Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:31:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Utvrda  (Posjeta: 813 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« na: Rujan 19, 2010, 04:11:22 »

Ako uzastopno napadam utvrdu istog igrača, moram li (budući je utvrda probijena) sa sobom vući i ovnove ili mi oni ne trebaju i dali kada se u ikonici utvrde vide plamičci, to znači da je utvrda probijena?

Hvala unaprijed.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 19, 2010, 10:12:28 »

Ako uzastopno napadam utvrdu istog igrača, moram li (budući je utvrda probijena) sa sobom vući i ovnove ili mi oni ne trebaju i dali kada se u ikonici utvrde vide plamičci, to znači da je utvrda probijena?

Hvala unaprijed.
utvrda unatoc tome sto je srusena ne gubi svoje karakteristike sto znaci da je treba svaki sljedeci put ponovo rusit kao da nije srusena...... drugim rijecima treba ju ti opsadni strojevi....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
razoo
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 17, 2011, 05:46:04 »

Pozz koliko mi treba ovnova da srusim lvl5 ,da pripojim provinciju Grin thx
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 17, 2011, 05:56:11 »

Ovisi o tvojem sastavu vojske, al ja sam koristio 20 ovnova i 1000 lakih mačeva, srušio je za nekih 4 runde.
Evidentirano

razoo
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2



Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 17, 2011, 05:59:36 »

ok ma moram slat i vojsku ,istrazio sam centra, pa da uzmem provinciju  thx Proxy
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 17, 2011, 06:07:21 »

odgovor na pitanje od dsssf, srušena utvrda ima 3x manje životnih bodova od zdrave utvrde npr ako zdrava utvrda ima 5m životnih bodova onda ta ista srušena ima između 1,7 i 1,8m životnih bodova i da zidove treba ponovno rušit ali ti je dovoljna 3x manja snaga probijanja , vezano uz onaj plamen iznad provincije , plamen znači da je ta provincija nedavno porobljena i da se nemože opet porobiti dok plamen ne nestane ,a kad je prikazana utvrda iznad provincije to znači da je utvrda srušena a kad ju vlasnik popravi onda ta ikona nestane Smiley Smiley Smiley
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 18, 2011, 09:24:59 »

..."zdrava utvrda"....      genijalno, genijalno.    Grin Grin     Liječi li se možda c-vitaminima?!
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
mario sakic
Gost
« Odgovor #7 na: Veljača 18, 2011, 01:23:27 »

ja sam genije čudo prirode sve na svitu znan i jasno mi je sve ,nekako mi ovaj refren najbolje paše uz tvoj komentar ,pa genijalče ubuduće kad netko postavi neko pitanje i ne dobije konkretan odgovor onda se potrudi da mu bar minimalno pojasniš neke stvari , koliko vidim po objavljenim postovima igraš minimalno godinu ako ne i duže znači da bi dosad trebao imati imperiju u malom prstu,i sad nama neznalicama objasni jel se stvarno može liječiti vitaminom C ,ako kažeš da može ja ću ti vjerovati i idem odmah u dućan kupiti par kila limuna , utvrda mi je zasad čitava al nikad se nezna treba biti spreman na sve  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 18, 2011, 04:30:07 »

ja sam genije čudo prirode sve na svitu znan i jasno mi je sve ,nekako mi ovaj refren najbolje paše uz tvoj komentar ,pa genijalče ubuduće kad netko postavi neko pitanje i ne dobije konkretan odgovor onda se potrudi da mu bar minimalno pojasniš neke stvari , koliko vidim po objavljenim postovima igraš minimalno godinu ako ne i duže znači da bi dosad trebao imati imperiju u malom prstu,i sad nama neznalicama objasni jel se stvarno može liječiti vitaminom C ,ako kažeš da može ja ću ti vjerovati i idem odmah u dućan kupiti par kila limuna , utvrda mi je zasad čitava al nikad se nezna treba biti spreman na sve  *crazy* *crazy* *crazy*

Ma, sve ok. Stvarno si dao dobar i točan (točniji od prethodnih) odgovor i tu nema što da se kaže. Samo sam se morao nasmijati javno na termin :"zdrava utvrda".
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!