Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:59:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Veoma zanimljivo  (Posjeta: 2375 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crnjo
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« na: Lipanj 21, 2010, 11:28:48 »

http://postavi.com/hosted/e8de76926bd81f5ddaddfb7336c21972.png
http://postavi.com/hosted/04fb0517113cf3169c9f36e358d94504.png


slike govore vise od rijeci!!!! Grin Grin Grin
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 21, 2010, 11:51:14 »

 :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 21, 2010, 12:05:06 »

 :evil3: = armi
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2010, 12:10:17 od Igor245 » Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 21, 2010, 12:07:17 »

ništa čudno,prije objave su imali nekoliko članova koji nisu na odmoru,prvi valsu ih udarili stvorili prednost,i tad su ovi koji nisu na odmoru ošli iz saveza,vrate se na kraju i uzmu plijen Tongue
Evidentirano
crnjo
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 21, 2010, 10:33:08 »

i sta to sada dokazuje?? neka mi neko na to odg...
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #5 na: Lipanj 21, 2010, 11:32:40 »

da nije sve u vojsci nego ima nešto i u taktici  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
crnjo
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 22, 2010, 12:22:16 »

nije to taktika, to se zove kukavicluk, ali o tome bi se dalo malo vise raspravljati Grin Grin
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 22, 2010, 11:07:24 »

i sta to sada dokazuje?? neka mi neko na to odg...

to ti dokazuje da je armi bacio pare za objavu rata  Tongue Tongue Tongue Tongue Grin
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 22, 2010, 12:56:11 »

Ovaj savez gusjenica i njegov sadašnji vođa nikola-ri su najgore kukavice u ovoj imperiji i oni su bili razlog zbog kojih sam pokrenuo inicijativu da se ukine opcija odmor za vrijeme dok je savez u ratu. Zato sada stradavaju oni koji su izašli van iz saveza da bi ovi u savezu mogli uživati u odmoru. Sada i oni moraju bježati na odmor.

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1229.0

Ovo doista nema smisla kao i to da u opciji napuštenih carstava vidim samo igrače na odmoru koji su odavno postali goldovi ali ih ne možeš napadati. Pa za koji će mi kufer onda ta opcija ? Već sam rekao da opcija odmor mora imati svoj "roka trajanja". Ako se u mjesec dana ne vratiš u igru koja je svrha čuvati acc cijelu eru ?
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 22, 2010, 03:05:06 »

Ovaj savez gusjenica i njegov sadašnji vođa nikola-ri su najgore kukavice u ovoj imperiji i oni su bili razlog zbog kojih sam pokrenuo inicijativu da se ukine opcija odmor za vrijeme dok je savez u ratu. Zato sada stradavaju oni koji su izašli van iz saveza da bi ovi u savezu mogli uživati u odmoru. Sada i oni moraju bježati na odmor.

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1229.0

Ovo doista nema smisla kao i to da u opciji napuštenih carstava vidim samo igrače na odmoru koji su odavno postali goldovi ali ih ne možeš napadati. Pa za koji će mi kufer onda ta opcija ? Već sam rekao da opcija odmor mora imati svoj "roka trajanja". Ako se u mjesec dana ne vratiš u igru koja je svrha čuvati acc cijelu eru ?

kako to mislis?Huh? pa meni normalno prikaze apsolutno sve goldove, bilo da su na odmoru ili nisu... provjeri si ponovno... mozda ih imas nekoliko samo, i to radi slucajnosti
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #10 na: Lipanj 22, 2010, 04:56:48 »

ako sam dobro shvatio vezano za odmor ja bi se isto složio da bi trebalo ga ograničit vremenski iz tog razloga što osobno znam par osoba koje nemaju namjeru više igrat ali eto aktivirali su odmor i goldmain su ...........a opet shvačam da ljudi ne mogu igrat non stop ili barem nisu blesavi da uzmu godišnji pa da vise za imperiom u takvim slučajevima dobro dođe ta opcija ............recimo aktiviraš odmor i max trajanja je 1mjesec........onaj ko se ne aktivira u mjesec dana makar jednom taj nema ni namjeru više igrat
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 22, 2010, 07:59:39 »

ako sam dobro shvatio vezano za odmor ja bi se isto složio da bi trebalo ga ograničit vremenski iz tog razloga što osobno znam par osoba koje nemaju namjeru više igrat ali eto aktivirali su odmor i goldmain su ...........a opet shvačam da ljudi ne mogu igrat non stop ili barem nisu blesavi da uzmu godišnji pa da vise za imperiom u takvim slučajevima dobro dođe ta opcija ............recimo aktiviraš odmor i max trajanja je 1mjesec........onaj ko se ne aktivira u mjesec dana makar jednom taj nema ni namjeru više igrat
da, to bi i po meni bilo sasvim ok... i nakon mjesec dana ako jos uvijek zeli igrat, nakon kaj mu se automatski makne odmor, neka ga ponovno aktivira
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Lipanj 22, 2010, 10:43:30 »

bravo lic, to je dobar prijedlog i tiger bi ga mogao prosljediti u bugarsku.ja bih cak rekao max 2 tjedna ili cak tjedan.isto kao i cehovi.prijedlog bi mogao cak i proci, ne zato sto bi igra bila uzbudljivija nego zato sto bi bugari dobili vise novaca. jer oni koji su stvarno na odmoru i misle se vratiti, uplacivali bi svaki tjedan 10 kredita, a oni koji misle odustati, njih bi bolio kuhac pa ili ne bi isli na odmor ili bi im se ugasio nakon tjedan dana. a bilo bi zgodno uvesti da samo trecina saveza po bodovima moze na odmor u ratu i miru.pa se nebi dogodilo da neki savezi vuku i skupljaju neaktivne igrace kao sto je to prosle godine bio longrifle koji je na kraju ere bio bodovno najjaci savez pun neaktivnih igraca koji nisu igrali mjesecima (beast, frida isl.).pa kad bi svaki neaktivni igrac svoju neaktivnost placao jos sa 10 kredita tjedno, poredak saveza bi bio puno posteniji kako bi se blizio kraj ere
Evidentirano

mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 23, 2010, 12:18:34 »

Ovo doista nema smisla kao i to da u opciji napuštenih carstava vidim samo igrače na odmoru koji su odavno postali goldovi ali ih ne možeš napadati. Pa za koji će mi kufer onda ta opcija ? Već sam rekao da opcija odmor mora imati svoj "roka trajanja". Ako se u mjesec dana ne vratiš u igru koja je svrha čuvati acc cijelu eru ?

npr. ovdje se slažem s tobom...mislim da treba uvest i to da postoji "moderniji" filter...tj. onaj u kojem možemo sami postavljat uvjete pretraživanja...npr. ako želim vidjet "napuštena carstva" u rasponu od 1000-10000 bodova samo tako i upišem i nađem sve, a ne samo one u x10 (u kojima ja nemam NITI JEDNOG KOJI NIJE NA ODMORU ILI DA MU NIJE POVUČENA PROIZVODNJA)..a bilo bi pametno kao što kažete 15 dana i automatski se uključi acc s odmora i VRATI SE PROIZVODNJA! (ako je bilo sve povučeno) to treba biti prijedlog bugarima...nek malo naprave nešto pametnije  Wink
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 23, 2010, 01:19:45 »

izvrsna idea samo niko ne razmislja o tome sto je potrebno za to da bi se ostvarilo...... svaki igrac bi morao imati borjilo koje bi brojalo vrijeme koliko je on na odmoru mislim da to nije lako izvedivo a s druge strane samo nepotrbna stvar koja gusi ionako slabu vezu...... eventualno bi trebalo napravit to da acc koji je na odmoru nije napustena provincija i onda na filteru nebi bio ni pokazan..... 2. ja idem na put mj. dana i ukljucim odmor i sta onda kad se vratim s odmora nemam acc uzasna idea..... primjer zagi je na samom pocetku morao poslovno mj dana otic i nije bio na IO pa sta sad nebi trebao imati acc?Huh?Huh?Huh?? to s brisanjem ne drzi vodu to je sigurno......... ogranicenje odmora ja nadasve bzvz ako je neko na odmoru na odmoru je i to je to koliko ce bit odnosno koliko mora bit to je njegova stvar...... zelim samo rec jednu stvar je a to je da krenete prvo od sebe pogotovo neki koji se bune tu za odmor a oni su prvi koji bjeze kad zaškripi... AKO ZELITE MJENJATI SVIJET KRENITE PRVO OD SEBE...... neki savez pobjedi rat tako na papcinski nacit ok to njima na dusu kad rat zavrsi svi se vrate objavite rat ponovo pa neka onda izlaze iz saveza onda ko izadje nema nazad........
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!