Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 06:51:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tražim igrače aktivne za r9 svjet!!!??  (Posjeta: 2885 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 03, 2010, 08:55:22 »

samo protiv mene ces igrati ne protiv potresa.... a igrat cemo server 50 jer ce poceti u petak a necemo igrati v5 jer je poceo i neznam dal je sigurno a da ne velis nekome da me rokne..... odpocetka tako da nemozes nekome zadati da me rokne.... sad dal imas muda ili ne???
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 03, 2010, 10:41:23 »

 Grin Grin Grin....pravi izazov.......ali nece htjeti, garant..... Cheesy

ali decki po meni bi trebali v5 igrati.nitko nezna sve u tom svijetu pa se pokazite
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 03, 2010, 11:00:39 »

Tako je , ajmo malo utvrde rušiti u V5  Grin
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 03, 2010, 11:25:51 »

jegore.... e danas sam umro od smijeha....kad sam te cuo na mobitelu... ti mene uopce nisi registrirao....  Grin Grin Grin Grin Grin hahahahahahhahahahahaha ja umirem....
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 04, 2010, 09:51:04 »

samo protiv mene ces igrati ne protiv potresa.... a igrat cemo server 50 jer ce poceti u petak a necemo igrati v5 jer je poceo i neznam dal je sigurno a da ne velis nekome da me rokne..... odpocetka tako da nemozes nekome zadati da me rokne.... sad dal imas muda ili ne???
           neznam kakve veze muda imaju sa ovom igrom al dobro tebi valjda ima da si htio nekakvo pošteno dokazivanje poslo bi mi privatnu poruku ovako opet želiš ispasti kako kaže noob edi cool tvoja riječ o poštenoj igri se pokazalo ovu eru u cro tako da tebi vjerovati može samo neko malouman da ne vrijeđam neke koji to jesu neznam ali jel meni samo čudno da neko ko nije napo prvih mjesec dana igre nikoga ali baš nikoga napreduje bolje i to više nego duplo sad valjda su ostali totalne neznalice mislim na sve koji su počeli igru i da ga niko nedirne u prvih neznam koliko mjeseci od nekog ko pljačka i ne gubi vojsku mislim da ne osim ako ne šverca resima a što nije problem i teško ili nikako te ne ulove ako to radiš sa više kompova i više igrača čitaj ako to radiš pametno ti sigurno nisi niti neznaš da se to može jeli tako edi cooool Wink Wink dođi u taj svijet sa svim tim accovima i igračima samo neznam kako češ stiči pošto več 4 mjeseca govoriš da ti se neda više ovo igrati a i jetra ti je otišla pa bolje da tražiš novu  Cheesy Cheesy vrijeđo šta voliš pisati nikada te nisam i slobodno nađi jednu poruku u kojoj to radim dok se po tvojoj brnji i zabrani foruma sve vidi   što napišem istina je koja boli naravno u tvojim god nisam 5 min proveo ispred kompa u mjesec dana jel postoje i stvarni ljudi neda mi se više pisati a ti piši koliko očeš vidimo se u tom svijetu od početka  Cool Cool
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 04, 2010, 12:09:28 »

neda mi se citati tvoju poeziju....  Grin Grin Grin Grin kad  sam vidio kaj si napisao samo sam otisao van... hahahahahahaha
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 04, 2010, 12:17:14 »

stari ti valjda nisi cuo za nesto sto se zove taktika....  Wink a ako si takav igrac ne skrivaj se iza imena.... jer se skoro od pocetka znalo da edimedi igra acc nosferatu6.... a za varanje bi dobio bann i kako ja znam resurse se ne moze premjestati *crazy* *crazy* a ako nisi citao malo po forumu postoji program koji niske cijene ne dozvoljava te dobijes bann....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 04, 2010, 12:36:17 »

Očito opet moram zaključati temu. Ajde dečki, napraviti ću vam temu u Razgovoru, pa navalite.
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1656.0
Ako budete van te teme opet započinjali prepucavanje...
Ima mnogo ljudi koji tu dođu po odgovore, a ja moram pročitati sve što se napiše, da bi između 10 postova našao 2 pitanja.
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!