Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:52:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Utjecaj levela Znanstvenika na savez ?  (Posjeta: 577 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Svibanj 09, 2010, 12:47:37 »

Ne znam da li se nešto promjenilo u pravilima igre. Koliko znam level sveučilišta znanstvenika u savezu se prenosio na sve članove saveza. Međutim u savezu zamjenimo igrača koji ima level 6 s igračem koji ima level 13 i sve cijene i vremena ostanu ista.  Huh?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 09, 2010, 12:57:28 »

Ne znam da li se nešto promjenilo u pravilima igre. Koliko znam level sveučilišta znanstvenika u savezu se prenosio na sve članove saveza. Međutim u savezu zamjenimo igrača koji ima level 6 s igračem koji ima level 13 i sve cijene i vremena ostanu ista.  Huh?
a uuuuuuu ti si pobrkao ločiće skroz...... svaki clan ima svoj lvl sveučilista i vrijeme i cijena njegovih istrazivanja ovisi o tome koji je to lvl...... cin znanstenika prepolavlja vrijeme istrazivanja clana koji taj cin ima... npr ako taj clan ima neki lvl istrazivanja i ako se sljedeca centralizacija radi 100h onda se njemu radi 50h.....  ali sto je veci lvl sveucilista clana koji ima cin znanstvenika jeftinije su tehnologije saveza..... to je jedina stvar na koju utjece znanstvenik a odnosi se na cijeli savez.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #2 na: Svibanj 09, 2010, 01:01:10 »

Hvala bosanac. Krivo sam shvatio da se smanjuje vrijeme i cijena istraživanja članova saveza.  Embarrassed
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!