Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:54:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PORUKE ...  (Posjeta: 1451 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki_os
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Srpanj 31, 2010, 01:02:10 »

Pozz,

Dakle prijedlog je da vođa može poslati poruku (kao masovnu) ali samo svim generalima u savezu, poslije generali grupi (što je već moguće).
Mislim da bi se na ovaj način olakšao posao vođi i da bi savezi mogli bolje funkcionirati.

Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #1 na: Srpanj 31, 2010, 01:08:06 »

zanimljivo ali mislim da če se dosta dobro za to pokazat ovaj novi mesinger neznam ali ideja ti nije loša
Evidentirano
mrki_os
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 31, 2010, 01:12:23 »

da vidio sam ga jednom pa je nestao, ali činio mi se dobar, to bi dosta pomoglo...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 31, 2010, 01:58:09 »

Pozz,

Dakle prijedlog je da vođa može poslati poruku (kao masovnu) ali samo svim generalima u savezu, poslije generali grupi (što je već moguće).
Mislim da bi se na ovaj način olakšao posao vođi i da bi savezi mogli bolje funkcionirati.


pa radis 2 puta isti posao ako vodja posalje mass poruku generalima te ju oni prosljeduju dalje grupama onda je jednostavnije da vodja posalje mass poruku i svi dobiju nemoraju generali naknadno slat ostatku iz grupe..... ako vodja zeli samo jednoj grupi naredit da nesto rade onda samo posalje poruku generalu koji vodi tu grupu i on salje dalje ostali to neznaju niti ih treba bit briga.... Grin a sto se tice messegera ja iako sam ga vidio nisam vidio nijednu prednost a neke mane..... mana velika je sto preko njega te neko moze provjeravat da li si on ili off.... sad na chatu je to tesko jer neko moze doci s accom iz drugog realma i pricat na chatu i ti mislis da je online a on ustvari odradjuje 6h off.... dok na messengeru to nije moguce..... naravno puno je igraca koji igraju drugi realm a vole bit kod nas na chatu i pricat s nama to ce bit nemoguce..... a ako prednost smatrate to da imate chat saveza budite realmi to imate i sad samo trebaju svi clanovi imati naviku kad su online da dodju na chat pod imenom koji se dogovorite u savezu i to je to........
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
mrki_os
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 31, 2010, 02:14:26 »

Ne bih se baš složio bosanac, recimo ako je savez velik, uvijek ima članova kojima više a kojima manje vjerujes,
zašto bi svi znali tko gdje ide i kada, svi generali dobiju poruku i svaki svojoj grupi napiše što da rade.
Tako bi malo više do izražaja došla neka hijerarhija koja bi trebala postojati u savezu.
 Cool
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 31, 2010, 03:21:30 »

Ne bih se baš složio bosanac, recimo ako je savez velik, uvijek ima članova kojima više a kojima manje vjerujes,
zašto bi svi znali tko gdje ide i kada, svi generali dobiju poruku i svaki svojoj grupi napiše što da rade.
Tako bi malo više do izražaja došla neka hijerarhija koja bi trebala postojati u savezu.
 Cool
prijesvega trebalo bi u ovom slucaju odredit o kakvom je savezu rijec jer velik ratni savez to je stvarno jako tesko naci i vidjeti..... to sto kazes nemoze se svim clanovima vjerovat tocnije nekima vise nekima manje to i sam znas da u ratu nesmije bit tako ako je cilj pobjeda rata.... svi clanovi moraju bit od povjeranja.... hijerarhija hmmmmmmmm... mislim da to ima smisla ali da je igra napravljen 100godina prije kad je mentalitet ljudi bio takav da se puno lakse preslo preko svog ega da se slusa nadredjena osoba danas to nije tako i jako jako malo ljudi ce dozvolit da ti(karikiram ti ili bilo ko drugi) naredjujes a on da izvrsava i ako je takvo vodjenje saveza to najcesce zavrsi na nacin da neko jednostavno dokaze tebi da on drzi veliku kariku jer ako se on zabije ili ako on ostavi vojsku kod kuce sva tvoja nadmoc i snaga pada u vodu jer kompletan savez gubi rat..... prema tome ratni savez bez medjusobnog povjerenja clanova nema nikakve sanse..... a ako je puno igraca u savezu mora se naci neko kome ti nevjerujes onda onaj drugi nevjeruje onom i tako u krug i nakraju to izgleda uzasno.....ako je rijec o farmerskom savezu njih moze bit puno ali onda se doslovno svako brine o sebi jedino zajednicko je riznica i tehnologije koje su usmjerene medicini i svim ostalim tehnologijama koje su potrebne iz ekonoskog gledista...... ali cinjenica je da i takvi savezi ne opstaju to je vidjeno i proslu eru a evo i ovu eru gledam i mogu rec da su vec 3 saveza koja su bila top po bodovima i broju clanova sad jako jako nisko pala i to vise nije ni priblizno onog sto su bili..... ugl da sad neduljim jos vise tako i tako sam napisao previse Grin Grin  prijedlog ima smisla i uvijek sam za to da se mogucnosti samog igraca i sloboda izbora povecaju znaci da svako ima veceg izbora... sad se uvijek namece pitanje koliko je to potrebno sobzirom na to koliko ce gusit vezu, koliko ce se cesto pojavljivat bugovi s tim pa ce decki iz ureda morat svako malo reagirat i tako..... takodjer  ima jos jako jako puno izvrsnih prijedloga koji su predlozeni te su navedeni nacini na koje se moze sprijecit eventualno varanje pomocu tog prijedloga ali eto nijedan nije prihvacen pa prema tome i ovaj vjerojatno nece bit prihvacen... ako mene pitas ja bi predlozio da svako kad napise poruku pokraj ima imena svih clanova saveza i kockicu i da onda samo klikom misa stavi kvacicu pokraj nika clanove kojima zeli poslat.....  *xxx* *xxx*
« Zadnja izmjena: Srpanj 31, 2010, 03:37:47 od bosanac19 » Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #6 na: Srpanj 31, 2010, 09:52:04 »

što si se raspiso  *crazy* *crazy*
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 02, 2010, 10:06:01 »

ja se slažem sa  bosancem
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!