Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:31:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez FEUDALS ?!  (Posjeta: 44221 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #195 na: Studeni 18, 2010, 07:33:20 »

kokoi to je ona igor kaj ti je slao one smijesne poruke?Huh?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin..... pa samo se svi smijali??? Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #196 na: Studeni 19, 2010, 12:35:24 »

 *black_eye* Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #197 na: Studeni 19, 2010, 02:10:22 »

ma ok ste oba dvojica....  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #198 na: Studeni 19, 2010, 02:46:46 »

a ti edi da si ostao u najacem savezu amonraa mozda bi jos sad igrao  *crazy* Cry Tongue
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #199 na: Studeni 19, 2010, 04:19:47 »

a ti edi da si ostao u najacem savezu amonraa mozda bi jos sad igrao  *crazy* Cry Tongue
...jel to bug i na forumu???...najjači savez AmonRaa *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*....daj budi pametan *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #200 na: Studeni 19, 2010, 07:57:26 »

a ti edi da si ostao u najacem savezu amonraa mozda bi jos sad igrao  *crazy* Cry Tongue


što je zivot ljep bez imperije. naravno da bi jos igrali( na moju zalost) jer nas horus nebi prijavljivao da smo ostali kod njega i da ga nismo srusili. On niti je covik niti ga je vidio kad nas vec nije mogao pobjedit u postenoj borbi onda prijavljiva tuzibaba. neka mu ja sumnjam da cu zaboravit ono kad je 8min prije napada raspustao onaj sitnis od vojske sto mu je ostao. Grin Grin Grin  ... i malo nikova lik ima na forumu sramota totalna, jos ima donatore u savezu i niko mu nista samo je ispocetka bio banan 2 dana i to je to postena igra nema price. TAKVIM LIKOVIMA TREBA ZABRINIT IGRAT. ali nema veze meni jer super bez imperije HORSE HVALA.  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue  ..... kad si ovako podao na mogu zamislit kakav si u zivotu sigurno imas brdo prijatelja Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #201 na: Studeni 19, 2010, 08:25:58 »

neznam bas da je horus tuzibaba ako tebi ima smisla varanje a kao sto znamo ako vode acc dva igraca to je varanje ,kaj tu ima smisla? meni nema ali takvim poput tebe vjerovatno ima smisla jer nikad nisi nista posteno napravio ali tebi je to super i uzivaj u svojoj postenoj igri  *black_eye* *crazy*
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #202 na: Studeni 20, 2010, 03:17:55 »

necemo sad o varanju.... jer bi inace 90% imperije bilo banano.... ali nema veze.... ipak bilo koju eru zapocnemo uvjek smo medu privh 10....  Grin
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #203 na: Studeni 20, 2010, 11:22:32 »

 Grin Grin Grin Grin cujem da je darkness hahaah pobjegao ili ti izasao iz saveza da nebude pogodjen kao torpedo hahaahahahah,koji lik ajme ahahahahah da ne gube vojne bodove heheheh,ratnici ali je svejedno pogodjen ,zo mu je 2 izlazak van iz feuda ahhahaah sta ce sada biti feudi 2 ahhaah
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2010, 11:29:04 od SRAMOTA » Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
igorzg
Gost
« Odgovor #204 na: Studeni 20, 2010, 11:48:47 »

i ja sam cuo da je torpediran Grin Grin Grin Grin svaki dan sve manje feuda izgleda izumiru  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #205 na: Studeni 20, 2010, 11:49:21 »

i ja sam cuo da je torpediran Grin Grin Grin Grin svaki dan sve manje feuda izgleda izumiru  Tongue Tongue Tongue Tongue

Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
igorzg
Gost
« Odgovor #206 na: Studeni 20, 2010, 12:03:39 »

imam prijedlog za feude ako hoce da budu prvi neka predju u amonraa savez pa ce biti prvi sigurno neka se jave meni ja cu im srediti prelazak Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #207 na: Studeni 20, 2010, 12:30:08 »

pa amon raa je najjaci savez!! hahahahhahahahahahahahahah pa dajte decki 2 pua rat ste izgubili prosli rat sam samo ja napravio 27k vojnih vi niste ni 10k..... pa nemate pojima.... i sad kad niste vise znali sta bi isli ste prijavljivati ostalu ekipu.... i to je najjaci savez....voda vam se nije usudio vratiti s odmora kad nisam bio bannan...  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #208 na: Studeni 20, 2010, 12:43:39 »

pa amon raa je najjaci savez!! hahahahhahahahahahahahahah pa dajte decki 2 pua rat ste izgubili prosli rat sam samo ja napravio 27k vojnih vi niste ni 10k..... pa nemate pojima.... i sad kad niste vise znali sta bi isli ste prijavljivati ostalu ekipu.... i to je najjaci savez....voda vam se nije usudio vratiti s odmora kad nisam bio bannan...  Grin Grin Grin Grin

heheh,igras se sam sa sobom??? ili radis taktiku za feude??? darkness wow ludiloooo,žali bože nejgove špijunaže ,hAHAHAHAH
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #209 na: Studeni 20, 2010, 01:00:48 »

decki lagano je pricati.... nabavit cu si ja acc u r71 pa cemo vidjeti....  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!