Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:47:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nestalo mi je istraživanje birokracije  (Posjeta: 1895 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 24, 2010, 07:39:36 »

Da, ima formula. Ali trebaš izračunati za svaku građevinu u svakoj provinciji posebno + za svako istraživanje i za to bi ti trebalo jako puno. Imam negdje excel tablicu koja radi to za jedno istraživanje, ali nije mi se dalo napraviti za sve skupa jer mi nije trebalo.
Ako te baš zanima, mogu ti dati link na pojašnjenje formule 1.

nije ti to dugo...valjda ćeš saznat do kraja ere  Grin Grin Grin *freak*
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 24, 2010, 01:57:28 »

Da, ima formula. Ali trebaš izračunati za svaku građevinu u svakoj provinciji posebno + za svako istraživanje i za to bi ti trebalo jako puno. Imam negdje excel tablicu koja radi to za jedno istraživanje, ali nije mi se dalo napraviti za sve skupa jer mi nije trebalo.
Ako te baš zanima, mogu ti dati link na pojašnjenje formule 1.

aj ako nije problem, pa lako ja napravim za sve.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 24, 2010, 03:03:06 »

http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=768.0
Nažalost na engleskom je.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 24, 2010, 04:01:21 »

al onda bi trebao i pojedino znati koji si level arhitekture ili sveucilista imao prilikom pokretanja tog određenog levela građevine ili istrazivanja, kaj ne?Huh? ili je to uzeto u obzir vec nekako u toj formuli??
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #19 na: Lipanj 24, 2010, 04:12:15 »

najlakše je nešto napravit što ni ajštajn nebi razumio ili da to razumiješ treba ti 1g i onda se pozvat na to npr.kako neznaš sve ti je objašnjeno u formuli........ili to ti je lako pogledaj formulu.....itd.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #20 na: Lipanj 24, 2010, 05:22:04 »

al onda bi trebao i pojedino znati koji si level arhitekture ili sveucilista imao prilikom pokretanja tog određenog levela građevine ili istrazivanja, kaj ne?Huh? ili je to uzeto u obzir vec nekako u toj formuli??
Bodove dobivaš za osnovnu cijenu, bez arhitekture i sveučilišta, tako da ti trebaju samo osnovni bodove, li za svaku građevinu i istraživanje koje imaš.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 24, 2010, 06:23:11 »

Bodove dobivaš za osnovnu cijenu, bez arhitekture i sveučilišta, tako da ti trebaju samo osnovni bodovi, ali za svaku građevinu i istraživanje koje imaš.
aha, to vidis nisam znao... ja sam mislio da bodove dobijes s obzirom na kolicinu potrosenih resursa, znaci ako je nesto jeftinije radi veceg levela arhitekture, dobit ces i automatski manje bodova za tu građevinu... al ak je tak, pa onda nek si izracuna, ne bi trebao bit neki problem
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!