Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:53:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44227 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
fly
Gost
« Odgovor #300 na: Studeni 25, 2010, 02:31:47 »

fly,  ajde odleti leptiricu, ak ne shvacas za Lips Sealed anciju onde se niti nemoj meni obracati

 Lips Sealed e ovi padobranci su najbolji.... Grin
Grin Grin Grin Angry *black_eye* Cheesy
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #301 na: Studeni 25, 2010, 01:45:40 »

koje ste vi budale....  Cheesy Cheesy Cheesy svi su se vec dokazali neki u boljem smislu neki u smislu banna  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #302 na: Studeni 25, 2010, 11:57:50 »

koje ste vi budale....  Cheesy Cheesy Cheesy svi su se vec dokazali neki u boljem smislu neki u smislu banna  *freak* *freak* *freak*

http://www.youtube.com/watch?v=03mbC4ccR1M   
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #303 na: Studeni 27, 2010, 12:05:27 »


 Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #304 na: Prosinac 01, 2010, 12:58:14 »

Ode kiklopski feud  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *beer*
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #305 na: Prosinac 01, 2010, 01:20:47 »

u kog se zabio  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #306 na: Prosinac 01, 2010, 02:50:19 »

Ode kiklopski feud  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *beer*
        još jedandokaz da su ove godine feudi za k i svi koji su se prikrpali jel su se bojali i nisu bili sposobni uspjeti u ssvojem savezu a tako je to nisu ni muljaže pomogle  Cheesy Cheesy  Lips Sealed   drugo i nije zasluži na_vi špijun dosta je i trajo svi ti prevaranti če polako  *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #307 na: Prosinac 01, 2010, 02:53:46 »

nosferatu6 darknes6 disturbed6  Cool Cool Cool Cool jel postoje kakve povezanosti među accovima
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #308 na: Prosinac 01, 2010, 03:08:26 »

ovo je napisano 6 rujna na 6 stranici  Wink Wink Wink  Smiley   i sad neka neko kaže da to nije bila istina i proročanstvo  *freak* *freak*Član broj dva proveo je više od 4 mjeseca u savezu koji je bio trn u oku feuda  e sad jel to bilo drukajuči šta se radi ili samo da ima mir u razvoju mislim ovo drugo jel je on bio u navi kad je bio rat sa feudima pa su opet feudi izgubili. I naravno dok je mortis izbačen javila se u njemu velika doza hrabrosti pa se priključio svom matičnom savezu kao vođa . [/color][/color][/color] .  Smiley Smiley Sad neki zaključak za kraj feudi su po meni najjači savez ali prošle ere kad su ratovali i jači od kauboja koji su na kraju bili zna se več. Ovu eru koja je toliko loša po svemu je to samo savez velikih poštenjačina koji akciju na jednog igrača veličaju ko da je neznam šta. I naravno još kad vam se prikluči diturbed pitanje dana postajete stvarno hrabar i pošten savez  Cheesy Cheesy samo neznam sa kime čete ratovati  Ostali članovi sad je neki dan jedan napustio savez bez drukera koji su se pridružili bili bi jedan prosječan savez koji po razvoju dosta zaostaje u odnosu na igrače koji su več u 9mj igre                 eto sve je to bila istina i možete ponovo pročitati eheheheh
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #309 na: Prosinac 01, 2010, 03:34:31 »

gandalh da si ti sredio kiklopa i da se ovoliko pametan pravis jos bi te i razumio ali kad je to netko treci napravio a ti ludujes nemam ti sto reci nego da  *WALL*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #310 na: Prosinac 01, 2010, 03:39:22 »

a ti kao znaš ko sam ja  Grin Grin bitno je što sam ja to napiso prije 3 mjeseca i opet krivo sve razumiješ nisam ludovo nego reko da je pravda spora ali dostižna svakome ide prema zasluzi
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #311 na: Prosinac 01, 2010, 03:42:28 »

ne znam tko si ti niti mi je bitno znati, bitno je to da znam da ga nisi ti sredio
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #312 na: Prosinac 01, 2010, 03:47:17 »

ne znam tko si ti niti mi je bitno znati, bitno je to da znam da ga nisi ti sredio
         neznam zašto se svi nađete povrijeđeni lik je došo u na_vi kao špija razvijo se u miru niko ga nije diro i tako je napredovo inače nebi nikad ništa imo ko ni oni banirani i ovi koji je sad tamo najjači i to je to varalice i muljatori nezaslužuju bolje i inače neigram ja cro pa tako da nemogu nikoga sređivati  Smiley Smiley dosadan svijet
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2010, 03:48:48 od _gandalf » Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #313 na: Prosinac 01, 2010, 03:51:38 »

         neznam zašto se svi nađete povrijeđeni lik je došo u na_vi kao špija razvijo se u miru niko ga nije diro i tako je napredovo inače nebi nikad ništa imo ko ni oni banirani i ovi koji je sad tamo najjači i to je to varalice i muljatori nezaslužuju bolje i inače neigram ja cro pa tako da nemogu nikoga sređivati  Smiley Smiley dosadan svijet

pa ako ne igras r71 sto onda komentiras i naslađujes se sa onime sto se događa u r71
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #314 na: Prosinac 01, 2010, 03:53:51 »

pa ako ne igras r71 sto onda komentiras i naslađujes se sa onime sto se događa u r71
       vidim da tebe boli šta mu se desilo  Grin Grin ako neigram cro neznači da neznam šta radite tamo  Lips Sealed  meni je drago zbog ljudi koje znam da su tamo i igraju na pošten način onaj na koji feudi nikad nisu znali  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!