Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:33:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo pohvale :)  (Posjeta: 1753 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« na: Listopad 15, 2010, 06:26:22 »

ljudi dragi, evo nisam mogao a da ne podijelim svoje odusevljenje.... zabavljam se ja tako sa novom verzijom i odem na kalkulator i malo, no, kalkuliram... otvaram ja tako izvjesce a kad ono paf.... Bozic je stigao ranije ove godine.... izvjesce bitke izgleda tako genijalno da se nisam mogao prestat ceriti  Grin Grin Grin
no, samo zelim reci SVAKA CAST ekipi koja je radila na tome izgleda tako dobro te mislim kako ce prvih par bitki svatko odgledat do kraja cisto iz gusta... IO team 2 thumbs up i samo tako dalje....  Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 18, 2010, 08:38:36 »

ljudi dragi, evo nisam mogao a da ne podijelim svoje odusevljenje.... zabavljam se ja tako sa novom verzijom i odem na kalkulator i malo, no, kalkuliram... otvaram ja tako izvjesce a kad ono paf.... Bozic je stigao ranije ove godine.... izvjesce bitke izgleda tako genijalno da se nisam mogao prestat ceriti  Grin Grin Grin
no, samo zelim reci SVAKA CAST ekipi koja je radila na tome izgleda tako dobro te mislim kako ce prvih par bitki svatko odgledat do kraja cisto iz gusta... IO team 2 thumbs up i samo tako dalje....  Grin Grin
                            malo češ ipak pričekati sa tim božičem  *xxx* *xxx* Grin Grin *xxx* *xxx*
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #2 na: Listopad 18, 2010, 12:51:36 »

Pohvala  Grin
Evidentirano


jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Listopad 19, 2010, 12:54:09 »

mene r82 sve više podsijeća na neku zezanciju poput ovoga.......http://www.youtube.com/watch?v=Wc-Qp1yPgOw........dva puta pobijegli seljaci,ok,pobijegli pobijegli....treći dan im stavim poreznu stopu 0.......i vidi vraga dobijem i ja nešto tuđih seljaka......ali mana takvog poreza je jer ne dobivaš zlato......to sam znala.....i ajde dam ja željezo i kamen na prodaju da namaknem nešto zlata......kada vidi čuda nestala moja ponuda bez traga......zlato naravno nisam dobila.....čini mi se da se ova igra neće ozbiljno moći igrati da ima previše nedostataka
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 19, 2010, 01:54:35 »

        ma nije jasmina sve je super eto malo ti nestanu neke ikone pa se vrate za koji dan  Grin Grin Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 19, 2010, 01:56:55 »

čini mi se zasad da je igra dobra. bit će genijalna kad se poprave bugovi. Npr. potpišem federaciju sa 2 saveza i onda mi se odjednom promijeni prvo na non-aggression pakt pa na neutralan i konačno na neprijateljski.  Cry  pomislio bi da me možda ljudi ne vole ili im se ne sviđam, ali ipak oba saveza....  Huh?  drugo, nema liste po udaljenostima, bit će teže tražiti žrtve. i konačno.... nema zastavica, bitke dana.... Shocked
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 19, 2010, 02:25:01 »

MA PREVISE TOGA JE JOS POKVARENO... neznam samo zasto su vec pustili igru u pogon.. jer ovoliko bugova stvarno moze raspizditi ljude
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 19, 2010, 02:27:38 »

MA PREVISE TOGA JE JOS POKVARENO... neznam samo zasto su vec pustili igru u pogon.. jer ovoliko bugova stvarno moze raspizditi ljude

za ovo se slazem, trebali su to moderatori jos malo odigrat da sve sloze kako treba.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 19, 2010, 03:48:18 »

ma ne.... mislim da su trebali pustit igru neka sami igrace vide kakvi su to bugovi i neka ih prijave.... samim time postupak usavrsavanja bi bio puuuuno brzi.... jedino su trebali onda smanjit cijenu kredita ili povecat broj kredita po poruci, bas da tako ljudi vide da je igra u fazi testiranja.... meni recimo najvise smeta sto ne vidim moral kod napada na utvrdu, iako su i to poceli sredjivat, stavili br rundi, gubitke i sl.....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 19, 2010, 04:05:53 »

ma ne.... mislim da su trebali pustit igru neka sami igrace vide kakvi su to bugovi i neka ih prijave.... samim time postupak usavrsavanja bi bio puuuuno brzi.... jedino su trebali onda smanjit cijenu kredita ili povecat broj kredita po poruci, bas da tako ljudi vide da je igra u fazi testiranja.... meni recimo najvise smeta sto ne vidim moral kod napada na utvrdu, iako su i to poceli sredjivat, stavili br rundi, gubitke i sl.....

pa zato je i postojala alpha verzija igre, koju su testirali svi igraci s pozivnicom... samo kaj to testiranje nije bas dugo trajalo, u tome je problem... prebrzo su odlucili pustiti ju u "pogon", trebalo je jos malo pustiti tu alphu da traje i da se sve te kockice malo bolje posloze, jer ovako nismo mogli ni vidjeti sve probleme u tako kratkom roku
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Listopad 29, 2010, 12:14:09 »

dat svim igračima priliku da je testiraju par tjedana .
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 06, 2010, 05:28:19 »

ma bit će ovo super.... sve će doć na svoje . .. .. di vam se žuri  *heart* *heart* *heart*
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #12 na: Prosinac 05, 2010, 08:11:30 »

sve je super ali uvjek moze bolje
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!