Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:52:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44450 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #120 na: Rujan 19, 2010, 01:08:12 »

citam igore tvoje poruke nisam gey ne moras mi se uvlacit u guzicu
                      Smiley Cheesy Cheesy Cheesy Grin         sad se pravi javio stručnjak za uvlačenja u guzicu , nigdje ne vidim tvog igrača potrese . ček ček malo a da ti si onaj šta nemože napraviti svoj acc sad sam se sjetio  Cheesy Cheesy
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #121 na: Rujan 19, 2010, 01:19:09 »

                      Smiley Cheesy Cheesy Cheesy Grin         sad se pravi javio stručnjak za uvlačenja u guzicu , nigdje ne vidim tvog igrača potrese . ček ček malo a da ti si onaj šta nemože napraviti svoj acc sad sam se sjetio  Cheesy Cheesy


 ti sta brbljas iz sjene ja ovi acc igram od 15k bodova i dovde sam ga doveo  zato nemoj lajat kao kakva dukela  ovo je moj acc
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #122 na: Rujan 19, 2010, 09:22:26 »

kad malo odrasteš shvatiti češ da postoji i drugačiji način komunikacije osim vrijeđanja ,  Lips Sealed  nemoj se ljutiti šta sad nije sramota neznati napraviti acc nema puno budala koji če plačati drugima kredite heheeheh
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #123 na: Rujan 19, 2010, 09:24:44 »


 ti sta brbljas iz sjene ja ovi acc igram od 15k bodova i dovde sam ga doveo  zato nemoj lajat kao kakva dukela  ovo je moj acc
                  o kakvom acu ti pričaš nigdje ne vidimo potresa a za ovaj svi znaju da si ga dobio tako da  *tired* a več je prije napisano i kako se razvijo taj acc  vjerovatno pod tvojom rukom je mjenjo i uvlaćio  Grin Grin Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #124 na: Rujan 19, 2010, 09:31:32 »


 ti sta brbljas iz sjene ja ovi acc igram od 15k bodova i dovde sam ga doveo  zato nemoj lajat kao kakva dukela  ovo je moj acc
                         imaš ono pregled prije nego pošalješ poruku provjeri šta pišeš i razmisli prije te opcije nema to ipak moraš sam drugi ti to nemogu reči kako da to napraviš tvoj je acc od 15 k acovi kreču sa nula k inače a ako imaju više od nule znači da je neko igro prije tebe  Lips Sealed  to nisu napisali u pravilima ali je tako Embarrassed
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #125 na: Rujan 19, 2010, 10:44:21 »

o potrese potrese... nisam mislio da cu se regat na forum i ukljucit u ovu raspravu ali kad tebe citam morao sam... svi dobro znamo koji je tvoj acc a ciji je ovaj koji igras, budi posten pa priznaj svima tko te naucio i tko je digao taj acc
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #126 na: Rujan 19, 2010, 10:47:26 »

                  o kakvom acu ti pričaš nigdje ne vidimo potresa a za ovaj svi znaju da si ga dobio tako da  *tired* a več je prije napisano i kako se razvijo taj acc  vjerovatno pod tvojom rukom je mjenjo i uvlaćio  Grin Grin Grin

ne placam samo ja kredite nego svako po pola a ti ako si ljubomoran na to idi pa lici svoje frustracije doktori su specijalizirani za to a ne vidim ni tebe u r71 pa nemas pravo glasa i nisi feud pa isto tako nemas pravo glasa
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #127 na: Rujan 19, 2010, 10:49:32 »

o potrese potrese... nisam mislio da cu se regat na forum i ukljucit u ovu raspravu ali kad tebe citam morao sam... svi dobro znamo koji je tvoj acc a ciji je ovaj koji igras, budi posten pa priznaj svima tko te naucio i tko je digao taj acc


ja nemam sta lagat nisam bio bas neki igrać prije.  edi me je poucio svemu sto znam eto priznajem to nije tajna niti se ima tu sta lagat
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #128 na: Rujan 19, 2010, 10:53:29 »


ja nemam sta lagat nisam bio bas neki igrać prije.  edi me je poucio svemu sto znam eto priznajem to nije tajna niti se ima tu sta lagat

e tako treba... sad se vec mozes hvalit necime
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #129 na: Rujan 19, 2010, 10:57:20 »

e tako treba... sad se vec mozes hvalit necime

ne hvalim se ja nicim ja priznajem da edi je moj ucitelj ali mi niko ne moze rec nesto za ovaj acc jer sam ja stalno na njemu i u vise od pola godine da neznam igrat nebi bio sigurno ovde di je a da sam htio jos farmat bio bi u nebu zato ove ljubomorne  i zavidne igrace  molim da lijece svoje ljubomore i frustracije di drugo a toga sta se tice da kupujem kredite gandalf opet si falio kupujem ih ali ne stalno  svaki jedan put kupi
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #130 na: Rujan 19, 2010, 11:01:09 »

ne hvalim se ja nicim ja priznajem da edi je moj ucitelj ali mi niko ne moze rec nesto za ovaj acc jer sam ja stalno na njemu i u vise od pola godine da neznam igrat nebi bio sigurno ovde di je a da sam htio jos farmat bio bi u nebu zato ove ljubomorne  i zavidne igrace  molim da lijece svoje ljubomore i frustracije di drugo a toga sta se tice da kupujem kredite gandalf opet si falio kupujem ih ali ne stalno  svaki jedan put kupi

da si htio farmat?  Grin pa ti si jedino i farmao do sada, to je isto tako dobro znano Tongue
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #131 na: Rujan 19, 2010, 11:02:49 »

da si htio farmat?  Grin pa ti si jedino i farmao do sada, to je isto tako dobro znano Tongue

da ali mi dosadilo sadit praske i uzgajat masline
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #132 na: Rujan 19, 2010, 11:25:08 »

hahhahahah  nema mi ljepšeg vidjeti od te bitke igore,ahahahah  OMNIA  je smijeh i priča za sebe  Angry
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #133 na: Rujan 19, 2010, 01:30:15 »

ne placam samo ja kredite nego svako po pola a ti ako si ljubomoran na to idi pa lici svoje frustracije doktori su specijalizirani za to a ne vidim ni tebe u r71 pa nemas pravo glasa i nisi feud pa isto tako nemas pravo glasa
          ljubomoran i nisam feud  Cheesy Cheesy kako bi ja to bio ljubomoran na te majke ti mi reci ustvari nemoj ništa ja se nikada nebi pojavio na forumi nikada ni nisam ali kad je počela ova rasprava neki su počeli pisati svašta da se ne ponavlja pa sam samo stavio istinu da nebi bilo zabune vrijeđat neču nikada mi nije ni palo na pamet da to radim , al ti stvarno neznaš šta pišeš aj prije nego objaviš neku poruku tj. svoju misao pričitaj prije par puta i onda nemoj to stavljati da drugi vide  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #134 na: Rujan 19, 2010, 04:12:57 »

ajde učinite svijetu uslugu i svi napravite ovo  *suicide* .....  *freak*

Pa šta čekaš.. Kreni u napad!!
Evidentirano


 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!