Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:43:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: krediti  (Posjeta: 6112 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 28, 2010, 06:46:38 »

Sve se može kad se hoće. I zna. Zašto ne bi mogao biti prvi bez kredita? Pobijedio sam eru po vojnim bodovima bez kredita i bio 5 po ekonomskim bodovima. I to prvu eru koju sam igrao, doslovce učio. To su bile stare ere koje traju 4 mjeseca.  Da, ako uzimaš facebook i igraš topništvo(3 min na dan) imaš 28 h dnevno. Onaj koji uzima i 10 h ima ima 38h, osim ako si u top 20, onda on uzima samo 6h, pa je to 28:34. Nije tolika velika razlika, da netko tko zna ne bi uspio nadoknaditi. Jer u realmu ima nekoliko odličnih igrača koji otiđu naprijed i top 10 nije problem. Čak niti pobjeda, osim ako baš imaš peh da ti je u realmu neki odličan igrač koji ima i hrpu kredita.
Ako uzmeš u obzir, ja sam prošlu eru imao puno više bodova u 9 mjeseci, neko će ovu eru imati prvi u 12 mjeseci. Znači, moguće je. Ali zahtijeva znanje i malo vremena, što ovisi o vojnim nakanama ljudi u realmu.
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #16 na: Studeni 27, 2010, 11:13:07 »

Ja bi reko kako u kojem realmu ali da budes u prvih 10 bez kredita jako tesko... ali kao sto kaze tiger  sve je moguce kad se hoce i zna...sve u svemu jako tesko ali nije ne moguce
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #17 na: Studeni 28, 2010, 07:46:00 »

Sve se može kad se hoće. I zna. Zašto ne bi mogao biti prvi bez kredita? Pobijedio sam eru po vojnim bodovima bez kredita i bio 5 po ekonomskim bodovima. I to prvu eru koju sam igrao, doslovce učio. To su bile stare ere koje traju 4 mjeseca.  Da, ako uzimaš facebook i igraš topništvo(3 min na dan) imaš 28 h dnevno. Onaj koji uzima i 10 h ima ima 38h, osim ako si u top 20, onda on uzima samo 6h, pa je to 28:34. Nije tolika velika razlika, da netko tko zna ne bi uspio nadoknaditi. Jer u realmu ima nekoliko odličnih igrača koji otiđu naprijed i top 10 nije problem. Čak niti pobjeda, osim ako baš imaš peh da ti je u realmu neki odličan igrač koji ima i hrpu kredita.
Ako uzmeš u obzir, ja sam prošlu eru imao puno više bodova u 9 mjeseci, neko će ovu eru imati prvi u 12 mjeseci. Znači, moguće je. Ali zahtijeva znanje i malo vremena, što ovisi o vojnim nakanama ljudi u realmu.

hehhe, tiger u toj eri je bilo i vise farmi....prosla r71 je imala gold coin ili neaktivne igrace sa dnevno po 2-3 mil zlata....igrao sam samo 4 mj , imao 6 prova a vojske 750 k elitne....nemozes usporediti ere nikako pa tako niti svijetove... ove godine r71 ima 80% igraca neaktivnih i na odmoru, nemas sta farmati da bi mogao imati bodova kao  u tim prijasnjim erama zato se igraci i bune da bi trebalo ukinuti odmor nakon 1 mj sto je netko na odmoru......sta je tu je
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 28, 2010, 08:39:10 »

Ja nisam niti farmao goldcoinse, osim prva 2 mjeseca maksimalno. Tako da nedostatak goldcoinsa ne utječe na ljude koji i tako nemaju vojsku. Smiley Na ljude sa vojskom normalno da utječe.
Evidentirano

stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #19 na: Srpanj 06, 2011, 12:45:18 »

možeš biti među prvih 10 al moraš biti jako puno online!!
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #20 na: Srpanj 07, 2011, 02:06:29 »

Sve se može kad se hoće. I zna. Zašto ne bi mogao biti prvi bez kredita? Pobijedio sam eru po vojnim bodovima bez kredita i bio 5 po ekonomskim bodovima. I to prvu eru koju sam igrao, doslovce učio. To su bile stare ere koje traju 4 mjeseca.  Da, ako uzimaš facebook i igraš topništvo(3 min na dan) imaš 28 h dnevno. Onaj koji uzima i 10 h ima ima 38h, osim ako si u top 20, onda on uzima samo 6h, pa je to 28:34. Nije tolika velika razlika, da netko tko zna ne bi uspio nadoknaditi. Jer u realmu ima nekoliko odličnih igrača koji otiđu naprijed i top 10 nije problem. Čak niti pobjeda, osim ako baš imaš peh da ti je u realmu neki odličan igrač koji ima i hrpu kredita.
Ako uzmeš u obzir, ja sam prošlu eru imao puno više bodova u 9 mjeseci, neko će ovu eru imati prvi u 12 mjeseci. Znači, moguće je. Ali zahtijeva znanje i malo vremena, što ovisi o vojnim nakanama ljudi u realmu.

šta to je?
daj link...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #21 na: Srpanj 07, 2011, 02:24:09 »

Mrki, nemaš topništva u v5
Evidentirano

mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #22 na: Srpanj 07, 2011, 02:47:36 »

bez kredita nemožeš bit među top 10 u bilo kojem svijetu i bilo da si kakav igrač kaj se tiče ekonomskih bodova -onaj tko misli suprotno se gadno vara  [:-}
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #23 na: Srpanj 07, 2011, 02:56:59 »

Jer u realmu ima nekoliko odličnih igrača koji otiđu naprijed i top 10 nije problem. Čak niti pobjeda,
Hvala, hvala Tiger  Wink

i tko kaže da se ne može bez dodatnih 10h proizvodnje u top 10 , ja sam se u r63 uspio ugurat u top20 bez tih 10h proizvodnje i tek u 20 krenio s kreditima 2 za 6h proizvodnje , u nekoliko navrata čak i vodio po ekonomskim bodovima al preusmjerio sam se na vojne i osvojio prvo mjesto   :hooray: a u ekonomskim bio mislim 7  Cool

.... kad se već hvalimo
Evidentirano

mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #24 na: Srpanj 07, 2011, 04:00:13 »

Hvala, hvala Tiger  Wink

i tko kaže da se ne može bez dodatnih 10h proizvodnje u top 10 , ja sam se u r63 uspio ugurat u top20 bez tih 10h proizvodnje i tek u 20 krenio s kreditima 2 za 6h proizvodnje , u nekoliko navrata čak i vodio po ekonomskim bodovima al preusmjerio sam se na vojne i osvojio prvo mjesto   :hooray: a u ekonomskim bio mislim 7  Cool

.... kad se već hvalimo
pa tko je tu lud pa sam si rekao da si ipak koristio kredite i razlika su ekonomski razlika su vojni ---BEZ kredita nema topa 10 ako netko misli drugačije možemo se okladit po što god hoće  - možda se je nekad i moglo ali danas lova tj krediti kreiraju rezultate 10 sati + 2 h fejsa+ topovi a di su pokoni koje su počeli ubacivat jednom mjesečno ma hajde moj sinko tko će to stić  -naravno mislim za v4 *crazy* *crazy* *crazy*
« Zadnja izmjena: Srpanj 07, 2011, 04:05:59 od mario2109 » Evidentirano
androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #25 na: Srpanj 07, 2011, 07:07:42 »

bez kredita nemožeš bit među top 10 u bilo kojem svijetu i bilo da si kakav igrač kaj se tiče ekonomskih bodova -onaj tko misli suprotno se gadno vara  [:-}
sa vojskom mozes dobiti puno vise resursa nego u 10h proizvodnje, tako da ljudi s vojskom zaradjuju puno vise nego ljudi sa dobrom ekonomijom i 10h proizvodnje
ali za to, kao sto je receno, moras biti puno online
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #26 na: Srpanj 07, 2011, 10:33:56 »

sa vojskom mozes dobiti puno vise resursa nego u 10h proizvodnje, tako da ljudi s vojskom zaradjuju puno vise nego ljudi sa dobrom ekonomijom i 10h proizvodnje
ali za to, kao sto je receno, moras biti puno online
wrongggg Grin Grin Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #27 na: Srpanj 10, 2011, 05:53:52 »

Sve se može kad se hoće. I zna. Zašto ne bi mogao biti prvi bez kredita? Pobijedio sam eru po vojnim bodovima bez kredita i bio 5 po ekonomskim bodovima. I to prvu eru koju sam igrao, doslovce učio. To su bile stare ere koje traju 4 mjeseca.  Da, ako uzimaš facebook i igraš topništvo(3 min na dan) imaš 28 h dnevno. Onaj koji uzima i 10 h ima ima 38h, osim ako si u top 20, onda on uzima samo 6h, pa je to 28:34. Nije tolika velika razlika, da netko tko zna ne bi uspio nadoknaditi. Jer u realmu ima nekoliko odličnih igrača koji otiđu naprijed i top 10 nije problem. Čak niti pobjeda, osim ako baš imaš peh da ti je u realmu neki odličan igrač koji ima i hrpu kredita.
Ako uzmeš u obzir, ja sam prošlu eru imao puno više bodova u 9 mjeseci, neko će ovu eru imati prvi u 12 mjeseci. Znači, moguće je. Ali zahtijeva znanje i malo vremena, što ovisi o vojnim nakanama ljudi u realmu.

je da tiger ak si ti onda bio tak plasiran bez kredita ok, ali baš bi te sad htijeo vidjet kad su igricu totalno okrenuli kreditima..bez tih svih cehova i 10h proizvodnje sumnjam da bi bio toliko dobar  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #28 na: Srpanj 18, 2011, 12:00:40 »

da ne otvaram novu temu,a pitanje je vezano za kredite----meni nisu prebaceni iz svijeta 9 koji je nedavno zavrsio u svijet 79 *hmm* a zatrazio sam na onaj link sto je bio
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #29 na: Srpanj 18, 2011, 12:16:09 »

da ne otvaram novu temu,a pitanje je vezano za kredite----meni nisu prebaceni iz svijeta 9 koji je nedavno zavrsio u svijet 79 *hmm* a zatrazio sam na onaj link sto je bio
Pošalji u privatnoj poruci podatke:
korisničko ime i svijet s kojeg je trebalo biti prebačeno
korisničko ime i svijet na koji je trebalo biti prebačeno
koliko dijamanata? ako si ih nakon ispunjavanja forme potrošio, onda ti nije imalo što biti prebačeno.
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!