Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 03:35:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PROMJENA U IGRI  (Posjeta: 791 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
fikiii
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« na: Lipanj 03, 2010, 02:02:02 »

vidim uveli ste da se iste IP adrese nemogu napadat, a što je sa igračima koji koriste browsere za prikrivanje IP adrese?
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 03, 2010, 02:06:18 »

pa vidiš da polako napreduju što se tiče varanja...no to je još uvijek jaaaako slabo..
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 03, 2010, 02:12:44 »

Dečki, a da pročitate ponovno obavijest. Osim IP adrese, hvatati će se i računalo. Pa ako i prikriješ IP adresu, svejedno nećeš moći napadati.
Evidentirano

mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 03, 2010, 02:18:34 »

Dečki, a da pročitate ponovno obavijest. Osim IP adrese, hvatati će se i računalo. Pa ako i prikriješ IP adresu, svejedno nećeš moći napadati.

no mislim da bi tu trebo bit još jedan mali dodatak...kad se vidi taj IP bez obzira bio on prekriven ili ne...treba bit BAN! s tim da jedan bude izbačen...

jer vidim da se ovo odnosi samo na napade...jer nepiše u pravilu da je MULTI ACC kršenje pravila? a mislim da pod to spada bilo koje poklapanja IP-a....i ako se pokaže da je to bilo već par puta (bilo da igrač igra sa dva acc)...no jel nebi bilo pametno dodat ili provjerit još jednu stvar..a to je babysitanje...tj. 2 ili više igrača na istom accu, na način da u 90% slučajeva nema šanse to skontat...no ako malo pratite i IP iz ostalih realmova i igrača koji dolaze na npr. r71 mislim da se može nać...npr. šime igra r3, đuro je u r5, a obojica igraju u r71 na istom acc-u! to nije problem za shvatit

toliko od mene =) nadam se da će nešto od toga bit uvedeno ili da će se bar radit na tome
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 03, 2010, 03:31:54 »

to što govoriš dpnekle stoji ali nije kažnjivo da 2-3 igrača igraju jedan acc..........kažnjivo je da 1 igrač igra 2 acc u istom rilu........po tebi znači da nebi dozvolio da brača igraju zajednički jedan acc a to je glupo.....
Evidentirano
fikiii
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 03, 2010, 03:45:45 »

lako se prikrije i računalo, mogu imat doma na jednom kompu vise acc a da svakog namjestim da izgleda da je čak iz druge države! laksi način da se to sprijeci je da se igra ograniči na određene tj. poznatije browsere, staviš da se može igrat u firefoxu, chromu, opera i ie(ako ga još tko uopce koristi)!
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 03, 2010, 03:50:06 »

to što govoriš dpnekle stoji ali nije kažnjivo da 2-3 igrača igraju jedan acc..........kažnjivo je da 1 igrač igra 2 acc u istom rilu........po tebi znači da nebi dozvolio da brača igraju zajednički jedan acc a to je glupo.....

pa normalno da bi ograničio igranje 2 igrača na istom accu! jer ako možemo mi igrat jedan na jednom, zašto bi bilo dopušteno da igra 2 -3 igrača na jednom accu? pa normalno da će on onda ima veći period pokrivenog online statusa (jer i tih 6h  to neriješavaju, a mislim da je uvođenje tog pravila govorilo baš o sprečavanjaju babysitanja i igranja više igrača na istom accu!) ...
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 03, 2010, 10:42:18 »

nemože samo IP. a studentski domovi ili kućne mreže
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!