Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 02:45:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: da li je moguce  (Posjeta: 908 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« na: Kolovoz 09, 2010, 04:17:41 »

moj prijedlog je da u r71 slijedecu eru igra beast ali bez premiuma i kredita pa da vidimo jel moze igrac koji ne placa zavrsit na prvom mjestu
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 09, 2010, 04:33:47 »

A koliko si spreman platiti godinu dana mog truda? Grin
Pogledaj ovu eru. Prošle godine za manje od 6 mjeseci, ja sam imao 25 provincija sa utvrdama 8 unutra i žitnicama 40(maksimum), mislim da oko 3,5 do 4 milijuna neta i to nisam većinu vremena, osim par tjedana kad sam napadao goldiće, igrao ozbiljno.  Sad je prošlo 6,5 mjeseci, i najbolji u eri ima 1,8 milijuna neta i 16 provincija. Oni igraju najvjerojatnije sa kreditima. Znači da bez kredita se može bez problema imati puno više.
Uzmi u obzir da oni danas imaju više resursa nego sam ja imao prošle ere. Prošle ere nije bilo 2 h resursa za facebook i 2 h za online topništvo. Znači oni imaju 4 h više nego ja. U top 20 dobivaš samo bonus 6h, znači to je prošlu eru bilo 6/30 h= 20% više sa kreditima nego bez. a oni imaju 6/30 + 4 extra. Cehovi donose 10% znači da efektivno krediti donose oko 30% maksimum, ali realno su manje od toga, jer kad počnu napadi na goldiće, to donosi 5-10 puta više od proizvodnje ako si dobar. Ja sam znao napljačkati po 1-3 milijuna na dan dok sam proizvodio 100-200 k dnevno.
Ok, ovu eru je sveučilište nešto niže u ovoj fazi igre, ali ne toliko niže.
Pa ako odbiješ 30% od mojih 6,6 kk neta = 4,63kk neta - u manje od 9 mjeseci. A to u hrvatskom realmu ove ere, neće nitko dostići. U drugim realmovima ima igrača, pa čak i hrvatskih koji to mogu, znaju... Znači ovisi o realmu da li možeš pobijediti bez kredita.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 09, 2010, 05:16:41 »

ove godine nas realm(r71) je lud skroz nema stedjenja izmedju top igraca svi se medjusobo rokaju i peglaju to je jedan od razloga zasto je to tako a i bitna stvar je sto ljudi sad znaju vise i znaju realne vrijednosti resursa proslu eru je to bilo drvo 2-3 kamen 5-6 a zeljezo je skakalo i preko 20 po komadu naravno to je znacilo previse za one koji su na pocetku odskocili jer su oni imali puno resursa i prodavali ih za nevjerojatno puno zlata sad je to puno puno manje...... hehehhhehe... bez daljnjeg beast( tiger) je iznimka on bi i sad vjerojatno imao vise nego ostali jer ocito je skuzio bas srž ove igre pa eto neka mu bude....  Grin Grin Grin Grin bolje da neigra pusti jedno mjesto sam vise u poredku..... hahahahahha..... Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 09, 2010, 06:54:50 »

nemam para da platim toliko znanje ali da imam platio bi ga samo da vidim kak se igra Grin ali i ovo kaj si napisao pomaze, daje nadu ako nista drugo. e sad mozda do penzije shvatim bar pola od toga znanja pa budem medju prvih 10 Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 09, 2010, 11:14:30 »

svaka čast beastu,ali kad bolje pogledamo njega mislim 5 mjeseci niko nije napao,a koliko znam nije imao vojsku,a danasnji igrači imaju odrzavanje 400k na sat stoposto,a to je u danu puno zlata.al uvijek kazem,moras imat taktiku da te nitko nenapada Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 09, 2010, 11:27:44 »

U orginalu, mene su napali samo 2 puta na kraju kad me po par dana nije bilo online i to sa multiaccountom. Znači prije toga, gotovo 9 mjeseci, nije bilo napada.
Caka je u sljedećoj stvari, nikom nisam bio u 2x, bio sam u jakom savezu i tko bi me išao dirati. Na početku sam imao hrpu napada, nikome špijuni nisu prolazili da sazna što to imam i da uopće riskira napasti nekog tko ima 3-4 puta više bodova od njega. Uostalom, većinu ere mi je bilo 15-20 igrača u 5x. Smiley To je strategija, da si na vrhu, da ti dobra ulaganja na početku omoguće bijeg od većine igrača i da kasnije samo koristiš tu prednost. Bez kredita je teže pobjeći, to je istina.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!