Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:46:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Od kad je uveden novi chat ne mogu vise preko mobitela na imperiju  (Posjeta: 3388 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #15 na: Kolovoz 26, 2010, 11:13:52 »

to bi bilo fora da se zna neki koji ima taj alarm, pa mu posalje onda neko preko noci par napada po tisucu kopljanika pa da mu svira svaki sat vremena Grin svaku noc bi imao koncert Tongue
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #16 na: Kolovoz 30, 2010, 02:30:10 »

to bi bilo fora da se zna neki koji ima taj alarm, pa mu posalje onda neko preko noci par napada po tisucu kopljanika pa da mu svira svaki sat vremena Grin svaku noc bi imao koncert Tongue
hahahahha ,jezus izludilo bi ga to pa bi na kraju maknuo taj alaram i skriptu u p.m-. heheheheh *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #17 na: Kolovoz 31, 2010, 02:19:07 »

mislim d ajoš uvjek imaju alrme...jel par igrača svaki put kad dođeš kod njega on namjesti kako zna baš svako vrijeme kad sam kod njega Shocked *WASSUP* *WASSUP* uglavnom take bi trebalo maknut sa IO-a niej pošteno prema drugima...... Lips Sealed ;D ;D
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 31, 2010, 08:07:53 »

tu ti sad dobro dodje ono 6h offline pravilo, pa si moze namjestit alarm ali ako ne moze doci na imperiju u to vrijeme Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #19 na: Kolovoz 31, 2010, 08:14:39 »

to 6h off pravilo je napravljon ne bas zbog doga ali tome nesto slicno..... jer u nekim realmovima postoji pokraj imena svkog igraca vrijeme kad je zadnji put refreshao( kao kod nas u savzu kako kraj imena imas i zagradam min) pa su neki radili to da si ostave browser na auto refresh i tako nikad neznas da li je tu ili nije..... zato je i uvedeno i tu to pravilo jer si je taj alarm ocito uzeo previse maha..... ali ovaj messenger je taj alarm potpio skroz..... samo jos da naprave da neusporava toliko igru jer ovo usporavanje nije zanemarivo pogotovo kad se rade sacekuse......  Cool Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 31, 2010, 09:33:52 »

ja sam isto za to kad bi se malo moglo ubrzat. a ovo da se vidi ko je kad bio online i kad je online mislim da nije trebalo nikad ni postojat u ovoj igrici jer ubija lov Grin ne kuzim zasto je to uopce uvedeno u igricu. a sto se tice 6h off pravila, a znam da nije bas za onu namjenu ali dobro dodje i za to, sta je tu je treba ga koristit Grin
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 02, 2010, 12:28:14 »

messinger je losa stvar zato sto kad neko izađe iz saveza jos more ici na taj mesninger
Evidentirano

Marsy888
Sergeant
**

Karma: +5/-25
Offline Offline

Postova: 67


http://www.youtube.com/watch?v=TzILfR3P-Lk


Profil
« Odgovor #22 na: Rujan 02, 2010, 06:16:20 »

messinger je losa stvar zato sto kad neko izađe iz saveza jos more ici na taj mesninger


zasto je to los Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 02, 2010, 06:39:12 »


zasto je to los Huh? Huh? Huh?
npr neko ode u drugi savez i vidi sve sta ovi u starom savezu pisu.... heheheheheh.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 03, 2010, 09:58:21 »

bosanac, promašio si poantu...nije bitno to za alarme već ti se igor hoće pohvaliti kako je zagi na odmoru zbog njega...a da zna pravi razlog odmora bolje bi šutio...

Pogađaj ponovo
Evidentirano

zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #25 na: Rujan 04, 2010, 01:29:53 »

stvarno si krelac bio sam na odmoru jer mi je otac umro a sad sam kapituliro od tebe jer mi ideš na živce s napadima na prazne utvrde i s obzirom da više neču aktivno igrat i samo iz tog razloga a ti se spusti malo na zemlju i svati da je ovo igra a ne život *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 04, 2010, 11:20:21 »

drito to
Evidentirano
MAKS1969
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 13, 2010, 12:03:50 »

Ma ovaj novi mesenger je katastrofa,katastrofa.Čim uđem na IO pojavi se i  Lips Sealed  nikako maknut ni na onom križiću kad klikneše neće se pomaknut a bome niti obrisat.Ponovi dizaje stranice ccccccc ništa od toga pojavi se opet.A nasadio se(da ne koristim opis koji bi sigurno bolje stajao ali nije kulturan) baš nad izbornik  tako da dosta nas mora izgubiti brdo vremena dok uključi opcije komandni centar ili radnici ili slično.I to ne traje 5 minuta nego već dva dana.
Više vremena izgubim da bih zaposlio vojsku nego na ispraćanje napada ili čitanje svih poruka od početka ere.
Nadam se da će se ovo otkloniti jer inače nema smisla da gubim živce na igru jer mi pol sata treba da kliknem na napravi vojsku ili komandni centar.
Vratite nam stari chat.
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2010, 12:16:03 od MAKS1969 » Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 13, 2010, 03:18:00 »

Ma ovaj novi mesenger je katastrofa,katastrofa.Čim uđem na IO pojavi se i  Lips Sealed  nikako maknut ni na onom križiću kad klikneše neće se pomaknut a bome niti obrisat.Ponovi dizaje stranice ccccccc ništa od toga pojavi se opet.A nasadio se(da ne koristim opis koji bi sigurno bolje stajao ali nije kulturan) baš nad izbornik  tako da dosta nas mora izgubiti brdo vremena dok uključi opcije komandni centar ili radnici ili slično.I to ne traje 5 minuta nego već dva dana.
Više vremena izgubim da bih zaposlio vojsku nego na ispraćanje napada ili čitanje svih poruka od početka ere.
Nadam se da će se ovo otkloniti jer inače nema smisla da gubim živce na igru jer mi pol sata treba da kliknem na napravi vojsku ili komandni centar.
Vratite nam stari chat.

da.... pa se pojavi neka cirilica, a sugavi prozor niti nemres maknut... imas rjesenje za to doduse, ne koristiti mozillu nego chrome, i eventualno maknut #iz adrese pa lupit enter da se ponovo logiras....  Lips Sealed , glupi bugari ne znaju napravit to kak spada....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!