Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:05:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Od kad je uveden novi chat ne mogu vise preko mobitela na imperiju  (Posjeta: 3420 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
okta
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« na: Kolovoz 19, 2010, 03:37:37 »

Na mobitelu imam WAP 2.0 i operu mini 5.1 kao pretrazivac i do sada je sve funkcioniralo normalno, od kada je dosao novi chat vise ne mogu uc na imperiju.. Izbrisao sam sve zivo od kolacica do povijesti, probao sam i reinstalirat operu i nista, inace sve druge stranice mi se normalno otvaraju i rade... Ne znam kako to rjesit?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 19, 2010, 04:18:13 »

Ovak. Kad ulaziš u igru, on te baca na ovu adresu.
http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/#village3.php
jednostavno ukloni # i igra će se učitati bez chata.
Napiši tu ako si uspio ili treba detaljnija pomoć.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 19, 2010, 05:29:17 »

ja zasad nemam problema s mobitelom ali zato dosta usporenije.... to mi se nikako nesvidja.....  pogotovo ovakve situacije koje se desavaju svaki drugi put kad stisnem refresh....

Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 19, 2010, 06:17:37 »

trudim se vec duze vrijeme otkrit gdje se nalazi ta soba(kanal) za cijeli realm.... ali mi bas i neide.... koliko sam shvatio ima chat saveza i za ostale bi trebao bit s njima prijatelj sto bi nacilo da bi oni znali kada si online ali ja nezelim da oni znaju da sam ja online ali opet bi si volio tu i tamo popricat s njima jel to uopce izvedivo s ovim?Huh? tiger uputi nas malo.... Embarrassed Embarrassed Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
okta
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 19, 2010, 07:37:05 »

Uspjelo je! Evo sad sve radi kao prije, vec sam mislio da ce mi trebat novi mob.. Puno hvala na pomoci..  *beer*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 20, 2010, 11:31:48 »

trudim se vec duze vrijeme otkrit gdje se nalazi ta soba(kanal) za cijeli realm.... ali mi bas i neide.... koliko sam shvatio ima chat saveza i za ostale bi trebao bit s njima prijatelj sto bi nacilo da bi oni znali kada si online ali ja nezelim da oni znaju da sam ja online ali opet bi si volio tu i tamo popricat s njima jel to uopce izvedivo s ovim?Huh? tiger uputi nas malo.... Embarrassed Embarrassed Grin Grin Grin
Pričanje sa cijelim svijetom(R71 ili bilo koji drugi). Trenutno ta funkcija nije dostupna u IO, moguća je samo u IH. Ali biti će napravljena.
Evidentirano

alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 20, 2010, 01:16:48 »

a soba samo za odabrane članove saveza + doušnike iz drugih?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 20, 2010, 05:12:35 »

a soba samo za odabrane članove saveza + doušnike iz drugih?
mislim da i to nije moguce.... koliko sam shvatio ovaj messenger je stvarno losa stvar..  :Smiley :Smiley
« Zadnja izmjena: Kolovoz 20, 2010, 08:14:39 od bosanac19 » Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 20, 2010, 08:16:09 »

opaaaaaaa...... evo cujem panika se stvorila u IO prva odlicna stvar messengera cujem da nerade vise alarmi za napad..... ho ho ho..... sad cemo vidit prave igrace.....  Angry Angry Angry
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 20, 2010, 08:59:12 »

opaaaaaaa...... evo cujem panika se stvorila u IO prva odlicna stvar messengera cujem da nerade vise alarmi za napad..... ho ho ho..... sad cemo vidit prave igrace.....  Angry Angry Angry
alarmi za napad ? Ozbiljno ? a što je to uopće i odkud si to čuo ? il znaš po sebi ?  Cheesy a tko zna možda se upravo zato i zagi ne vraća s odmora  Huh?
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 20, 2010, 09:33:27 »

alarmi za napad ? Ozbiljno ? a što je to uopće i odkud si to čuo ? il znaš po sebi ?  Cheesy a tko zna možda se upravo zato i zagi ne vraća s odmora  Huh?
igore di ti zivis to je proslu eru izfurano neki preradjeni browser i refresa stanicu kad se pojave macevi tebi uzbuna u sobi na zvucnike ti pocne uzbuna..... to sam vidio proslu eru ali samo neku trial verziju ali ocito i sad imaju neki pa im vise ne radi..... hahahahaha....sad su se par njih poceli izdavat jer su me pitali da li znam sto o tome..... heheheheh... nije sad bitno ko su oni ali eto htjeo sam rec da sad vise nema straha od tih gluposti...... Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 23, 2010, 01:41:10 »

igore di ti zivis to je proslu eru izfurano neki preradjeni browser i refresa stanicu kad se pojave macevi tebi uzbuna u sobi na zvucnike ti pocne uzbuna..... to sam vidio proslu eru ali samo neku trial verziju ali ocito i sad imaju neki pa im vise ne radi..... hahahahaha....sad su se par njih poceli izdavat jer su me pitali da li znam sto o tome..... heheheheh... nije sad bitno ko su oni ali eto htjeo sam rec da sad vise nema straha od tih gluposti...... Cool Cool

bosanac, promašio si poantu...nije bitno to za alarme već ti se igor hoće pohvaliti kako je zagi na odmoru zbog njega...a da zna pravi razlog odmora bolje bi šutio...
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 23, 2010, 04:19:52 »

a jel neko zna nekog da je imo alarme na igri ali baš da je imo a ne rekla kazala postoje refreši koji ti javljaju svaku promjenu na ekranu al svaku znači dobiješ poruku ono zvoni i di bi čovjek došo da na svako  Lips Sealed  to zvoni zato ako niste vidjeli vlastitim očima nevjerujte pričama  Wink Wink
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 23, 2010, 05:00:55 »

a jel neko zna nekog da je imo alarme na igri ali baš da je imo a ne rekla kazala postoje refreši koji ti javljaju svaku promjenu na ekranu al svaku znači dobiješ poruku ono zvoni i di bi čovjek došo da na svako  Lips Sealed  to zvoni zato ako niste vidjeli vlastitim očima nevjerujte pričama  Wink Wink
ja sam vidio vlastitim ocima proslu eru ali kao sto rekoh prije to je bila neka ogranicena  verzija i sad vise ne radi radila je do 21.09.2009.  i to mi je dao jedan irac koji je tad igrao ali vjerojatno ima neko ko je napravio isto to samo da radi i sad..... hehehehheheeh.... da bar znam tog.... ugl radilo je tako da kad se pojave macevi na zvucnike ti bude nesto kao brodska truba i vjeruj i mrtvaca bi probudilo....ali ocito da sad ti i koji imaju sad vise neradi.....  *WASSUP* *WASSUP*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 24, 2010, 12:43:39 »

 ;)to sam vidio proslu eru ali samo neku trial verziju  Smiley sad kažeš da si vidio i da je radilo ma sve je to k od ovce  *hmm*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!