Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:45:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44219 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #345 na: Prosinac 03, 2010, 05:45:16 »

Rast populacije na sat 3748  Grin Grin Grin Grin


Jel ima ko bolji
iam ja Rast populacije na sat   4051 Tongue Grin
Evidentirano
medek
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #346 na: Prosinac 03, 2010, 06:11:14 »

Što je sad već si promjenio mišljenje?  ... dobijem medalju - bitku dana i malo te stisnem u vojnim bodovima na vrhu i već panika ! odmah na porobljavanja da me malo zaustavite - a to je očito i jedini način za vas da držite korak za mnom ,a pitanje dali će vam i to pomoć  Cheesy... inače ovi hrabri momci iz feara uključujući stefanssa su me noćas napali 17 puta i opljačkali mi moje jadne resurse i porobili 8 puta i to sve van rata ,dobar posao  *bravo*

igore sta se bunis na savez FEAR sta si ocekivao  Lips Sealed s se na forumu prijetis, sada kada te ekipa roka pises da to nije uredu.. kao napadaju te bez objave rata, mos misliti koliko si ti igraca napao u ratovima, pa covjece ti samo napadas igrace sa kojima tvoj savez nije u ratu jer naravno svi koji su u ratu rade army-save tako da ti tu nemas nikakve koristi.. to sto te nasih par igraca napalo je stvar saveza mi tako djelujemo.. svi za jednog jedan za sve.. ZATO TI I NISI U SAVEZU FEAR!!! NITI CES KAD BITI!!! ti si jedan bahati igrac koji gleda samo svoj interes, ti uopce nisi igrac za nijedan savez na mapi.. ti vodis te neke svoje privatne ratove i ne  Lips Sealed es nikog u svom savezu 2% zato i ides od saveza do saveza, kad si tolika faca kao sta se hvalis osnuj svoj vlastiti savez.. pricas kako se kroz savez feudalsi prometuje na veliko, izbacuju igraci itd.. da je cak jedan zavrsio i u tvom savezu.. naravno da je zavrsio u tvom savezu kad ti saveze mjenjas kao carape.. ti jos nisi samo kod nas bio, naravno i neces.. vidim da si nakupio dosta vojnih bodova na farmanju, zato ne gubi vrijeme na forumu nego trazi farmice, trebati ce ti mnogo golda da ispunis svoja obecanja koja si dao prema savezu FEAR. evo i za kraj jedan savijet od mene: izidi vani iz kuce, po Lips Sealed i nesto i napij se, tek tada ces da budes pravi igrac.. tu si stalno online (poluditi ces covjece) a na kraju ce te s Lips Sealed ati jedan alkoholicarski savez, koji u jednoj ruci drzi flasu a sa drugom salje na tebe napad.. a poslje napada idu da karaju..
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #347 na: Prosinac 03, 2010, 06:11:29 »

meni je normala bila 4k....  Grin Grin Grin mislim da bi bilo oko 6k da sam cijeli porobljen.... ima kod vas snijega???
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #348 na: Prosinac 03, 2010, 06:13:31 »


igore sta se bunis na savez FEAR sta si ocekivao  Lips Sealed s se na forumu prijetis, sada kada te ekipa roka pises da to nije uredu.. kao napadaju te bez objave rata, mos misliti koliko si ti igraca napao u ratovima, pa covjece ti samo napadas igrace sa kojima tvoj savez nije u ratu jer naravno svi koji su u ratu rade army-save tako da ti tu nemas nikakve koristi.. to sto te nasih par igraca napalo je stvar saveza mi tako djelujemo.. svi za jednog jedan za sve.. ZATO TI I NISI U SAVEZU FEAR!!! NITI CES KAD BITI!!! ti si jedan bahati igrac koji gleda samo svoj interes, ti uopce nisi igrac za nijedan savez na mapi.. ti vodis te neke svoje privatne ratove i ne  Lips Sealed es nikog u svom savezu 2% zato i ides od saveza do saveza, kad si tolika faca kao sta se hvalis osnuj svoj vlastiti savez.. pricas kako se kroz savez feudalsi prometuje na veliko, izbacuju igraci itd.. da je cak jedan zavrsio i u tvom savezu.. naravno da je zavrsio u tvom savezu kad ti saveze mjenjas kao carape.. ti jos nisi samo kod nas bio, naravno i neces.. vidim da si nakupio dosta vojnih bodova na farmanju, zato ne gubi vrijeme na forumu nego trazi farmice, trebati ce ti mnogo golda da ispunis svoja obecanja koja si dao prema savezu FEAR. evo i za kraj jedan savijet od mene: izidi vani iz kuce, po Lips Sealed i nesto i napij se, tek tada ces da budes pravi igrac.. tu si stalno online (poluditi ces covjece) a na kraju ce te s Lips Sealed ati jedan alkoholicarski savez, koji u jednoj ruci drzi flasu a sa drugom salje na tebe napad.. a poslje napada idu da karaju..


igore koliko god bio dobar s tobom s medekom se u potpuinosti slazem.... ali bi porucio i fear da isto malo izade vanka...  Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #349 na: Prosinac 03, 2010, 06:14:04 »

                            IGORE A NISI JAUKO KAD SI TI MENE  ROBIO AJDE NE KENJAJ  I POZURI SA FARMANJEM AKO DO KRAJA NEBUDES IMO 27948 NAPADA  NISI ISPUNIO NORMU
pa ja sam bio slao kontra porobljavanja , mislio sam da kad budeš vidio da ti stižu konji da ćeš povući napad , a ti nisi povlačio svoj napad nisam onda ni ja svoj , a da si povukao povukao bi i ja svoj ! -- a ovo što ste vi napravili   *hmm* ...   a što se tiće broja napada, pa moram nadohnaditi to što sam više od mjesec dana bio van stroja (25.9.-5.11.)  Tongue
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #350 na: Prosinac 03, 2010, 06:15:44 »

ma igoru je dosta njegova ruka ne treba njemu zenska....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #351 na: Prosinac 03, 2010, 06:19:54 »


 pricas kako se kroz savez feudalsi prometuje na veliko, izbacuju igraci itd.. da je cak jedan zavrsio i u tvom savezu..
ispravka .. 2 igrača*  Grin



 a na kraju ce te s Lips Sealed ati jedan alkoholicarski savez, koji u jednoj ruci drzi flasu a sa drugom salje na tebe napad.. a poslje napada idu da karaju..
...pa već i je UTVRDA je taj iz takvog saveza i dobio medalju što me uništio prije 10ak dana i još vam nije dosta sad se vračate po ostatke Sad
Evidentirano

medek
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #352 na: Prosinac 03, 2010, 06:26:04 »

to mi radimo iz razloga da i u vremenu tvog 6h off-a ti ne mozes mirno spavati, da bi bio naj bolji moras imati masu odricanja to ti hvala bogu imas, odrekao si se svega prvenstveno svog zivota zbog imperije, a mi ti sluzimo samo kao poticaj da budes jos bolji igrac... kad nebi imao rivale sa kim bi se takmicio...
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #353 na: Prosinac 03, 2010, 06:27:10 »

da.... ja sam se takmicio s ferovcima pa nisam uspio...  Undecided Undecided
Evidentirano
medek
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #354 na: Prosinac 03, 2010, 06:35:05 »

vise je stvar slobodnog vremena za ovu imperiu nego znanja, u nasem savezu su vecinom odlicni igraci i takticari.. ali jednostavno kad covjek mora da bira izmedju igre i privatnog zivota svi biraju zivot... nije me briga koliko cu cega da imam bitno mi je se samo zabaviti..
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #355 na: Prosinac 03, 2010, 06:44:15 »

to mi radimo iz razloga da i u vremenu tvog 6h off-a ti ne mozes mirno spavati, da bi bio naj bolji moras imati masu odricanja to ti hvala bogu imas, odrekao si se svega prvenstveno svog zivota zbog imperije, a mi ti sluzimo samo kao poticaj da budes jos bolji igrac... kad nebi imao rivale sa kim bi se takmicio...
pa kad sam na 6 sati off onda je svejedno jesam li online ili ne ,spavam il ne spavam , znate da se ne mogu braniti --- a to vi i hoćete da me porobljavanjima i pljačkanjem izjednačite s vama koji kao "nemate vremena za imperiju"  Lips Sealed
Evidentirano

medek
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #356 na: Prosinac 03, 2010, 06:57:14 »

pa kad sam na 6 sati off onda je svejedno jesam li online ili ne ,spavam il ne spavam , znate da se ne mogu braniti --- a to vi i hoćete da me porobljavanjima i pljačkanjem izjednačite s vama koji kao "nemate vremena za imperiju"  Lips Sealed

pa mi znamo da ti tada jedino spavas kad si stalno tu.. mi imamo vremena za imperiju ali ne 18h na dan kao ti.. a koliko imamo vremena i kada za imperiju to ces morati sam da saznas... evo i tebi smajlic da ti bude zanimljivije jer koliko sam te skuzio kad se ne znas dobro izraziti ili nemas sta za reci ubacujes te podrugljive smajlice..  *crazy*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #357 na: Prosinac 03, 2010, 07:09:34 »


pa mi znamo da ti tada jedino spavas kad si stalno tu.. mi imamo vremena za imperiju ali ne 18h na dan kao ti.. a koliko imamo vremena i kada za imperiju to ces morati sam da saznas... evo i tebi smajlic da ti bude zanimljivije jer koliko sam te skuzio kad se ne znas dobro izraziti ili nemas sta za reci ubacujes te podrugljive smajlice..  *crazy*
opet sam bez teksta  *pardon*
Evidentirano

paminjo
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #358 na: Prosinac 03, 2010, 07:39:36 »


tu si stalno online (poluditi ces covjece) a na kraju ce te s Lips Sealed ati jedan alkoholicarski savez, koji u jednoj ruci drzi flasu a sa drugom salje na tebe napad.. a poslje napada idu da karaju..

svaka čast kralju!!! zna igor kakav savez su Kauboji bili prošle godine i koliko smo mi mogli popit dok smo ih derali u ratovima..  Wink
Evidentirano
paminjo
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #359 na: Prosinac 03, 2010, 07:42:45 »

šta to čujem.. priča se okolo da su neki napaljeni na mene još od prošle godine? i čekaju da se vratim? pa di si edimedi? si živ?  Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!