Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 03:32:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: how to enter on public chat  (Posjeta: 3924 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 14, 2010, 05:31:52 »

yup, moram priznat da je na prvu loptu  genijalna ta V5, ali toliko je spora(i to mi nije do neta jer imam 16Mbps) nego jednostavno svi zele probat to novo.... hehe  Grin
da usporena je previse..... nadam se da ce uskoro bit rijeseno....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 14, 2010, 05:51:54 »

e pa moj Potres,edimedi,nosferatu i ko vec igra s tim tvojim acauntom,i svi oni savezi u kojima si bio,a nastanio se u feudalsima.Sam da i oni tocno znaju skim imaju posla mislim da se nebi ti dugo druzio s njima.sam da znaju ono sta vecina zna,sam da znaju sta se prica,i kako ti mislis o njima,sam da znaju kakve su tvoji planovi.... al dosta o tome.....Skuzit ce oni to sami.jer koliko ja znam feudi su stara ekipa,i za proslu eru ima svaka cast.Sam mi cudno sta se nisu zapitali kao to da si promijenio toliko saveza,i da jos jedino nisi u na_vi svezu bio.Jer te od pocetka nismo ni htjeli kad smo saznali da da si edimedi.Drugo ni netreba nam neko ko ce nam plakat kad ga neko strese.A to jedino sad imas srece jer se vecina boje uigranosti Feudalsa,a tebe najmanje.jer ti si samo klinjo koji cmizdri i moli da ga se ne napada,kao i ovu eru sto si trazio cijelu imperiju kad su te palili da ti pomognu,kao i proslu eru kad si se toliko hvalio koliko si vojske napravio al sve pukol u jednoj sekundi uigranog napada Kauboja.pa si molio dunju na chatu da te vise ne napadaju a sad se toliko trudis dozvat kaoboje onom tvojom uzrecicom DI SU SADA KAD SAM POCEO ERU OD POCETKAAl sam sve procito na chatu jer je u prosloj eri na starom chatu moglo vidjeti ko je sta pisao ako si pogodio naziv chata.Da je na_vi htjeo ti bi u pocetku bio vec  farma.Pa se ni nehvalimo da smo neki savez,niti da smo neki igraci.mene su fudi zvali u svoj savez  (MORIBUND) ali sam sam reko da nisam neki igrac i da ne zelim.A sta se tice moje vojske,ni nije neka a niti se hvalim da je i imam,niti cu je ikad i imat
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #32 na: Listopad 14, 2010, 05:52:51 »

hvala bogu.... barem ljudi više neče srati.... sad če sve biti javno.... a sad kad nema javnog cheta mene više nečete vidjeti!!! tko hoče se jos dalje razumijevati s menom ima me na facebook.... zbogom!!! jegora car  Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 14, 2010, 07:24:39 »

e pa moj Potres,edimedi,nosferatu i ko vec igra s tim tvojim acauntom,i svi oni savezi u kojima si bio,a nastanio se u feudalsima.Sam da i oni tocno znaju skim imaju posla mislim da se nebi ti dugo druzio s njima.sam da znaju ono sta vecina zna,sam da znaju sta se prica,i kako ti mislis o njima,sam da znaju kakve su tvoji planovi.... al dosta o tome.....Skuzit ce oni to sami.jer koliko ja znam feudi su stara ekipa,i za proslu eru ima svaka cast.Sam mi cudno sta se nisu zapitali kao to da si promijenio toliko saveza,i da jos jedino nisi u na_vi svezu bio.Jer te od pocetka nismo ni htjeli kad smo saznali da da si edimedi.Drugo ni netreba nam neko ko ce nam plakat kad ga neko strese.A to jedino sad imas srece jer se vecina boje uigranosti Feudalsa,a tebe najmanje.jer ti si samo klinjo koji cmizdri i moli da ga se ne napada,kao i ovu eru sto si trazio cijelu imperiju kad su te palili da ti pomognu,kao i proslu eru kad si se toliko hvalio koliko si vojske napravio al sve pukol u jednoj sekundi uigranog napada Kauboja.pa si molio dunju na chatu da te vise ne napadaju a sad se toliko trudis dozvat kaoboje onom tvojom uzrecicom DI SU SADA KAD SAM POCEO ERU OD POCETKAAl sam sve procito na chatu jer je u prosloj eri na starom chatu moglo vidjeti ko je sta pisao ako si pogodio naziv chata.Da je na_vi htjeo ti bi u pocetku bio vec  farma.Pa se ni nehvalimo da smo neki savez,niti da smo neki igraci.mene su fudi zvali u svoj savez  (MORIBUND) ali sam sam reko da nisam neki igrac i da ne zelim.A sta se tice moje vojske,ni nije neka a niti se hvalim da je i imam,niti cu je ikad i imat


predivno Cheesy
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #34 na: Listopad 14, 2010, 11:31:35 »

a ja cuo da se savez FEAR raspada........... Grin  Grin  Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 15, 2010, 02:02:55 »

e pa moj Potres,edimedi,nosferatu i ko vec igra s tim tvojim acauntom,i svi oni savezi u kojima si bio,a nastanio se u feudalsima.Sam da i oni tocno znaju skim imaju posla mislim da se nebi ti dugo druzio s njima.sam da znaju ono sta vecina zna,sam da znaju sta se prica,i kako ti mislis o njima,sam da znaju kakve su tvoji planovi.... al dosta o tome.....Skuzit ce oni to sami.jer koliko ja znam feudi su stara ekipa,i za proslu eru ima svaka cast.Sam mi cudno sta se nisu zapitali kao to da si promijenio toliko saveza,i da jos jedino nisi u na_vi svezu bio.Jer te od pocetka nismo ni htjeli kad smo saznali da da si edimedi.Drugo ni netreba nam neko ko ce nam plakat kad ga neko strese.A to jedino sad imas srece jer se vecina boje uigranosti Feudalsa,a tebe najmanje.jer ti si samo klinjo koji cmizdri i moli da ga se ne napada,kao i ovu eru sto si trazio cijelu imperiju kad su te palili da ti pomognu,kao i proslu eru kad si se toliko hvalio koliko si vojske napravio al sve pukol u jednoj sekundi uigranog napada Kauboja.pa si molio dunju na chatu da te vise ne napadaju a sad se toliko trudis dozvat kaoboje onom tvojom uzrecicom DI SU SADA KAD SAM POCEO ERU OD POCETKAAl sam sve procito na chatu jer je u prosloj eri na starom chatu moglo vidjeti ko je sta pisao ako si pogodio naziv chata.Da je na_vi htjeo ti bi u pocetku bio vec  farma.Pa se ni nehvalimo da smo neki savez,niti da smo neki igraci.mene su fudi zvali u svoj savez  (MORIBUND) ali sam sam reko da nisam neki igrac i da ne zelim.A sta se tice moje vojske,ni nije neka a niti se hvalim da je i imam,niti cu je ikad i imat

u sad češ fasovati!!! s menom se tako ne razgovara bolje se ispričaj dok možeš sorry ono kaj sam pola na_vi unistio a mogli ste ali niste imali muda kao ni sad!!! a mene i tako boli ona stvar za sve jer i tako iam važnijih stvari nego imeprija!!!
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 15, 2010, 02:37:55 »

u sad češ fasovati!!! s menom se tako ne razgovara bolje se ispričaj dok možeš sorry ono kaj sam pola na_vi unistio a mogli ste ali niste imali muda kao ni sad!!! a mene i tako boli ona stvar za sve jer i tako iam važnijih stvari nego imeprija!!!

vidim kako imas vaznijih stvari od imperije Grin  hehehe
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 15, 2010, 03:52:33 »

kao drugo ovo je samo za Lips Sealed nacija ali za vriđenje ne toleriram nista a kao treče nisam cmizdrio nego sam slozio acc da me mogu robiti koliko god hoču a kao 2 di bi vi bili da vas više od 50 puta porobe bez razloga i da te netko stalno robi sa lakim konjicama?? ti češ meni govoriti da neznam igrati pa da igram pola koliko vi igrate bio bi daleko najjaci.... kao sto rekao ima važnijih stvari.... zato sam i reako da mi je ovo zadnja era za dunju ja sam mislio da smo se dogovorili mislis da je meni bilo problem napraviti army safe... i tako 2 tjedna imao sam istu vojsku... da me nisu roknuli kauboji bi se bojali a kako vidim jos se i danas boje kad cijelo vrijeme seru.... a i tako pa da me netko robi ili rokne pa šta onda nije ni 1 ni zadnji puta.... a ti češ vidjeti svog boga samo dođi s odmora.... 1 špijun i na odmoru si a mogu sad svima reči tvoju vojsku ali nisam takvo đubre"!! sramota od ove igrice kako ljudi mogu srati jedini ok je igor on je dobio po turu i nista mu nije igra dalje kao da nije nista bilo!!! jegor car!!  Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 15, 2010, 04:43:25 »

Tema zaključana, pošto ne vidim više ništa pametno u njoj.
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!