Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 06:40:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44648 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #60 na: Rujan 15, 2010, 04:34:50 »

 *freak*
u što mi je sad žao.. više te ne mogu srušiti u igri  Cry
al dobro izvukao si se 
 Grin
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #61 na: Rujan 15, 2010, 06:27:14 »

igor je gotov Grin Grin :Dnosonja doso kod feuda Cheesy
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #62 na: Rujan 15, 2010, 06:29:53 »

igor je gotov Grin Grin :Dnosonja doso kod feuda Cheesy

tko je to nosonja? Huh?
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #63 na: Rujan 15, 2010, 07:01:58 »

zvali su ga nosferatu6 dok ga zuti nije krstio Grin Grin Grin
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #64 na: Rujan 15, 2010, 08:06:11 »

igor je gotov Grin Grin :Dnosonja doso kod feuda Cheesy


ma kao da je to problem velikom ratniku...on će već sutra vratiti se s odmora, skupiti odmah milijune za održavanje svoje armade, izbjegavat će porobljavanja svih provincija, ne će morati slati vojsku van kad ide na off i još će svaki dan napadati ponekog od nas, i nikako ne će upadati u debeli minus, a mi mu ne ćemo loviti vojsku... Tongue  YEAH RIGHT   Grin
Evidentirano
_gandalf
Gost
« Odgovor #65 na: Rujan 15, 2010, 08:32:53 »

Vidim ovaj igor je neka crna ovca cro realma, neznam šta su se neki skrivali u tom svijetu pa tek kad su neki prestali igrati onda su rekli ko su jel su to isto opasni ratnici ili kukavice. I sad koliko vidim svi se polako skupljate Cheesy Cheesy u istom savezu nema šta opasni ste do bola  svaka čast
Evidentirano
Yamahaxt
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #66 na: Rujan 15, 2010, 11:20:03 »

od ovog svega mene samo zanima,sta vas zaboli ki*a jeli on ima zivot ili nema,i jeli on online 18 ili 24h na dan,to je njegov zivot a ne vas, *black_eye*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #67 na: Rujan 15, 2010, 11:24:47 »

citam ovo i ne mogu vjerovati. kakvih bolesnika ovdje ima pa to je strasno Shocked .sto se tice o igorovim moralnim osobinama, ne bih rekao nista jer ga ne poznam osobno i nisam stoga kompetentan da govorim o tome. sto se tice igora kao igraca imperije. tu mogu puno pricati. u stvari ja ne moram reci nista. tablica poretka tu neumoljivo govori:IGOR JE NAJBOLJI RATNIK U REALMU VEC DRUGU GODINU. :hooray: proslu eru je zavrsio s 500k vojnih bodova i 150k bio jaci od drugoplasiranog. ovu eru ima 117k i 37k je jaci od drugoplasiranog.mislite da je to slucajno vec drugu eru?(koliko od vas ovdje sto pametujete ima 37 000 vojnih bodova? koliko medalja imate?). tko vam daje za pravo kritizirati nekog, a osobno niste nista postigli? sto je najgore ni te nedostojne kritike niste u stanju iznijeti s vasim maticnim racunom nego se srivate iza neznam kojih racuna. stvarno jadno *hmm*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #68 na: Rujan 15, 2010, 11:29:13 »

Za razliku od tebe koji si izbačen, ja sam sam izašao iz saveza......pošto te poznajem, da bi ti shvatio zašto sam ja izašao iz saveza, da bi ti to objasnio ja bi morao uzeti godišnji....a i poslije toga sumnjam da bi shvatio... Grin
Ja kao i večina igrača imamo život i ovo nam je samo usputni hobi.....a tebi je ova igrica život(kako jadno *crazy*)
u neku ruku te žalim......probaj si naći curu,žensku ili pak dečka Cheesy.....možda počneš drugačije gledati na život.
probaj meni objasniti, ja  cu te odmah shvatiti Wink  tesko bi ti skupio te bodove da si ovo shvatio kao usputni hobi *hmm* i nisi ti jedini koji ce ovih dana sam izici iz saveza Lips Sealed
Evidentirano

omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #69 na: Rujan 15, 2010, 11:42:13 »

citam ovo i ne mogu vjerovati. kakvih bolesnika ovdje ima pa to je strasno Shocked .sto se tice o igorovim moralnim osobinama, ne bih rekao nista jer ga ne poznam osobno i nisam stoga kompetentan da govorim o tome. sto se tice igora kao igraca imperije. tu mogu puno pricati. u stvari ja ne moram reci nista. tablica poretka tu neumoljivo govori:IGOR JE NAJBOLJI RATNIK U REALMU VEC DRUGU GODINU. :hooray: proslu eru je zavrsio s 500k vojnih bodova i 150k bio jaci od drugoplasiranog. ovu eru ima 117k i 37k je jaci od drugoplasiranog.mislite da je to slucajno vec drugu eru?(koliko od vas ovdje sto pametujete ima 37 000 vojnih bodova? koliko medalja imate?). tko vam daje za pravo kritizirati nekog, a osobno niste nista postigli? sto je najgore ni te nedostojne kritike niste u stanju iznijeti s vasim maticnim racunom nego se srivate iza neznam kojih racuna. stvarno jadno *hmm*


horuše, lupash bezveze...nisi ti kompetentan uopće pričati o igoru i feudalsima...većina nas zna kako je dolazio do tih bodova, kukavički se skrivajući iza našeg saveza koji je u ovoj eri uspio i na najpodliji način izdati...predlažem da si ga pozoveš u savez i da zajedno glumite velike ratnike...
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #70 na: Rujan 15, 2010, 11:49:49 »

treba uzet u obzir i koliko je napada imao Tongue ako netko ima 8000 napada, molim lijepo Smiley dobijes bodove na praznim zidinama i zlatnim rudnicima... paznja se treba obratit na broj ubijenih vojnika po mome, tu se vidi tko je kakav ratnik Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #71 na: Rujan 15, 2010, 11:54:16 »

treba uzet u obzir i koliko je napada imao Tongue ako netko ima 8000 napada, molim lijepo Smiley dobijes bodove na praznim zidinama i zlatnim rudnicima... paznja se treba obratit na broj ubijenih vojnika po mome, tu se vidi tko je kakav ratnik Wink
u pavu si Smiley koliko vidim u prosloj eri je ubio 12 milja vojnika, tesko je to mogao skupiti goldanjem
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #72 na: Rujan 16, 2010, 12:07:58 »


horuše, lupash bezveze...nisi ti kompetentan uopće pričati o igoru i feudalsima...većina nas zna kako je dolazio do tih bodova, kukavički se skrivajući iza našeg saveza koji je u ovoj eri uspio i na najpodliji način izdati...predlažem da si ga pozoveš u savez i da zajedno glumite velike ratnike...
vidis,vidis to ti je dobar prijedlog. pozvacu ga kad se vrati s odmora Tongue   inace, mobitelu moj  *freak*,mi ne glumimo velike ratnike, mi to jesmo. on i ja imamo vise medalja nego cijeli tvoj savez, zato se poklopi po slusalici i nemoj pametovati. kad cu traziti glumce, pozvacu tebe  Cheesy
Evidentirano

omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #73 na: Rujan 16, 2010, 12:15:22 »

vidis,vidis to ti je dobar prijedlog. pozvacu ga kad se vrati s odmora Tongue   inace, mobitelu moj  *freak*,mi ne glumimo velike ratnike, mi to jesmo. on i ja imamo vise medalja nego cijeli tvoj savez, zato se poklopi po slusalici i nemoj pametovati. kad cu traziti glumce, pozvacu tebe  Cheesy


samo da te ispravim...ne kad, već ako se vrati s odmora...a kad smo već kod toga, šta je kod vas u savezu kakav praznik ili blagdan? Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #74 na: Rujan 16, 2010, 12:22:15 »


samo da te ispravim...ne kad, već ako se vrati s odmora...a kad smo već kod toga, šta je kod vas u savezu kakav praznik ili blagdan? Grin
naravno slavi se pobjeda u ratu i novih 30000 vojnih bodova  *beer* *drunk*
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!