Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 11:45:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blokirani od administartora  (Posjeta: 1431 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« na: Kolovoz 04, 2010, 01:22:44 »

Moj prijedlog je da se omogući napadanje i onih koji su blokirani od admina. Većina njih ima kamaru resursa, a s obzirom da su blokirani ne možeš ih napasti tj. sjedni i plači ili čekaj da se odbloka. To traje cijelu viječnost. Naravno dok je blokiran i provinciji mu se ništa ne proizvodi što je vrlo lijep način varanja protivnika. Kako? Netko ga stalno napada a kako ne želi proglasiti kapitulaciju napravi glupost i bude blokan, a onaj koji ga napada odustane od svih napada itd...... To su smicalice!!
Po mojem bi se trebao omogućiti napadanje takvih pogotovo ako su golderi, a većina jesu i isto tako možda dati da se proizvodi zlato cca 20% od normalne proizvodnje. U ovoj igri se svatko brine za sebe zar ne? eeeee pa kad se tako nešto omogući drugi put će tri puta razmisliti da li mu se isplati biti blokiran ili ne, dok ovako kad se strasti stišaju on samo bezbrižno nastavi gdje je stao i svima se smije tj. s tim je on najviše dobio, a najmanje j zapravo kažnjen.

Nadam se da sam jasno opisao situaciju i prijedlog . . .. . . . .  Huh?
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 04, 2010, 01:27:32 »

ovo jos nisam cuo da netko namjerno zeli bit blokiran... cisto sumnjam... za takve stvari kaj si ti naveo, sluzi odmor
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #2 na: Kolovoz 04, 2010, 01:29:07 »

neču komentirat dok ne čujem komentar gerilca Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 04, 2010, 01:34:18 »

vjerovao tko ili ne tako to ide barem likovi u mojoj blizini (Harryos) frajer ima 410 000 resursa posebno kamena, drva, itd i ništa vojske i tik prije nego što ću ga napasti blokira ga admin i tako već 4 puta isti lik. Slično njemu još njih 3 za koje provjereno znam. Našli su dobru rupu u zakonu ove igre ;D
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 04, 2010, 02:02:29 »

Ako je osoba blokirana, onda neće biti odblokirana, jer je kažnjena zbog težeg varanja. A oni koji su kažnjeni na 48 h ili 10000h, njih možeš napasti.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!