Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:03:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44207 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #30 na: Rujan 10, 2010, 04:04:26 »

neki jednostavno tupe svoje mimo svake pameti tu se nemože ništa  Lips Sealed   *crazy* *crazy*
Evidentirano
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #31 na: Rujan 10, 2010, 05:40:47 »

uhhh.... ovo je neka stvarno opaka tema kad se svi odlučuju pisat i dat svoje mišljenje.... želim samo odgovorit potresu ma tko on bio da igor zna šta sam reka i zašto sam reka te mu stoga ne triba branioc.. zna on i sam odgovorit ako misli da je potribno, isto kao i šta su svi feudalsi od lani svjesni da nije bilo niti kaubojskih špija kod njih niti bilo kakvih muljaža sa naše strane, a da li će to priznat prvenstveno sami sebi to me ne pere.... činjenica je da su tu najglasniji oni koji sa svim tim nisu imali izravne veze niti lani, a bogami niti ove godine.. ili možda griješim, možda se neko od prošlogodišnjih aktera skriva pod drugim nickom?
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2010, 05:45:10 od febbo » Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 10, 2010, 05:52:59 »

uhhh.... ovo je neka stvarno opaka tema kad se svi odlučuju pisat i dat svoje mišljenje.... želim samo odgovorit potresu ma tko on bio da igor zna šta sam reka i zašto sam reka te mu stoga ne triba branioc.. zna on i sam odgovorit ako misli da je potribno, isto kao i šta su svi feudalsi od lani svjesni da nije bilo niti kaubojskih špija kod njih niti bilo kakvih muljaža sa naše strane, a da li će to priznat prvenstveno sami sebi to me ne pere.... činjenica je da su tu najglasniji oni koji sa svim tim nisu imali izravne veze niti lani, a bogami niti ove godine.. ili možda griješim, možda se neko od prošlogodišnjih aktera skriva pod drugim nickom?

nisam ja niciji branioc ni odvjetnik a ti jos nisi odgovorio ko je igrao acc febbo u r9??
Evidentirano
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #33 na: Rujan 10, 2010, 07:24:37 »

nisam ja niciji branioc ni odvjetnik a ti jos nisi odgovorio ko je igrao acc febbo u r9??
da JA odgovorim TEBI?Huh?... stary moj prevelik si značaj daješ!!
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #34 na: Rujan 10, 2010, 07:26:33 »

da JA odgovorim TEBI?Huh?... stary moj prevelik si značaj daješ!!

pa i ne moras kad se vec sve zna samo me zanimalo oces li imat hrabrosti priznati
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #35 na: Rujan 10, 2010, 09:31:56 »

potres,malo smo si živčani,meni je 71 lipo zavrsijo,obavio sam prodaju sa acc-om,a prije toga si gorijo cili i nagovaro pola realma da me pali,a da imam vremena rado bi se obračunao u r9 al pošto sam slabo online,pitaj buzzu ak nevirujes,možda se vidimo u r71 sljedeću eru iako čisto sumnjam Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #36 na: Rujan 10, 2010, 09:38:35 »

potres,malo smo si živčani,meni je 71 lipo zavrsijo,obavio sam prodaju sa acc-om,a prije toga si gorijo cili i nagovaro pola realma da me pali,a da imam vremena rado bi se obračunao u r9 al pošto sam slabo online,pitaj buzzu ak nevirujes,možda se vidimo u r71 sljedeću eru iako čisto sumnjam Cheesy Cheesy Cheesy

niti sam koga molio niti imam zasta ja jesam gorio i tu se vidi kakav si jado mortisa kad je bio najaci tio si palit i mene nagovarao a sta se tice r9 molio si nas na pocetku da te ne robimo i ispricaovao se na chatu imam sve slikano nemoras lagat i glumit facu kad to nisi.  da si ti mene tio robit mogao si to iz zuzula kad nismo imali mirovni a ne nesta glumit izlazit i vracat se dobio si sto si zasluzio a sada se puses obracunali bi se u r9 na pocetku si bio manji od misa i ispricavao se i molio da te ne diramo i by the way  vise mi se nemoj obrcat prije nego postanes punoljetan
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #37 na: Rujan 10, 2010, 09:39:22 »

potres,malo smo si živčani,meni je 71 lipo zavrsijo,obavio sam prodaju sa acc-om,a prije toga si gorijo cili i nagovaro pola realma da me pali,a da imam vremena rado bi se obračunao u r9 al pošto sam slabo online,pitaj buzzu ak nevirujes,možda se vidimo u r71 sljedeću eru iako čisto sumnjam Cheesy Cheesy Cheesy

i nemoj lagat da si slabo online stalno si na chatu
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #38 na: Rujan 11, 2010, 11:47:23 »

stalno Cheesy,a kakoje mene igor roknijo Grin,a to nisi mogao učiniti ti nego on umisto tebe Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #39 na: Rujan 11, 2010, 02:27:58 »

wow hehe ... skoro sam pomislio da su feudi ovu eru samo hrpa prljavih farmera  Cheesy a ono ... ugodno iznenađenje akcija za svaku pohvalu  *bravo*

inače htjedoh pitat dal ima dobrovoljaca da mi se priključi u ovoj makljaži ovo baš i nije fer borba 10 na 1 ak ima tkogod dovoljno hrabar nek nazove broj tel. ...  Lips Sealed zapravo dovoljno je nek mi se javi privatnom porukom na acc u igri hehe .

Stavljanje kompozicija vojski protivnika nije dozvoljeno. Tiger
 
Ovdje fali par sličica pa mi je pokvarilo raspored rečenica :hmmm:
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2010, 05:16:27 od Igor245 » Evidentirano

omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #40 na: Rujan 11, 2010, 03:43:50 »

wow hehe ... skoro sam pomislio da su feudi ovu eru samo hrpa prljavih farmera  Cheesy a ono ... ugodno iznenađenje akcija za svaku pohvalu  *bravo*

inače htjedog pitat dal ima dobrovoljaca da mi se priključi u ovoj makljaži ovo baš i nije fer borba 10 na 1 ak ima koji dobrovoljac koji ima hrabrosti da mi se priključi nek nazove broj tel. ...  Lips Sealed zapravo dovoljno je nek mi se javi privatnom porukom na acc u igri hehe . Evo protiv čega će imat posla :



uh .. ovdje je postalo vruće izbilo je 13 šumskih požara u okolici *sos*93 il je već 112  Huh?



evo kad već VELIKI RATNIK zove upomoć...hi hi hi





« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2010, 04:21:34 od Tiger » Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 11, 2010, 05:01:03 »

haha,da su te barem pogodili Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 11, 2010, 05:15:17 »

haha,da su te barem pogodili Grin Grin Grin

 Tongue
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #43 na: Rujan 12, 2010, 01:41:46 »

Ispravak netočnog navoda........nije omnia izbacio igora iz saveza, nego sam ga ja izbacio... Cheesy Grin *freak*
e  Lips Sealed  a pa što to nisi ranije rekao... sad sam bezveze srušio omniu vordu i damba a trebao sam tebe  *freak*
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 12, 2010, 03:22:13 »

hvalite me usta moja,kada neće tuđa  Grin Grin
mislim da nekim pričama ne treba davati preveliku važnost,jer svaka priča ima kra Lips Sealed
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2010, 03:24:56 od TITAN » Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!