Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 11:26:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Migracija stanovnika - dobivanje i gubljenje populacije  (Posjeta: 19519 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
leki76
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 22


Profil Email
« Odgovor #60 na: Svibanj 23, 2012, 02:32:35 »

Da ne moram odgovarati 100 puta.
Znači, svaki dan se na temelju zadovoljstva populacije dobiva ili gubi populacija. Na temelju pozicije u poretku se slaže 10 ljudi u grupu, poredaju se po zadovoljstvu. Tada se zadovoljstvo 1 uspoređuje s 6, 2 sa 7, 3 sa 8...
Svakih 5 razlike zadovoljstva = 1% dobivenih seljaka za onoga sa više zadovoljstva i 1 % izgubljenih za onog sa manje zadovoljstva.
  tiger izvini al neznam gdje drugo ti postavit pitanje  al u ovome svijetu nesto ne stima postavicu ti nekoliko pitanja al nisu vezana za ovu temu  IZVINJAVAM SE DANAS CUVAM RACUN KOLEGI IZ SAVEZA  I SALJEM MU SA SVOJEG RACUNA ZLATO  GLEDAM VRIJEME PUTOVANJA OSTALO JE JOS 20 MINUTA DA ZLATO STIGNE I TREBAM MU KUPIT KAMENA 700K I POKRENIT CENTRALIZACIJU 9 KAD PRIMJETIM NAPAD OD IGRACA WILI91 A NAPAD STIZE IZA ZLATA PREKO 20 MINUTA RAZLIKE A POMISLIM DOBRO JE MOCU POKRENIT CENTRALIZACIJU 9 A NAKON PAR MINUTA ULOGUJE SE VLASNIK I VIDI O CEMU SE RADI I VIDI PUTOVANJE MOJEG ZLAT I KAD MU NAPAD STIZE SVE JE OK SALJE MI PORUKU I ZAHVALJUJE KAD NAKAON NEKOLIKO MINUTA ME PITA STO SI POVUKO ZLATO JA GLEDAM NA TRNSPORTU I GOVORIM DA NISAM POVUKO ZASTO BI POVUKO A ON CE SAAD VIDIM PONOVO NA TRANSPORTU DA NISI AL  SAD ODJEDNOM STIZE IZA NAPADA KAKO TO DA SE DESI MOLIM ODGOVOR DA ODJEDNOM ZLATO KSNI A STIZALO PRIJE 20 MINUTA OD NAPADA
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #61 na: Svibanj 23, 2012, 02:45:44 »

to se i meni dogodilo...u ratu...mogao sam namjestit  bitku i računao sam na to zlato...ali zlato nije stiglo dok nije prošao napad...
sad dali je to tako namješteno svima,to ne znam.
Evidentirano

TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #62 na: Svibanj 27, 2012, 05:41:09 »

ja nedobivam niti gubim populaciju a ipak imam u svim provincijama full zadovoljstvo a koloniju nemam zasto se to događa, zar nebi trebao dobivati ?
Evidentirano

Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #63 na: Svibanj 29, 2012, 04:18:37 »

tigeru kako se ti zoves na serverima??
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #64 na: Svibanj 29, 2012, 08:25:11 »

leopard se zove Grin
Evidentirano

manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #65 na: Lipanj 10, 2012, 02:40:26 »

tigeru kako se ti zoves na serverima??

ja mislim da se zove imenom!
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Juskee
Gost
« Odgovor #66 na: Lipanj 10, 2012, 03:35:33 »

leopard se zove Grin

jedna rijec BOG ahahhahahahahahahha  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Oinko
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #67 na: Lipanj 20, 2012, 09:55:50 »

Imam problem s rastom populacije - svaki put kad moje ukupno trenutno zadovoljstvo carstva padne za 1 ili više bodova (npr. s 97/98 na 96/98) gubim populaciju.
Prije sam dobivala/gubila populaciju jednom dnevno nakon migracije, ovisno o srednjem zadovoljstvu i to je bilo u redu jer je čovjek mogao pokrenuti mali ili veliki festival neposredno pred migraciju i problem riješen.
Zadnjih par dana (baš od vremena novih pravila vezanih uz 10-satnu proizvodnju) ne mogu nikako dići populaciju jer za svakih -1 bod koliko mi padne trenutno zadovoljstvo carstva (npr. regrutiram vojsku u svim provincijama i moje ukupno trenutno zadovoljstvo cijelog carstva padne s 96/98 na 94/98) izgubim dio populacije.
Evidentirano
Oinko
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #68 na: Lipanj 20, 2012, 10:14:14 »

To bi značilo da trenutno zadovoljstvo carstva moram konstavtno održavati na maksimumu da bi ikakav rast populacije uopće bio moguć (jer čim izgubim bod izgubim i populaciju i dok je nadoknadim, ako ponovo regrutiram vojsku opet ode populacija, ako nemam svugdje nariktan sretan porez i izgubim novi bod zadovoljstva opet ode populacija i tako uokrug - ono popa što naraste izgubim sljedeći sat kad mi trenutno zadovoljstvo padne za jedan bod). Ako je tako onda održavanje malog ili velikog festivala gubi svoj puni smisao, a i sama igra općenito gubi privlačnost za igrača.
Evidentirano
TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #69 na: Srpanj 16, 2012, 05:02:30 »

neka što više podiže hramove.

moj savjet
Evidentirano

amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #70 na: Kolovoz 22, 2012, 12:00:31 »

max zadovoljstvo u svim provincijama se zbroji i podjeli sa brojem provincija i dobijes stvarnu verdnost jer provincije nemaju isto max zadovoljstvo pripojis provu 15-16 i naravno da ce ti max zadovoljstvo biti 92-98 ovisno o ranije pripojenim provama a u tvom okruzenju je igrac koji je pripojio prove od 1-5 i njegovo zadovoljstvo je preko 100 i seljaci njemu dolaze a od tebe odlaze migracije nemaju veze sa farmama i hramovima
Evidentirano
dzanking
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #71 na: Prosinac 25, 2012, 08:23:29 »

EKIPA HAKOVAN MI JE NALOG U SRB CRO 2   I RASPUSTENA VOJSKA DIGNUT MAXIMALNI KREDIT STA DA RADIM
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #72 na: Prosinac 25, 2012, 09:55:29 »

najvjerojatnije ništa... al pošalji tigeru poruku sa podacima, možda nešta pomogne....
ne kužim, tri godine koristim jedan te isti račun, i nikada problema s njim, a vama svako malo netko "hakira" ili probije šifru...  Lips Sealed Huh?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #73 na: Prosinac 25, 2012, 11:02:58 »

najvjerojatnije ništa... al pošalji tigeru poruku sa podacima, možda nešta pomogne....
ne kužim, tri godine koristim jedan te isti račun, i nikada problema s njim, a vama svako malo netko "hakira" ili probije šifru...  SmileyHuh?
tvoju sifru nekad i ti sam neznas probiti kad si u elementu  Grin Grin Grin
Evidentirano
Kratos
Private
*

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 9



Profil Email
« Odgovor #74 na: Ožujak 05, 2013, 01:41:46 »

http://prntscr.com/v20n7  Ovo je za svih... a sto se tice populacije.. ja ne gubim nego vec dobijam populaciju... dakle kad imate vazale... sto napraviti da vam nije na 0 znaci uci na gradski trg dignuti POSTUPNI EFEKT .... kad ste to napravili kliknite na vrecicu poreza i pogledajte stanje na vazalima i ostalim provincijama...i jeli se sta prominilo???  a tu spada i potpuno zadovoljstvo, Podizati gradske trgove sve na 10... hramove na maximum i farme na maximu i ono najbitnije za zastitu populacija a to su svetista na maximum... nadam se da je to sve od mene.. GrinGrin:D
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!