Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:35:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: terenski bonusi  (Posjeta: 581 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
noob82
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« na: Lipanj 05, 2010, 12:27:34 »

Pozz, zanima me dali se bonusi koje imaju razliciti tereni racunaju i napadacu ili samo igracu koji je u obrani?
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 05, 2010, 12:30:02 »

Pozz, zanima me dali se bonusi koje imaju razliciti tereni racunaju i napadacu ili samo igracu koji je u obrani?

pa gleda se u obrani, no pod tim se može razumjeti i kao bonus za napadača...npr. kad ti je glavna provincija 8 tj. ravnica...napadač će je puno lakše srušit nego planinu...tako da je to obostrano....probaj da ti glavna bude planina ili šumovita planina..
Evidentirano
noob82
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 05, 2010, 12:52:14 »

da to kuzim, al me zanima recimo -20% na konjicki napad ili +20%  napad strijelaca... dali se to racuna samo meni koji se branim ili i napadac isto koristi bonuse?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 05, 2010, 02:12:46 »

da to kuzim, al me zanima recimo -20% na konjicki napad ili +20%  napad strijelaca... dali se to racuna samo meni koji se branim ili i napadac isto koristi bonuse?

da to se odnosi i na napadaca i na branitelja samo sto neke provincije imaju bonus na utvrdjenje pa to stvara prednost napadacu tako isto neke imaju bonus na obranu sto takodjer stvara prednost samo za branitelja...... znaci sve sto se odnosi na  vojsku vrijedi za vojsku i napadaca i branitelje......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!