Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 08:03:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: how to enter on public chat  (Posjeta: 3918 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 13, 2010, 02:27:45 »

za one koji se žele nastaviti družiti ..  http://www.iocaffe.com .. imate tamo cro chat..ali morate se regati..pa tko voli nek izvoli Smiley
hahahaha ZA DOM SPREMNI!  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*  al vidim da lidach slabo uzde drzi Grin Grin

 zato lidač dijeli negativne karme Tongue Tongue
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 13, 2010, 02:29:14 »

za one koji se žele nastaviti družiti ..  http://www.iocaffe.com .. imate tamo cro chat..ali morate se regati..pa tko voli nek izvoli Smiley
 zato lidač dijeli negativne karme Tongue Tongue

znam i ja stisnut na minus Tongue
Evidentirano
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 13, 2010, 02:30:29 »

znam i ja stisnut na minus Tongue

vidim, dobio si ga i ti sad Tongue
ali vidim da ti moram pojasniti...zjuty je bio dobio minus za ono što je napisao a ne ti, a sad bih mogla ih djeliti svaka 24h Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2010, 02:32:39 od Frida » Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 13, 2010, 02:39:06 »

E ZjutyCROAT jel ti igraš imperiuili si samo na chetu Huh?Huh?Huh?Huh???

   hlebiga nimi je poslalo :S :S..igro sam r71 do 6mj..pa mi je pocelo svj..pa odusto..jedino sam se vraco kad je trebalo spalit nosatog..Grin:D a sad igram r9..al ito dok nepocne neko svj prvenstvo..Grin:D
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 13, 2010, 02:41:45 »

vidim, dobio si ga i ti sad Tongue
ali vidim da ti moram pojasniti...zjuty je bio dobio minus za ono što je napisao a ne ti, a sad bih mogla ih djeliti svaka 24h Tongue Tongue

   opet je zjuty kriv..svasta ..sta sam sad napravio.. Undecided Undecided Undecided Undecided
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 13, 2010, 06:12:51 »

vidim, dobio si ga i ti sad Tongue
ali vidim da ti moram pojasniti...zjuty je bio dobio minus za ono što je napisao a ne ti, a sad bih mogla ih djeliti svaka 24h Tongue Tongue


aha, pardoncek onda... evo ti jedan plus u tom slucaju  *ice*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 13, 2010, 06:32:30 »

evo naseg novog chata.... hahahahahah.... Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 13, 2010, 09:01:30 »

pozdrav svima!  vidim da svi kukaju zbog chat,i mislim da imate pravo.ovaj novi je jedno veliko sran Lips Sealed . ,,,,,i to sta bugari imaju server po citavom svijetu i nije neka fora.Od kad ih imaju sve vise igrica steka,sve vise i vise bugova ima.Sve vise i vise sat na serveru kasni.Novi chat stalno gubi vezu sa serverom,ili u igrici pokazuje ko je online a na chatu ne.Pa onda kakve korist vise od tog chat.ustvari ima,da sve vise server zatrpava.Al eto bugari stalno govore kako su nesta novo napravili da bi poboljsali igricu,ali mislim da oni samo mazu oci i tebi Tigeru kako i nama igracima.Al eto proslu eru se nesjecam da je igrica toliko stekala,iako sam imao jako slabi komp,a sad puno puno jaci i kompjuter i puno jacu internet brzinu,ali igrica katastrofalno steka,zamrzava,ili ne otvra stranicu do kaja,jer treba puno vise vremena.Puno ljudi se zalijako jer misle da imaju problem sa svojim kompjuterom ali ustvari sve je to greska same igrice.Bitno da su bugari digli novac,ali igricu zasigurno nisu dogradili,niti servere poboljsali,a niti ih nisu rasilrili po citavom svijetu.Prosle ere bilo je barem 1000 igraca koji su aktivnije igrali u HR svjiteu,al ove godine ja od aktivnih igraca nema ni 200,oni ostali su svracali samo zbog druzenja na chat,pa su vijerojatno zatrpavali server.a ne kupuju kredite,pa se najlakse rijesit problema,zatvorit javni chat.pa ce se server oslobodit 50% opterecenja,Tj. igraca koji uopce neigraju i ne kupuju kredite.jer u biti danas nema vise nista dabe ni kod stare babe.Moras platit da bi se igrao.Jos malo pa ce i uvest naplacivanje registracije za igru.Ali onda ce im i sma server pasti od toga sta vise niko nece igrat......
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 13, 2010, 09:20:35 »

Imaš temu n netu i štekanje u zadnje vrijeme uopće nema veze sa IO serverima, već s tim što su pali routeri na putu do servera. U tome mi nitko ne može zamazati oči jer sam sam testirao put do servera i na 2 routera putem je veza jednostavno "umirala". Čim su makli te routere iz funkcije i išlo se drugim putem, sve je proradilo bez problema. I to se je dešavalo svaki dan pa ponekad i par put. Sad su očito makli problematičan router na putu i sve radi. A na to mi nemamo utjecaja već ISP-ovi koji su vlasnici ili održavaju te routere.
Što se tiče ostalih stvari, chat je zamijenjen sa novim, osobnim messengerom. Rijetki od vas su bili tu u doba kad je na chatu bilo po 50-100 ljudi odjednom i kad je imao smisao. Većina chatova u zadnje vrijeme niti nije bila posjećena kao hrvatski, na kojem je, ako je bilo 20 ljudi, bila gužva. U većini slučajeva je samo stvarao probleme od toga da je hrpa ljudi dolazila samo vrijeđat, spamat, radilo račune sa uvredljivim imenima kad bi ih chat opovi blokirali, onda sam dobivao par poruka svaki dan kak je netko nekom ružno pričao, kak chat opovi ne rade posao, kak ih treba zamijeniti... Zbog 2-3 % ljudi koji ponekad posjete chat.
Da, dosta ljudi odustane nakon nekog vremena, na to ne možemo utjecati. Zato u V5 koja dolazi uskoro(možda čak ovaj tjedan), će biti uvedeno puno drugih stvari, kao što su uvjeti za kraj ere u kojima će se sqavezi boriti za pobjedu, da ljudi ostanu a ne odustanu 3 mj prije kraja.
Evidentirano

__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #24 na: Listopad 13, 2010, 09:37:32 »

bilo bi mi drago da se barem vidi taj pomak u igrici,i nebi bilo lose da se samnji ta cijena odrzavanje vojske,jer zbog toga najcesce ljudi i odustaju,jer kad doguras do 3m vojske ni nemozes ju stici odrzavati jer samo u onih 6 h off vojska pozdere oko 10m zlata,a u tih 6h mozes nafrmati ili barem spaliti nekoga 2 puta nekoga.I to je po meni najveci problem,jos uz ovo stekanje same igre.Al nek bugari rade sta hoce,jer ja mislim da cu ja biti jedan od onih koji ce odustat u zadnjih 3mj igre.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #25 na: Listopad 13, 2010, 09:59:28 »

Meni ništ ne šteka  Wink   
Evidentirano

potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 14, 2010, 09:07:46 »

bilo bi mi drago da se barem vidi taj pomak u igrici,i nebi bilo lose da se samnji ta cijena odrzavanje vojske,jer zbog toga najcesce ljudi i odustaju,jer kad doguras do 3m vojske ni nemozes ju stici odrzavati jer samo u onih 6 h off vojska pozdere oko 10m zlata,a u tih 6h mozes nafrmati ili barem spaliti nekoga 2 puta nekoga.I to je po meni najveci problem,jos uz ovo stekanje same igre.Al nek bugari rade sta hoce,jer ja mislim da cu ja biti jedan od onih koji ce odustat u zadnjih 3mj igre.

hehe  otkud ti 3m vojske?  pa nema cili na_vi toliko vojske
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #27 na: Listopad 14, 2010, 11:18:44 »

hehe  otkud ti 3m vojske?  pa nema cili na_vi toliko vojske
zašto uvijek lupaš kontre,čitam tvoje postove često i u nijednom nisi dao neki prijedlog,rekao nešto konstruktivno već se viječito prepucavaš........._M_ govori o skupoći održavanja vojske a ne o broju vojske niti svoje niti ikoga drugoga......i umijesto da si se složio sa time jer svi dobro znamo da je to točno,ti ismijavaš.......puno igrača ima namijeru odustati jer se ovaj realm pretvorio u nešto jako ružno.....u liječenje nekih osobnoh životnih frustracija pojedinaca koji onda nedaju igrati normalno onima kojima je ovo zabava.......ekipo.......budite samo fer i uživajte u igri jer to je bitno
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 14, 2010, 03:56:54 »

to nemogu vidjeti bitke dana i poredke u svjetovima??
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #29 na: Listopad 14, 2010, 05:29:33 »

Zato u V5 koja dolazi uskoro(možda čak ovaj tjedan), će biti uvedeno puno drugih stvari...

yup, moram priznat da je na prvu loptu  genijalna ta V5, ali toliko je spora(i to mi nije do neta jer imam 16Mbps) nego jednostavno svi zele probat to novo.... hehe  Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!