Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:37:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: put ratnika :)  (Posjeta: 669 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« na: Svibanj 01, 2010, 01:01:14 »

eto kak mislim da ratnici nemaju sanse protiv farmera, sto se krajnjih bodova tice, predlazem slijedece:

1. bilo bi dobro da savez koji pobjedi u ratu dobije neku nagradu za to, recimo da ide u riznicu saveza odredjena svota zlata. e sad trebalo bi ici po mojem jedan dio od objave rata, tako da se ne bi desilo da netko stalno napada puno slabije saveze i na tome jako profitira nego da kad napadne savez priblizno jak njegovom onda da se tek malo isplati. e sad koliko, to nek racunaju ljudi koji su upuceniji od mene Smiley

2. bilo bi ok kad bi se recimo vojni bodovi mogli mjenjat za zlato. recimo za jedan vojni bod da se moze zamjenit za deset zlata ili koliko vec. tako da ljudi mjenjaju koliko hoce i kad hoce zamjenit te vojne bodove za zlato. pa tako oni koji ganjaju vojne bodove mogu si njih ostavit a oni koji hoce ganjat ekonomiste po bodovima a ratuju ovako bi imali malo vise sanse. naravno za napade na goldmine-ove bi trebalo ukinut vojne bodove.

ima i slaba strana svega toga a to je da bi ratna igra mogla postat konacno ratna igra i mozda bi izgorili serveri uslijed vece krsijade Smiley mozete napravit jedan realm s takvom modifikacijom kao testni pa da se vidi jel to ok, ne mora ni trajat dugo, par mjeseci dosta.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!