Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 01:25:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prijedlog za anketu  (Posjeta: 875 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« na: Travanj 27, 2010, 03:18:32 »

kao što sam napisao u drugoj temi ...uvedite anketu za ovo "novo" pravilo...pa nek se vidi jesu li kao što ADMINISTRATOR misli 99.99% ZA to pravilo...jer sam ja uvjeren da nije ni 30% ZA...pa budite fer prema igračima čiji su realmovi u tjeku pa neka se glasanjem odluči u koje će se uvesti, a u koje NE!....ajd da vidimo jel možete poslušat i naš "glas" ili smo mi tu samo za mužnju para Angry Angry
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 27, 2010, 03:20:34 »

odličan i najpošteniji prijedlog
Evidentirano
zagi
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 27, 2010, 03:32:18 »

podržo bi ovaj prijedlog o anketi makar sam osobno za to pravilo ali zašto da se nečuju i ostala mišljenja tako da zašto ne i ovako je na početku se na acc pojavljivo onaj znak za anketu koj je bio prazan znači da način anketiranja postoji i da je napravljen sad je pitanje samo dobre volje da se u njega postavi pitanje
Evidentirano
_Spartak32
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 27, 2010, 04:16:07 »

Slažem se sa mortisom o anketi ako bude više od 50 % za uvodjenje 6h offline onda neka mjenjaju ako ne nek nas ostave da igramo kao što smo i do sada igrali.
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 28, 2010, 10:29:08 »

slažem se i želim da nas se posluša
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 28, 2010, 11:55:28 »

Pitao za anketu, nije prihvaćeno i to je to.
Kao što je rekao vlasnik igre u jednom postu, ovo utječe samo na ljude koji su babysitali račune 24/7. Zahtijevati će malo promjene u igri ostalih, ali vrlo male. Jer 99% ljudi je bilo 6 i više h offline u komadu dnevno. Bilo akd spavaju, rade ili su u školi. A to što su im drugi čuvali račune, e to je i tako varanje.
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 28, 2010, 01:29:25 »

pitao za akentu nije prihvačeno i to je to he he super ste . nekažem da sam bio ovdje 24 sata u komada ali da sam 6h bio neaktivan to nikada  ispada da se pravila mjenjaju kad ko želi bez obzira na one koji im donose novce uplatama kredita itd...
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 28, 2010, 01:50:02 »

Pitao za anketu, nije prihvaćeno i to je to.
Kao što je rekao vlasnik igre u jednom postu, ovo utječe samo na ljude koji su babysitali račune 24/7. Zahtijevati će malo promjene u igri ostalih, ali vrlo male. Jer 99% ljudi je bilo 6 i više h offline u komadu dnevno. Bilo akd spavaju, rade ili su u školi. A to što su im drugi čuvali račune, e to je i tako varanje.

ali nikad nisam bio kao što je i skrapi reko 6h zaredom off..a i kad sam bio..to igrači nisu znali...a pogotovo ne u ratu! a babysit može bit i u tih 18h ...i varanja...nema veze...bitno je da znamo da se iphone koristi 50 % ljudi, a nikog nije bitno jel se slažu sa ovim =) super...pozz admina =) p.s.  *heart*
Evidentirano
duje_96
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 36


Profil Email
« Odgovor #8 na: Svibanj 12, 2010, 03:09:45 »

pa prijatelju mortisu hajde ti napravi anketu samo radi toga da vidimo koliko ce ih biti za da a koliko za ne Huh? Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!