Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:18:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44477 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #90 na: Rujan 17, 2010, 03:04:28 »

Ja znam što je tema !! Tema vam je ...  *SCRATCH* tema je ... hmm a nešto valjd je  Huh? e da ... zezancija na račun feuda  Grin čujem da će feudi opet past u bitci .... mislim ono aj da ratuju protiv kauboja pa izgube al ovako.. jedan igrač ih razbije  Cheesy
igore, igore, nemoj tako ;D njima je cast da izgube od ratnika kao sto sam ja, sretni su sto uopce hocu ratovati protiv njih.da im se nije ukazala ta cast, sto  bi danas, sutra pricali djeci. ovako ce s ponosom moci reci s kim su se borili  Angry i kako su zavrsili *black_eye* *black_eye*
a trebalo je imat muda objaviti rat, a znali su sto ih ceka jer su vec to prosli. ratujes a neznas od kud ce te pogodit, hoce li te tvoj suigrac napast ili netko treci. ti si bio feud pa znas sve Grin ali rat jos nije gotov, zadnji dan je obicno onaj koji se pamti Lips Sealed
 FEUDALS     2010-09-13 06:50:36     2010-09-20 06:50:36     12013     6894     5119 *black_eye*    
    
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2010, 03:08:22 od Horus » Evidentirano

_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #91 na: Rujan 17, 2010, 03:08:20 »

igore veli se ko prizna pola mu se doda mori nam nije prizno neke stvari to da nema vremena stoji ali mogo je ostati u feudima nije trebo izlaziti kao što nisu izlazili igrači kojih nema od 4 mjeseca i više osim ako nije izašo zato šta su se posvađali jel tako mori  Wink nego jeste primjetili kad omnia  nema ništa za kometirati kako ljudimo zabranjuje da nemaju pojma šta je tema i da ne pametuju  Grin Grin neznam ko je poče privi na ovu temu pametovati
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #92 na: Rujan 17, 2010, 03:17:19 »

igore veli se ko prizna pola mu se doda mori nam nije prizno neke stvari to da nema vremena stoji ali mogo je ostati u feudima nije trebo izlaziti kao što nisu izlazili igrači kojih nema od 4 mjeseca i više osim ako nije izašo zato šta su se posvađali jel tako mori  Wink nego jeste primjetili kad omnia  nema ništa za kometirati kako ljudimo zabranjuje da nemaju pojma šta je tema i da ne pametuju  Grin Grin neznam ko je poče privi na ovu temu pametovati


odustah od rasprave...tko sam ja da pametujem ratnicima nebeskim... *crazy*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #93 na: Rujan 17, 2010, 03:22:45 »

 Cool pamtniji popušta kako to da onda ti popustiš  Cheesy
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #94 na: Rujan 17, 2010, 04:05:31 »

hm,koje su to sve hvale...pa vi svi kao da ste u nekom lovačkom društvu i mana vam je hvaliti se   Tongue Tongue
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #95 na: Rujan 17, 2010, 09:02:02 »


odustah od rasprave...tko sam ja da pametujem ratnicima nebeskim... *crazy*
[/quote


Moram priznati da ste baš našlo prikladnu temu za razgovor,FEUDI sami po sebi će se raspasti radi  "VELIKIH"  igrača koji krase taj savez,Bože pomagaj sit sam svakojakih gluposti koje ovdje vidim]. Dajte promijenite TEMU a ne da sliušam o FEUDIMA koji pojma o životu nemaju a OMNIA hahahaah,smijeh!!!!
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2010, 09:04:04 od TUTHMOSIS III » Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #96 na: Rujan 17, 2010, 10:35:28 »


odustah od rasprave...tko sam ja da pametujem ratnicima nebeskim... *crazy*
[/quote


Moram priznati da ste baš našlo prikladnu temu za razgovor,FEUDI sami po sebi će se raspasti radi  "VELIKIH"  igrača koji krase taj savez,Bože pomagaj sit sam svakojakih gluposti koje ovdje vidim]. Dajte promijenite TEMU a ne da sliušam o FEUDIMA koji pojma o životu nemaju a OMNIA hahahaah,smijeh!!!!



još jedan čudan tip...hm, otkud samo izranjaju....no, s obzirom da se veliki ratnik igor s nekim dogovorio da ga minimalno porobi nastavit će mo priču o poštenju....a čim saznamo detalje slijedi prijava...jel tako igore?  Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #97 na: Rujan 17, 2010, 10:42:15 »



još jedan čudan tip...hm, otkud samo izranjaju....no, s obzirom da se veliki ratnik igor s nekim dogovorio da ga minimalno porobi nastavit će mo priču o poštenju....a čim saznamo detalje slijedi prijava...jel tako igore?  Grin

O tebi stvarno nije dosadno u životu i nemaš pametnijih posla OMNIA  nego samo imaš preveliki jezik i voliš pričati jako puno,a da sam čudan jesam ,znaš zašto,pa vidim u budućnost FEUDA a ona je puna kao moja septička jama
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #98 na: Rujan 18, 2010, 12:11:55 »

e da se još dogovori da mu neko klepi i vojsku  Cheesy Cheesy onda bi telefon bio sretan reko si da nečeš više raspravljati pa aj nemoj  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #99 na: Rujan 18, 2010, 09:05:51 »

Dečki oprez!!!!....noćas mi po dvorišću šetale "mumije".
Gandalf i ovaj novi tutnemtigamami...što se skrivate iza tih nick-ova...šta su vas kao male sexualno zlostavljali???  Shocked Grin
šta se boite predstavit se.....kako jadno *xxx*

p.s. ....odite na moj profil...ima tamo jedna pričica...ja sam onaj lik koji nešto traži u hladnjaku Grin Grin Grin

Znaš,imao sam lijepo mišljenje o tebi Morbiduse,nitko se ne skriva a tvoje mišljenje poštujem,nego lakše malo sa tim hladnjakom da nebi zabunom pojeo pokvarena jaja
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #100 na: Rujan 18, 2010, 10:19:58 »

[/img] mislim da ovo netreba komentirati slika govori sve , kolika je ovisnost o kaubojima napraviti acc u r38 svijetu koji nema nikakve veze sa kaubojima i savez nazvati paminjo hehehe
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #101 na: Rujan 18, 2010, 10:23:46 »

 Grin  Ma moramo to provjeriti hahahahah.   Cheesy
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #102 na: Rujan 18, 2010, 10:27:08 »

Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #103 na: Rujan 18, 2010, 10:47:42 »

hahahahahahahha, ovo je za Klonirane NOSOVE  Tongue
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #104 na: Rujan 18, 2010, 10:57:44 »

Dečki oprez!!!!....noćas mi po dvorišću šetale "mumije".
Gandalf i ovaj novi tutnemtigamami...što se skrivate iza tih nick-ova...šta su vas kao male sexualno zlostavljali???  Shocked Grin
šta se boite predstavit se.....kako jadno *xxx*

p.s. ....odite na moj profil...ima tamo jedna pričica...ja sam onaj lik koji nešto traži u hladnjaku Grin Grin Grin
                 misliš da ovo ima veze sa zlostavljanjem heheh nema mori ovo je samo feudovska istina a zašto vas to vrijeđa neznam  Cheesy Cheesy  Lips Sealed  takav si nemoš glumit ono šta nisi mislim savez  Embarrassed i zato bolje nemojte kometirati ima još prljavog veša nemoj da sve izađe pametnom bi i ovo bilo dosta
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!