Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:32:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Veoma zanimljivo  (Posjeta: 2374 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 23, 2010, 01:24:10 »

svaki sljedeci komentar je suvisan jer od ovih prijedloga nema bas nista ....1. nikad bugari nisu poslusali prijdloge 2. bilo je i boljih prijedloga pa nista ovaj po mojem a vjerujem po jos mnogo igraca nema smisla......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 23, 2010, 06:29:15 »

Najjednostavnije bi bilo napravit da acc koji je neaktivan ( nakon 7 dana neaktivnosti ) automatski uključuje odmor  *suicide* a odmor u ratu je izrazito potreban jer kad vi nekom objavite rat i kad se netko u tom savezu jaaako uplaši i jadan ne zna što će morao bi pobjeći van iz saveza  Undecided i čemu služi ono vrijeme od objave rata do početka rata bezveze *crazy*
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 23, 2010, 11:20:25 »

najbolje da npr.tjedan dana odmora košta 10 kredita,pa ako želiš na odmor još tjedan dana odmah uplatis jos 10 kredita,itd.,tako ljudi koji odustaju nebi valjda htjeli plaćati tolike novce i ostavili bi acc da postane gold,a ko se misli vratiti uplatio bi pare i vratio kad želi Tongue
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 23, 2010, 04:04:04 »

izvrsna idea samo niko ne razmislja o tome sto je potrebno za to da bi se ostvarilo...... svaki igrac bi morao imati borjilo koje bi brojalo vrijeme koliko je on na odmoru mislim da to nije lako izvedivo a s druge strane samo nepotrbna stvar koja gusi ionako slabu vezu...... eventualno bi trebalo napravit to da acc koji je na odmoru nije napustena provincija i onda na filteru nebi bio ni pokazan..... 2. ja idem na put mj. dana i ukljucim odmor i sta onda kad se vratim s odmora nemam acc uzasna idea..... primjer zagi je na samom pocetku morao poslovno mj dana otic i nije bio na IO pa sta sad nebi trebao imati acc?Huh?Huh?Huh?? to s brisanjem ne drzi vodu to je sigurno......... ogranicenje odmora ja nadasve bzvz ako je neko na odmoru na odmoru je i to je to koliko ce bit odnosno koliko mora bit to je njegova stvar...... zelim samo rec jednu stvar je a to je da krenete prvo od sebe pogotovo neki koji se bune tu za odmor a oni su prvi koji bjeze kad zaškripi... AKO ZELITE MJENJATI SVIJET KRENITE PRVO OD SEBE...... neki savez pobjedi rat tako na papcinski nacit ok to njima na dusu kad rat zavrsi svi se vrate objavite rat ponovo pa neka onda izlaze iz saveza onda ko izadje nema nazad........
pa tak i tak vec postoji brojilo koje ti ne da ulogirati se 48 sati na account nakon aktivacije odmora... jos ga malo preurediti i to je to... al ne bitno za raspravljati, dobro kazes, da nece bit nikakve promjene tak i tak Smiley
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 24, 2010, 07:57:05 »

. neki savez pobjedi rat tako na papcinski nacit ok to njima na dusu kad rat zavrsi svi se vrate objavite rat ponovo pa neka onda izlaze iz saveza onda ko izadje nema nazad........ da objavljivanje rata svakih tjedan dana je jako isplativa varijanta osvete  Cheesy Cheesy
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #20 na: Lipanj 25, 2010, 06:01:45 »

Ograničavanje odmora je glupost. Svatko ima svoj razlog zašto je na odmoru, što ako je netko bolestan, pa je negdje na liječenju, isgurno ne može svakih 7 dana uključiti ga ponovo ili ako mora biti u bolnici više od 30 dana, zar jer je netko bolestan ukinuti mu account samo jer netko hoće 100-150k uzeti na goldu? ne da će vam tih 100-200k puno značiti.
a u toku rata, opet, nikada se nezna jel netko hitno mora otputovati ili nešto, tako da opet zabrana je glupost.
Evidentirano
crnjo
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 27, 2010, 01:48:35 »

ali je jos vec glupost ukljucivati odmor kada steknes neku prednost u ratu kao sto je ovaj puta vjerojatno bilo!!! to niti je fer niti je na bilo koji nacin posteno pa vi recite nesto o tome, sigurno da 5 clanova ne mora otputovati ili tako nesto, svi u isto vrijeme ( mislim u ovom primjeru sta sam naveo)
Evidentirano
crnjo
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #22 na: Lipanj 28, 2010, 10:51:00 »

eto sorry ekipa sta sam vas gnjavio, ali nije bilo tako kao sta sam ja rekao, bas suprotno, armi je bio u prednosti a zasto je ekipa iz gusjenice otisla na odmor i zasto je jos tamo osim vode koji je napustio savez mozemo samo da nagadamo!!! po meni je tema zakljucena!!!! THE END!!!!
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!