Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:46:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SKORAŠNJI RASPAD FEUDA?????  (Posjeta: 36054 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #345 na: Siječanj 21, 2011, 11:45:20 »

Titan na ovu tvoju zadnju poruku... pa čuj dambo je digao letvicu visokooo mislim da nisam prošao ni sedminu njegovog puta al se rudim  Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #346 na: Siječanj 21, 2011, 11:46:33 »

Titan na ovu tvoju zadnju poruku... pa čuj dambo je digao letvicu visokooo mislim da nisam prošao ni sedminu njegovog puta al se rudim  Grin
šta se rudiš??šta je to radiš u rudniku ili Huh? Huh? *crazy*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #347 na: Siječanj 21, 2011, 11:47:04 »

Titan na ovu tvoju zadnju poruku... pa čuj dambo je digao letvicu visokooo mislim da nisam prošao ni sedminu njegovog puta al se rudim  Grin
hm hm isprika digao si letvicu visokooo mislim da nisam prošao ni sedminu tvog puta al se trudim  Wink
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #348 na: Siječanj 21, 2011, 11:47:34 »

edi:dečko je zaspao i imao je granične da nitko nije mogao probit pa samo poslali 1k koplja prije napada!!!! i vidjeli situaciju i boooom!  Grin Grin Grin
edi decko, nisi rekao ekipi tko te naucio slati 1k koplja prije glavnog napada [:-}
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #349 na: Siječanj 21, 2011, 11:48:21 »

ako si imalo pratio prošlu eru i LR onda znaš da je mali_pero na istu foru popušio od kauboja...,paladini okolo su mu profesionalna mana *black_eye*

haha bez brige znam situaciju. i znam kako je ocajno nos zicao sve po imperiji da mu spijaju malog peru.... tako da znam o cemu se radi samo malo kurim hehehe
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #350 na: Siječanj 21, 2011, 11:48:43 »

edi: neću vas vise smirivat a bez veze se raspravljat.... meni je zao kaj nisam kao igro napadao mine jer bi prije banna imao sigurno oko 250k vojnih.... ali dečki ajde za mene prestanite i rađe odite igrati internacionalne i prestanite gledati croatia server jer su i tako svi  Lips Sealed  a u internacionalnom te nije briga... tako da se ova tema mora zatvorit iako se feudi nisu nikad raspali....
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #351 na: Siječanj 21, 2011, 11:49:57 »

haha bez brige znam situaciju. i znam kako je ocajno nos zicao sve po imperiji da mu spijaju malog peru.... tako da znam o cemu se radi samo malo kurim hehehe
nemoj još i ti  Lips Sealed i hahaha...ionako gori i bez toga  *WASSUP*
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #352 na: Siječanj 21, 2011, 11:51:13 »

edi: čuj ovog horusa??? tko je tebe naucio??? malo se zapitaj!! meni ste vi to pokusali u ratu prodati pa ste na kraju skupljali ostatke... ti češ meni govorit kako se igra imperija... igram 2 ere i bolji sam od vas stoljetnih igrača.... sramota.... a ti kikiriki sta si ti neki amon??? dečki dokazali ste svoje i dalje ste pusiona a ako hočeš da ti počinjem bitke pokazivat kao kelso rado cu pokazivat....

Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #353 na: Siječanj 21, 2011, 11:56:28 »

edi: čuj ovog horusa??? tko je tebe naucio??? malo se zapitaj!! meni ste vi to pokusali u ratu prodati pa ste na kraju skupljali ostatke... ti češ meni govorit kako se igra imperija... igram 2 ere i bolji sam od vas stoljetnih igrača.... sramota.... a ti kikiriki sta si ti neki amon??? dečki dokazali ste svoje i dalje ste pusiona a ako hočeš da ti počinjem bitke pokazivat kao kelso rado cu pokazivat....



o ne stari, nisam ja amon.... ja sam FEARovac... znas, onaj savez koji si pohvalio? da... sad valjda znas koga si zicao da ti peru spija kad ti nisi mogao Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #354 na: Siječanj 21, 2011, 11:57:23 »

hahaha dobri ste samo vozite u krivome smjeru...za čudo božje ali evo Horus može potvrditi tko sam ja...
HORUSE pozdravlja te Avenger iz prošle ere,siguran sam da ga se sjećaš (ovo čak ni svemogući Dambo ne zna tko je Avenger) ;D
ja nazalost ne mogu potvrditi tko si ti. ali ako hoces mozes mi pomoci:
1. ako si pravi TITAN, sto sumnjam, onda sigurno znas kako ti se je zvao savez iz kojeg si dosao proslu eru u AmonRaa.
2. ako si Avenger (jedan od osnivaca AmonRaa ove godine) onda se sigurno sjecas u kojem smo realmu poceli komunicirati.
3. pretpostavka da si dambo , omnia, mrki moguca je, jer si u jednom postu nazvao me horuš, sto sam dozivio do sad samo od te nepismene trojke.
eto, ako znas odgovor na gornja pitanja, ili ako ne znas. znat cemo tko si ti, ili nisi ;D
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #355 na: Siječanj 21, 2011, 11:58:25 »

a koga drugoga nego ferovce!!! moji frendi... kikiriki ti isto dolazis kod crnog??? znas onaj dogovor sta ste se razgovarali dino mi je sve prenio....
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #356 na: Siječanj 22, 2011, 12:02:07 »

edi:titan.... ne moras ti polagati racune horusu.... sta te boli... i onako on je svoj dio ere odradio kad je raspustao vojsku... se sječaš kako smo se smijali kad je raspustio vojsku.... mislim svi feudi su umirali do smijeha!!!  Grin Grin Cheesy Cheesy zato... horus imas svoj savez zavrsi eri i odi igrati negdje drugdje.... pokazao si se kakav si čovjek da moras prijavljivat okolo umjesto da igras kako znas... ja znam za dosta toga pa nisam  Lips Sealed  prijavljivat osim ono s mortisom kad je naseg frenda drivera zeznuo... onog starog... necu se vise svađat jer cu opet dobiti bann ako se užarim....
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #357 na: Siječanj 22, 2011, 12:06:27 »

A vi se jos niste dogovorili ko ima veceg  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #358 na: Siječanj 22, 2011, 12:10:10 »

A vi se jos niste dogovorili ko ima veceg  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

edi: Grin Grin Grin Grin.... čuj ovog cara....  Grin pa di si ti meni... malo mi nedostajes... nadam se da i ja tebi???
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #359 na: Siječanj 22, 2011, 12:16:06 »

edi: Grin Grin Grin Grin.... čuj ovog cara....  Grin pa di si ti meni... malo mi nedostajes... nadam se da i ja tebi???

ovo zvuci toliko gay da necu uopce komentirat
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!