Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 11:22:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto???  (Posjeta: 637 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« na: Srpanj 26, 2010, 04:45:29 »

Zbog čega se na "pitaj za pomoć" zadnjih dan dva briše pun klinac pitanja koja vjerovatno za nekog nisu ugodna??.. prije se nisu brisala "bolesna" vrijeđanja, a sad odjednom i sitnice smetaju. Pitam ovo jer je ona rubrika postala svojevrsna oglasna ploča realma i dosad to nikom nije smetalo niti se itko bunio, a sad odjednom pitanja se brišu, driveru nitko ne želi odgovoriti na pitanje kako nebi bilo vidljivo.. itd itd..

Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 26, 2010, 05:16:04 »

Pitanja sam pobrisao ja jer Pitaj za pomoć nije mjesto za takve stvari. Isto kao što pobrišem i sve stvari kad naiđem na njih ili kad me netko upozori jer nisam toliko orijentiran za Pitaj za pomoć, pošto su to rješavali ljudi koji su dobili te ovlasti. Pitaj za pomoć služi za pitanja kad ne znaš nešto igrati ili ti nešto nije jasno.
Za stvari vezane uz varanje, moje osobne poruke na forumu su uvijek otvorene, kao i support_hr@imperialsupport.org mail.
Osoba/osobe koje su odgovorne za to što se je desilo su kažnjena. Nažalost nikakvo vraćanje ili nadoknada štete nije moguća.
To što je napravljeno definitivno nije u redu i zaslužuje kaznu, koja je i dana. Ali s druge strane, da se ne dijele lozinke računa, onda do toga niti ne bi došlo. Znači odgovornost je djelomično i na vlasniku računa, što ne opravdava počinioca, ali... 
I za mene je ta stvar riješena i nemam namjere dozvoliti da se povlaći tamo gdje joj nije mjesto. Tko god ima bilo kakva pitanja vezano uz to, može me kontaktirati na forumu ili na mailu. Prvenstveno mislim na vlasnika računa, jer ako tko ima pravo na pitanja ili na svoje mišljenje, to je on.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!