Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 10:50:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SKORAŠNJI RASPAD FEUDA?????  (Posjeta: 35995 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 16, 2010, 01:33:44 »

ma nađem ja mjesto gdje ču kupiti cugu....  Tongue
       nekažem da je tebi teško nači piče nego nekog ko je punoljetan da ti ju kupi
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 16, 2010, 01:36:49 »

ma buraz mi punuljetan a ja cu uskoro.... kao sto rekoh ja nađem mjesto gdje kupim cugu bez da me pitaju za osobnu..  Tongue Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 17, 2010, 02:39:09 »

nista ti ne znas. tko je tutmozis III ne znam ni ja. znam da ja nisam, iako se slazem s vecinom njegovih stajalista.
ali zato znam da si ti podvojena ili cak potrojena licnost. potres , kelso, ante, nosferatu ( pardon , ti si samo polovica nosferatua. kad god vidim taj acc sjetim se scene iz filma pobjesnjeli max 3 .gdje jedan grmalj nosi patuljka). nisi u stanju niti sam voditi racun a tu se nesto  Lips Sealed s.


kelso zna kako se igra!!! ja mu nisam potreban.... a šta se ti  Lips Sealed š??? nemoj da te moram posjetit žao mi je kaj ovo nisam prije vidio... se sječaš prošle ere kad su te hoplitesi redovito prcali nemoj da ja to radim... nisam te prošlu eru napadao jer si bio dobar s disturbed6...
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 17, 2010, 02:55:42 »

nista ti ne znas. tko je tutmozis III ne znam ni ja. znam da ja nisam, iako se slazem s vecinom njegovih stajalista.
ali zato znam da si ti podvojena ili cak potrojena licnost. potres , kelso, ante, nosferatu ( pardon , ti si samo polovica nosferatua. kad god vidim taj acc sjetim se scene iz filma pobjesnjeli max 3 .gdje jedan grmalj nosi patuljka). nisi u stanju niti sam voditi racun a tu se nesto  Lips Sealed s.

istina Boze rata kad ti tako kazes ne znam igrati ali sam te znao srusiti i natjerati da sve raspustis zamisli ironije sto ti je NEZNALICA NAPRAVILA. priznajem  puno si bolji igrac od mene sto se vidi iz statistike i bodova ali ne samo toga puno stvari radis bolje od mene recimo ja ne znam svaku vecer bizat s vojskom kao ti. molim te nauci me kako se to radi  nisam to dosad nikad radio jos se ne mogu nacudit kako  sam ja  NEZNALICA uspio srusiti tako velikog igraća. kad sam vidio kako te po forumu hvale TVOJA usta mislio sam ti se javiti da me malo poducis ali sam se uvjerio da mi tvoje tehnike bizanja i  strahovanja ne trebaju. meni je dosta ovo sto znam lipo poslat svu vojsku nisi ti jedini koji je pao tako pa nemam potrebe da minjam taktiku.  HORSE NEMOJTE ISKORISTIT MOJE NEZNANJE PA ME NA RACUN TOGA SRUSIT  NEGO BUDI KOLEGIJALN I DAJ MI KOJI SAVJET Cheesy  ....  ipak si ti Bog rata a ja obicni NEZNALICA
« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2010, 03:03:35 od potres » Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 17, 2010, 02:59:16 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 17, 2010, 09:17:51 »

istina Boze rata kad ti tako kazes ne znam igrati ali sam te znao srusiti i natjerati da sve raspustis zamisli ironije sto ti je NEZNALICA NAPRAVILA. priznajem  puno si bolji igrac od mene sto se vidi iz statistike i bodova ali ne samo toga puno stvari radis bolje od mene recimo ja ne znam svaku vecer bizat s vojskom kao ti. molim te nauci me kako se to radi  nisam to dosad nikad radio jos se ne mogu nacudit kako  sam ja  NEZNALICA uspio srusiti tako velikog igraća. kad sam vidio kako te po forumu hvale TVOJA usta mislio sam ti se javiti da me malo poducis ali sam se uvjerio da mi tvoje tehnike bizanja i  strahovanja ne trebaju. meni je dosta ovo sto znam lipo poslat svu vojsku nisi ti jedini koji je pao tako pa nemam potrebe da minjam taktiku.  HORSE NEMOJTE ISKORISTIT MOJE NEZNANJE PA ME NA RACUN TOGA SRUSIT  NEGO BUDI KOLEGIJALN I DAJ MI KOJI SAVJET Cheesy  ....  ipak si ti Bog rata a ja obicni NEZNALICA
i  Lips Sealed  aj nam otkri koliko ti je trebalo da ovo napišeš mislim da znam nije te bilo nekoliko dana na forumu pa svaka čast potreše potresna priča nema šta
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #21 na: Listopad 17, 2010, 10:54:18 »

i  Lips Sealed  aj nam otkri koliko ti je trebalo da ovo napišeš mislim da znam nije te bilo nekoliko dana na forumu pa svaka čast potreše potresna priča nema šta

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 07, 2010, 11:43:57 »

Shocked FEUDI,Nebeski ratnici,podanici bogova rata sa pojedinim seljacima u savezu uskoro bi trebao uskrsnuti,svi se tamo izjašnjavaju kao ratnici a dojucer sadili breskve i uzgajali svakojake kulture  Grin
Ovo proročanstvo se , na opće čuđenje ,već ostvaruje ---a iskreno nisam vjerovao u proročanstva sve dosad   Shocked

Citat:
Ovo proročanstvo se , na opće čuđenje ,već ostvaruje ---a iskreno nisam vjerovao u proročanstva sve dosad   Shocked

 *hahaha*


« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2010, 02:43:00 od Igor245 » Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #23 na: Prosinac 07, 2010, 05:38:58 »

 Grin Grin Grin mene briga,,,ak se raspadnu FEUDALSi prelazim odmah u AmonRaa *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 07, 2010, 05:44:14 »

gle osramotio sam se ove ere jer sam dvaput zaspo i zabio se, ali nebi se mogo toliko osramotit da odem u amon raa
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #25 na: Prosinac 07, 2010, 05:54:19 »

gle osramotio sam se ove ere jer sam dvaput zaspo i zabio se, ali nebi se mogo toliko osramotit da odem u amon raa
koi ne hebi...ja i ti prelazimo u "najjači savez" Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 07, 2010, 05:58:01 »

pa nemorate se vi sramotit,niko nije ni reko da morate u amon,ima drugih saveza,a mozete i osnovat svoj.Samo mislim da su kaska,omnia,alesio,vorda i ostala stara ekipa nekak jako slavili pa se dobro napili pa poceli sve i svasta dovodit u savez.Jos uvijek skidam kapu starim feudima,iz prosle ere al mislim da sad feudi nisu ni do koljena onima.to je moje misljenje,mozda se varam.Ali to su i sami feudi rekli ce se raspast kad su poceli sami olos i otpad dovoditi u savez.to nisu moje rijeci nego rijeci samih feuda
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 07, 2010, 06:15:08 »

pa nemorate se vi sramotit,niko nije ni reko da morate u amon,ima drugih saveza,a mozete i osnovat svoj.Samo mislim da su kaska,omnia,alesio,vorda i ostala stara ekipa nekak jako slavili pa se dobro napili pa poceli sve i svasta dovodit u savez.Jos uvijek skidam kapu starim feudima,iz prosle ere al mislim da sad feudi nisu ni do koljena onima.to je moje misljenje,mozda se varam.Ali to su i sami feudi rekli ce se raspast kad su poceli sami olos i otpad dovoditi u savez.to nisu moje rijeci nego rijeci samih feuda
...nisu to rekli feudi već jedan feud,a ako te zanima na koga je mislio pitaj ga jer ako si mislio na mene,niti sam smeće niti sam ološ,niti sam igdije prozvan...no svatko ima pravo misliti što ga volja  Cool Cool
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 07, 2010, 08:03:07 »

koliko vidim ovdije naj manje ima FEUDALACA.........tako da mi je jadno sve ovo čitati, a i nisam imao želudca sve čitati.
prestao sam igrati kad se počelo u savez dovlačiti smeče.
ovo sad nije ni F od FEUDALSA........tako da je glupo uopče raspravljati na temu vodeći savez FEUDALS.

p.s. prošlu eru sam igrao kao KASKA
    evo ti ako mislis da to nisu sami feudi napisali,a ja samo govorim ono sta ste vi napisali a ne ja.Ja nisam ni htjeo citirat i govorit ko je,al eto,poznavajuci kasku proslu eru decko mi se cini ok,pa se i jako slazem s njegovim misljenjem
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 07, 2010, 08:26:22 »

    evo ti ako mislis da to nisu sami feudi napisali,a ja samo govorim ono sta ste vi napisali a ne ja.Ja nisam ni htjeo citirat i govorit ko je,al eto,poznavajuci kasku proslu eru decko mi se cini ok,pa se i jako slazem s njegovim misljenjem
ja sam rekao da nisu SVI feudi pričali i pljuvali,već jedan feud...ma mene to ne sekira,igram igru kako znam i umijem,a tko što priča,briga me *hmm*
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!