Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:49:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44298 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Gost
« Odgovor #75 na: Rujan 16, 2010, 06:47:11 »

omnia voliš pričati o nekim prevarama i kako igor nije fear igrač, kako se ono kaže prvo očisti ispred svog praga  Wink koliko ti je saveza promjenio najjači član uvlačeči se svima da ga ne diraju  Embarrassed  skoro pa svih 10 šansi je iskoristio di ti je kiklopi proveo početak ere slično tako se uvlačeči da se razvije  Embarrassed  i onda igor je taj koji nevalja možda ali prvo se kreče od sebe igor je možda na vaš račun prošlu i dobio koji vojni bod ali ovu je sve sam vojne napravio dok ga je ganjo cjeli feud nije bio pak koji je išo na slabe nego na najjači savez beš me zanima šta bi i koliko vojnih ti napravio da su te tako ko igora izbacili iz saveza mislim da bi odavno bio di je sad on samo bez ovih medalji koje je digo na najjačem savezu koji se koristi svi trikovima i muljanjima koje postoje u ovoj igri a odlike su jako fer i poštenih igrača  Cheesy Cheesy ajde molim te i nemoj stavljati neke engleske riječi ni hrvatski ti baš nejde  Lips Sealed
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #76 na: Rujan 16, 2010, 11:21:55 »

Zdravko......miran biti.
Ti to nebih shvatio ni da uzmem godinu dana neplaćeno... Grin
što se tiče umijeća ratovanja i same taktike tu ti imaš naj manje znanja, a to znam iz vlastitog iskustva.....prošlu eru pod tvojiim vodstvom smo bili u banani.....dok nam nije došla VENUS u savez i u suradnji sa r0nijem smo i imali nešto.....tako da ti je pametnije da mučiš.
Malo me sad strah....da nećeš na mene poslati gnjev egipatskih bogova.... Cheesy ...ali nebrinem, nabavio sam si magični oklop koji me štiti od svega i svačega. Grin
tebi bi bilo dobro da si nabaviš čizme za bijeg...  Grin
oooooooo Kaska, par puta sam pretpostavio da se skrivas iza tog imena, samo mi tvoji bodovi nisu dali da vjerujem da si to ti. jos jedan lik koji nije imao muda zaigrati drugu eru pod istim imenom ;D
sto se tice prosle ere bili smo super savez.rasturali smo hoplitese i feudalse dok ti , kruno i venus niste odlucili prodati me i izdati.sjeti se samo onog razgovora na chatu koji ste vodili s mrkim, a niste znali da sam bio prisutan tamo. kad ste ga uvjeravali da sam ja igrao s direktorom. i provjerili su i nije bila istina. ili r0ni, lik koji ih je mjesecima spijao s metalcem , koji je za Lips Sealed ao direktorov acc, na kraju skupa s vama pobjegao u feudalse. na kraju njegova je zasluga sto su feudalsi ostali bez tehnoloskih bodova. a moglo bi se to desiti i ovu eru, jer mi se igra krune ove godine ne razlikuje puno od igre drazenacro prosle. ali tu su administratori pa nek oni rijesavaju te stvari *WRITE*

sto se tice taktike i umijeca ratovanja:vec tri dana samo savez feudals napada nas, jer smo se mi posvetili drugom savezu s kojim smo bili u ratu, a njima smo pustili na volju nek udaraju. u ta tri dana vrli ratnici su skupili oko 3000 bodova i vodili oko 800. danas u jutro AmonRaa je krenuo ratovati. rezultat za 6 sati ratovanja:
FEUDALS    2010-09-13 06:50:36    2010-09-20 06:50:36    10293    5193    5100
ovo je inace i odgovor omnii: da zavrsio je praznik i krenuli smo raditi Grin
Evidentirano

omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #77 na: Rujan 16, 2010, 01:20:26 »

omnia voliš pričati o nekim prevarama i kako igor nije fear igrač, kako se ono kaže prvo očisti ispred svog praga  Wink koliko ti je saveza promjenio najjači član uvlačeči se svima da ga ne diraju  Embarrassed  skoro pa svih 10 šansi je iskoristio di ti je kiklopi proveo početak ere slično tako se uvlačeči da se razvije  Embarrassed  i onda igor je taj koji nevalja možda ali prvo se kreče od sebe igor je možda na vaš račun prošlu i dobio koji vojni bod ali ovu je sve sam vojne napravio dok ga je ganjo cjeli feud nije bio pak koji je išo na slabe nego na najjači savez beš me zanima šta bi i koliko vojnih ti napravio da su te tako ko igora izbacili iz saveza mislim da bi odavno bio di je sad on samo bez ovih medalji koje je digo na najjačem savezu koji se koristi svi trikovima i muljanjima koje postoje u ovoj igri a odlike su jako fer i poštenih igrača  Cheesy Cheesy ajde molim te i nemoj stavljati neke engleske riječi ni hrvatski ti baš nejde  Lips Sealed


A KOJI SI SAD PA TI?  Shocked   AH DA, TKO ZNA KOJI HORUSOV SUBACC... Tongue
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #78 na: Rujan 16, 2010, 04:18:01 »

Možda me neki nisu razumjeli pa da ponovim malo opširnije  Wink  Nevolim pisati na forumu jel tu baš i nema nešto pametno ali kad se jave ovako neki bar neka se govori istina tj da se zna istina Cool. Prvo mali osvrt na prošlu eru počnimo o igoru koji je crna ovca feuda znali ste da se dogovara i prošlu eru sa kaubojima zašto nije tada izbačen iz feuda . MOžda zato šta je bilo važno imati članove bilo kakve a pogotovo nekog ko je sam dobio 2 rata mislim svojim bitkama a igor je to napravio dobio je dva rata a možda i više ali tada to nije smetalo šta se dopisuje sa kaubojima . A ovu eru mu se to predbacuje  Huh? . A sad da se vratimo na ovu eru prošla je završila i šta je bili bilo je . Nečemo o imenima svak če znati o kome se priča bar oni kojih se to tiče.

citat od omnie.....
u rijetkim pauzama kad ne igraš IO probaj malo razmisliti koje su prednosti kapitulacije alessia u situaciji u kojoj si ti...inače, nas je sve sram što si ti uopće ikada i bio feud... Shocked Shocked
Je eto alesio je digo bjelu zastavicu ali samo zbog jednog igrača koji ga je napao da ste kako kažeš probali razmisliti i da su još tri igrača digli zastavice nebi igor dobio medalju na vašoj vojsci. Igor nije dizo ni pred kime zastavu otišao je na odmor i to nakon skoro dva mjeseca šta ga je ganjo cjeli savez feudals od 26.7 - 12.9mj vrijeme od prve osvojene medalje pa do zadnje znači imali ste skoro dva mjeseca fora da ga ulovite nije da vam je baš uspjelo ,a kačio se sa najačim savezom. I sad jel on ratnik ili nema život  to nek sam svako zaključi.I sad broj članova feuda u odnosu na prošlu eru mislim da je brojka 11 poprilično točna da je toliko feuda  svi ostali drukeri su se prikrpali jel nisu bili u stanju uspjeti i napraviti svoj savez i sad se tu našlo članova koji su se ne tako davno porobljavali međusobno  Cheesy Cheesy  Cool 8)A sad malo o ulizicama koji su nakon šta je Mortis kažnjen postali hrabri pa se neki odmah a neki kroz neko vrijeme spojili u savez poštenjačina  zvan feudals. Trenutno lider ere pri pokušaju da napravi svoj savez u čemu naravno nije uspio promjenio je 7-8 saveza ko če to sve prebrojati koliko je toga bilo . Naravno pritom se ulizavo svima da ga se ne dira a ko ga je dirno nije sam to riješavo nego je žico po cjeloj imperiji na konto svojih bodova da mu pomogne u porobljavanju . U jednom takvom osvečivanju je sudjelovo gore navedena ovca igor. Član broj dva proveo je više od 4 mjeseca u savezu koji je bio trn u oku feuda  e sad jel to bilo drukajuči šta se radi ili samo da ima mir u razvoju mislim ovo drugo jel je on bio u navi kad je bio rat sa feudima pa su opet feudi izgubili. I naravno dok je mortis izbačen javila se u njemu velika doza hrabrosti pa se priključio svom matičnom savezu kao vođa . Ostali članovi sad je neki dan jedan napustio savez bez drukera koji su se pridružili bili bi jedan prosječan savez koji po razvoju dosta zaostaje u odnosu na igrače koji su več u 9mj igre .  Smiley Smiley Sad neki zaključak za kraj feudi su po meni najjači savez ali prošle ere kad su ratovali i jači od kauboja koji su na kraju bili zna se več. Ovu eru koja je toliko loša po svemu je to samo savez velikih poštenjačina koji akciju na jednog igrača veličaju ko da je neznam šta. I naravno još kad vam se prikluči diturbed pitanje dana postajete stvarno hrabar i pošten savez  Cheesy Cheesy samo neznam sa kime čete ratovati  Embarrassed Embarrassed
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #79 na: Rujan 16, 2010, 04:26:33 »

hehe proširila se ova tema dobro  Grin
Evidentirano

dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #80 na: Rujan 16, 2010, 04:35:58 »

E Igore što su ti svi zavisni što si odličan igrač i ovu eru!!!
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #81 na: Rujan 16, 2010, 04:50:40 »

eee kad vas već tol`ko ima ovdje jel mi može tko prošvercat ove bitke dana od nosa i razlog zašt feudi opet i ovaj rat gube 5000 razlike  Cheesy mislim na privatnu poruku hehe valjd admini ne mogu čitat privatne  Huh?  Grin--na odmoru sam pa da imam neke info što se zbiva  *gamer*
Evidentirano

salinjo
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #82 na: Rujan 16, 2010, 05:06:50 »

Hehe igi je napravio temu ere.Ja jednostavno nemrem vjerovat kak se date isprovocirat od nekog klinca koji vas  Lips Sealed e kak hoce a vi ste jos gluplji sta se stalno prepirete sa njim:)
O igorovom ratovanju sve govori njegova statistika tak da mu jedino mozete skinut kapu i zacepit,a ko timskom igracu to mozda ima nesto sto vi vjerovatno bolje znate i necu se mjesat u to.A kaj se tice feuda pa dajte se vise prestanite hvalit kak ste najbolji kad dobro svi znaju kak ste igrali proslu eru i kolko ste banova popili.Ak ste tak jaki ulovite ga i razbijte i onda se hvalite po forumu a ne stalno pricate on je ovakav on je ovakav a nemretu mu nis.
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #83 na: Rujan 16, 2010, 07:13:27 »

sutra ide drugi dio o poštenjačinama feudima  Smiley Smiley Wink Wink ko če to sve napisati ali ako ulovim vremena izaćče novi članak  Grin Grin Grin
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #84 na: Rujan 16, 2010, 10:12:25 »

sutra ide drugi dio o poštenjačinama feudima  Smiley Smiley Wink Wink ko če to sve napisati ali ako ulovim vremena izaćče novi članak  Grin Grin Grin


ne znam šta se sad tu javljaju neki likovi tipa gandalf i salinjo, kao nešto pametno filozofiraju a ne znaju niti što je tema...niti smo se hvalili da smo najbolji, niti najpošteniji...znači svaka rasprava o tome završava...stoga gandalfman, vrati se u lotr.... Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #85 na: Rujan 17, 2010, 12:35:03 »

tema a šta je tema omnia  Smiley Smiley ja sam mislio da je tema  hvalisanje kako igor bježi od cjelog saveza kad ga ganja ili  Cry reklo bi se istina boli samo sam to htio napisati da ljudi krivo ne shvate  Wink Wink  Lips Sealed  tako ste se spremali za te kauboje i napaljivali a njih nema  Cry tako mi vas je žao budite spremni ovako i sljedeču eru posakrivajte se posvuda pa možda ali samo možda iz nekog šumarka iskoče a ko zna možda i ne  Grin Grin
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #86 na: Rujan 17, 2010, 09:20:08 »

tema a šta je tema omnia  Smiley Smiley ja sam mislio da je tema  hvalisanje kako igor bježi od cjelog saveza kad ga ganja ili  Cry reklo bi se istina boli samo sam to htio napisati da ljudi krivo ne shvate  Wink Wink  Lips Sealed  tako ste se spremali za te kauboje i napaljivali a njih nema  Cry tako mi vas je žao budite spremni ovako i sljedeču eru posakrivajte se posvuda pa možda ali samo možda iz nekog šumarka iskoče a ko zna možda i ne  Grin Grin


uuuuu, al si sad rekao....skrivat će mo se tako kao i ti... Cool
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #87 na: Rujan 17, 2010, 12:27:33 »

Ja znam što je tema !! Tema vam je ...  *SCRATCH* tema je ... hmm a nešto valjd je  Huh? e da ... zezancija na račun feuda  Grin čujem da će feudi opet past u bitci .... mislim ono aj da ratuju protiv kauboja pa izgube al ovako.. jedan igrač ih razbije  Cheesy
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #88 na: Rujan 17, 2010, 12:36:48 »

Ja znam što je tema !! Tema vam je ...  *SCRATCH* tema je ... hmm a nešto valjd je  Huh? e da ... zezancija na račun feuda  Grin čujem da će feudi opet past u bitci .... mislim ono aj da ratuju protiv kauboja pa izgube al ovako.. jedan igrač ih razbije  Cheesy
isprika nije samo jedan neg je tu još par vrlih ratnika *WRITE*.. al tako ti je to kad hrpa   *drunk* farmera naiđu na ratnički savez  Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #89 na: Rujan 17, 2010, 03:00:27 »

Lips Sealed a Igore...dok si ti bio u savezu, savez je bio ratnički.... Kiss
Napuštanjem saveza si nas ostavio na cijedilu....sram te i stid bilo... :Smiley Grin
Ko prizna - pola mu se prašta ...  evo ak se vratiš s odmora ostavit ću ti pola vojske  Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!