Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:15:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tehnologije  (Posjeta: 881 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« na: Kolovoz 07, 2010, 06:55:41 »

Moj prijedlog je da tehnologije kod premium članstva igre uz razvijanje njih 4 trebalo bi napraviti da se svaka posebno razvija vremenski gledano, a ne kao do sad; npr. pokrenuto razvijanje taktike gdje potrebno vrijeme završetka cca2 ,te se još krene razvijati tehnologija medcine i naravno zbroji vrijeme tehnologije u razvoju s vremenom medicine tako da ispadne da je vrijeme zvršetka medicine 5 sati; dok kada bi se posebno samo medicina razvijala treba cca 3 sata.  Undecided

Smatram da je to bug ove jakooooo dobre igre i jedan ogroman nedostatak pogotovo kod premium članova. Ne znam šta ostala ekipa igraača misli i da li su admini voljni usvijiti moj predlog da se vremena razvoja tehnologija NE ZBRAJAJU kod pokrenutih razvoja više tehnologija odjednom, ta da li imaju volje to korigirati? Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 07, 2010, 07:39:29 »

Hvala na prijedlogu, ali to neće biti moguće. Zbog toga jer bi omogućilo razvoj 4 tehnologije odjednom, što bi uništilo balans igre. Pogotovo jer u tome slučaju, igrači bez premiuma ne bi imali šanse. Sada opcija stavljanja 4 istraživanja u red čekanja samo olakšava premium igračima da ne moraju biti online kad jedno istraživanje završi, dok igrači bez premiuma su samo online kad istraživanje završi i sve je isto. A da premium istražuju 4 istovremeno,  a one bez premiuma samo 1, to bi uništilo balans igre između premium i igrača bez premiuma.
Evidentirano

igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 07, 2010, 11:54:27 »

hmmmm kad se malo bolje zamislim djelomično si u pravu. Ali zar nije bolje zaraditi još malo novaca sa strane od premium igrča? Kada bi se omogučilo razvoj više tehnologija u neovisnom vremenu više mislim da bi više igrača bilo on line jer da bi mogao ih više razvijati treba mu više resursa. Pogledaj samo cijene resursa na tržnici otkako igram nikada nisu bile više. Slažem se da treba uvesti ograničenja, ali mislim da bi premim igračima trebalo omogućiti barem jednom tjedno razvijanje četiri tehnologije u neovisnom vremenu zato su premium ili možda kao što su tehnologije u savezu kad se skupi dovoljno para momentalno je tehnologija razvijena da se premium igračima jednom tjedno omogući trenutan razvoj barem dvije tehnologije.   *tired*

Ukratko smatram da bi se trebalo malo poraditi na tim tehnologijama i paketima tehnlogija eto..... dalje je Vaša volja  i vrijeme da proučite moj prijedlog...

Hvala  Undecided
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!