sad reci da je moguce u 2 dana skupit 4571 bod.a i to mi je malo nelogicno da si skupio u 6 dana 3000 bodova.jer u eri 11 koja traje vec 6 dana nema niko vise od 250 bodova i to imaju zbog poklona.a ako mozes skupit toliko bodova u toliko vremena svaka cast.p.s nije mogo farmat jer nemoze nikog napast a nema nijedne farme jos
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 28, 2010, 04:02:19 »

da al je on imo vec drugi dan 4571 bod.populacija mu je 9 k.tad mu nije imo tko poslat poklon jer na poredku je on bio prvi a drugi iza njega je imo 60 i nes sitno bodova.aj mi sad reci da je moguce u 2 dana skupit 4571 bod.a i to mi je malo nelogicno da si skupio u 6 dana 3000 bodova.jer u eri 11 koja traje vec 6 dana nema niko vise od 250 bodova i to imaju zbog poklona.a ako mozes skupit toliko bodova u toliko vremena svaka cast.p.s nije mogo farmat jer nemoze nikog napast a nema nijedne farme jos

Evo tvojeg prijašnjeg posta:

kako je moguce da igrac ima 4571 bod a era je pocela 22.12  i postao si ga danas, to je znači 6 dana...  sad je pak u dva dana...  nekak mi to ne pije vodu.

Ovako, ako koristi sve cehove, može dignut porez zbog zadovoljstva, veča proizvodnja za 10%, u početku svi prodaju resurse za ništavilo tako da se zlatom  nakupovao resursa za razvijanje, brža populacija, usto ako ima iskustva, prvo radi samo proizvodnju, a onda bodovi lete. stim da je dobio 2 poklona ( recimo da je zlato ), ja se čudim kak nema više bodova. Sad ostaje pitanje, dal se zavidni ( a vjeruj mi ima i toga ) kaj se on brzo razvija, pa se izvlačite na bug, ili stvarno koristi nešto ilegalno za prijaviti.

Savjetujem ti da Tiger -u pošalješ privatnu poruku sa imenom tog igrača, koji svijet i  naravno o čemu je problem.
Evidentirano

davor17
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 28, 2010, 04:10:23 »

posto sam danas jer sam naletio na ovu temu.krivo sam mozda napiso.i ja koristim sve cehove i fort mi je 3.sto znaci da je proizvodnja veca za 40 %.moja greska mozda nisam dobro objasnio situaciju.al je najveca fora sto lik vec ima elitu.al ja i dalje nevjerujem da neko moze imat 4571 bod nek je i u 6 dana.AL RADI SE U TOME DA JE OVO U R11 I NEMA ZADOVOLJSTVA.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 28, 2010, 04:28:20 »

posto sam danas jer sam naletio na ovu temu.krivo sam mozda napiso.i ja koristim sve cehove i fort mi je 3.sto znaci da je proizvodnja veca za 40 %.moja greska mozda nisam dobro objasnio situaciju.al je najveca fora sto lik vec ima elitu.al ja i dalje nevjerujem da neko moze imat 4571 bod nek je i u 6 dana.AL RADI SE U TOME DA JE OVO U R11 I NEMA ZADOVOLJSTVA.

Šalji tigeru pvt poruku...
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 28, 2010, 09:35:18 »

posto sam danas jer sam naletio na ovu temu.krivo sam mozda napiso.i ja koristim sve cehove i fort mi je 3.sto znaci da je proizvodnja veca za 40 %.moja greska mozda nisam dobro objasnio situaciju.al je najveca fora sto lik vec ima elitu.al ja i dalje nevjerujem da neko moze imat 4571 bod nek je i u 6 dana.AL RADI SE U TOME DA JE OVO U R11 I NEMA ZADOVOLJSTVA.

hah ako je skeletan u pitanju ne cudi me.... samo ti tigeru salji poruku biti ce provjereno
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 29, 2010, 03:08:55 »

Igrač je provjeren. Dobio je na poklon paladine i falange. Biti će mu maknuta vojska i bodovi oduzeti.
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!