Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:05:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44222 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 09, 2010, 02:20:09 »

kako je omnia kriv? aaaaaa, dadadada zato jer te izbacio iz saveza kada smo shvatili da nisi timski igrač, kao prošle sezone protiv kauboja kada si dogovorio s njima pakt o nenapadanju  Smiley pa si odletio s mjesta prvog časnika jer si se bojao napasti ikoga od njih. e dadadada, to je to, sujeta, pa si onda napao prvi, dakle ti si prvi napao.... pa su te drugi išli robiti.


cum  accusas alium, propriam prius inspice citam

Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Rujan 09, 2010, 11:07:18 »

kako je omnia kriv? aaaaaa, dadadada zato jer te izbacio iz saveza kada smo shvatili da nisi timski igrač, kao prošle sezone protiv kauboja kada si dogovorio s njima pakt o nenapadanju  Smiley pa si odletio s mjesta prvog časnika jer si se bojao napasti ikoga od njih. e dadadada, to je to, sujeta, pa si onda napao prvi, dakle ti si prvi napao.... pa su te drugi išli robiti.


cum  accusas alium, propriam prius inspice citam


Grin  joj to i nije ništa --- sam da znaš što sam morao dati tj. govoriti zauzvrat kaubojima prošlu eru za njihovu zaštitu nebi te čudili oni porazi u ratovima i razbijene feudske vojske  Grin Grin Grin *easy*
Evidentirano

DEKI
Gost
« Odgovor #17 na: Rujan 09, 2010, 03:03:54 »

 joj to i nije ništa --- sam da znaš što sam morao dati tj. govoriti zauzvrat kaubojima prošlu eru za njihovu zaštitu nebi te čudili oni porazi u ratovima i razbijene feudske vojske 


Kauboji vas stitili, ma daj, molim te od koga to, mislim nisam dobro upucen u vas savez, ali to da su vas Kauboji stitili bas mi i ne drzi vodu, ali ako ti tako kazes, mozda i jest istina...... Grin Grin Grin
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 09, 2010, 03:39:58 »

Igor se samo šalio na ono gore, kako nisi razumio. Uostalom Igore nedaj da te zafrkavaju!!!  Smiley
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #19 na: Rujan 09, 2010, 04:50:22 »

 Lips Sealed  stvari tako stoje dambo je otišo na odmor poslje napada od igora a i kiklopi je isto tako e sad možda nemaju vremena za ovo možda im je dosadilo to svako može za sebe shvatiti a postoje velike šanse da kad se paladini ostave po fortovima da je tako  Wink Wink
Evidentirano
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 09, 2010, 08:05:37 »

konačno ste skužili da je igor bio naš čovik u feudalsima  *black_eye*....  Lips Sealed  igore.. ništa od onih planova za iduću eru  Cheesy
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 09, 2010, 08:33:05 »

konačno ste skužili da je igor bio naš čovik u feudalsima  *black_eye*....  Lips Sealed  igore.. ništa od onih planova za iduću eru  Cheesy

ajde febbo, nemoj  takvim pričama bacati sjenu na savez koji je prošlu eru bio prvi po vojnim bodovima...da ne bi ljudi krivo shvatili, niti su kauboji trebali igorovu pomoć, niti je igor trebao njihovu zaštitu...jednostavno, dok smo mi na sve načine pokušali uzvratiti na duplo jače vojske, igor se nama iza leđa dogovarao (i ne samo s kaubojima) sa svim jačim igračima o nenapadanju...da sam to onda znao, letio bi istog trena van...ali za dobra djela nikad nije kasno... Cool
Evidentirano
DEKI
Gost
« Odgovor #22 na: Rujan 09, 2010, 10:37:26 »

I tako Igor na kraju ispade kukavice koja kad netko ima jacu vojsku od njegove trazi primirje i tko zna jos kakve stvari,
... *stop* *stop*     *suicide*
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 09, 2010, 11:42:29 »

konačno ste skužili da je igor bio naš čovik u feudalsima  *black_eye*....  Lips Sealed  igore.. ništa od onih planova za iduću eru  Cheesy

febbo nemoj puno pametovat i bacat mrlju na krivog covika. igor je hvalisavac  ima mana kao svi  i radi neke stvari koje mu nisu u redu. ali spijun nije i ti to dobro znas spijun je onaj kojem si dao svoj acc febbo u r9 njega spomeni,  nemoj nepotrebno provocirat,  i uz to igor te razmontira ima par miseci, pa da je bio spijun sigurno to onako nebi zgazio, zato nemoj lajat kao kakva dukela nego lipo reci istinu ko je igrao tvoj acc u r9?Huh?
Evidentirano
salinjo
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 10, 2010, 12:17:37 »

Joj stvarno ste smijesni i nisam mogo da nes ne napisem:)
Kaj se tice kauboja ja stvarno neznam igraca kojeg smo mi stitili il zaobilazili u napadima.A kaj se igija tice pa njega sam ja bar 50 puta napao u međusobnim ratovima a on je i mene tak da nekuzim o cem pricate,ja stvarno neznam kakav je on timski igrac al tog covjeka smo lovili do zadnjeg dana i on nam je bio glavna meta za ulovit:))Daj se vise ostavite kauboja niko vas ne spominje a vama neki vrag neda mira i nin-stop lajete.Era je odigrana i imate novu i imate valjda o cem drugom pricat.
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #25 na: Rujan 10, 2010, 10:48:34 »

ja znan ko je febbo u r9 Cheesy Cheesy Cheesy,i čudno mi,igor uvik vata ljude sa paladinima u fortu,.npr.mene,frenkija i vordu *black_eye*
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 10, 2010, 12:09:58 »

ja znan ko je febbo u r9 Cheesy Cheesy Cheesy,i čudno mi,igor uvik vata ljude sa paladinima u fortu,.npr.mene,frenkija i vordu *black_eye*

bas sam se pitao di si do sada jesi ti neciji odvjetnik mozda?  sto znas drzi za sebe a nemoj svakom loncu biti poklopac. ti si imao svoju epizodu u r71 koja je (ne)slavno zavrsila, pa si se vadio kao nemam vremena a onda pobiga u r9 vidim kako nemas vrimena
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 10, 2010, 03:20:31 »

*YAHOO* *ice*
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #28 na: Rujan 10, 2010, 03:23:29 »

Omnia je izgleda u strahu da se sljedeću eru stvarno ne pridružim kaubojima kako bi se tek onda proveo  Grin
Evidentirano

Yamahaxt
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 10, 2010, 03:58:00 »

to sto govorite da si nađe zivot,je iz ljubomore,ako je bolji igrac bar priznajte,neznam sta je radio dok je bio u feudima i u to se necu mjesat,ali znam da je jako dobar igrac,kojem vi nemozete nista i zato pricate gluposti  *black_eye*
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!