Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 12:04:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: novo pravilo  (Posjeta: 9538 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_Spartak32
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #75 na: Svibanj 04, 2010, 10:49:17 »

ja napadam u 2 u noci u 5 ujutro u 10 ujutro par puta popodne...i on uvijek onlajn...pa il je puko ko kokica  *freak* i nek si nadje zivot...il igra šesto pedeset ljudi na njegovom racunu...  *WASSUP*
Ti pričaš gluposti kako si ti bio online u to vrjeme koje si naveo? I zašto taj igrač nebi bio online u to vrjeme?
I neka su uveli to vrjeme eto svi smo se pomirili sa time al nemojte pričati da je bolje kad nije, jer recimo kad je rat u savezu večina igrača dodje pogledati svakih 50 min jel ga ko napada i nastavi dalje sta več hoče spavati ili če raditi šta mu volja, a ti što su varali opet če u to sam siguran jer njima neče značiti ništa tih 6 sati offline ako če opet moči koristiti programe za dojavu koje su koristili.
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #76 na: Svibanj 06, 2010, 09:56:28 »

Citat:
da dragi moji ljudi su uzimali godišnji samo da bi uspjeli sačuvati vojsku jel čim bi maknuo vojsku sljedilo bi po nekoliko napada na prove i tako svaki sat vremena čiščenje baš me zanima kakva bi to taktika spriječila
Taktika je vrlo jednostavna: Prije nego odeš ofline pošalješ vojsku na 6 sati u neki napad, potrošiš resurse u provincijama (ili ih ponudiš u prodaju) i svaki pametan igrač zna da se ne isplati napadati prazne provincije (ili s malo resursa) jer je trošak vojske koja napada veći od moguće zarade od pljačke. Huh? Cool
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #77 na: Svibanj 06, 2010, 12:26:40 »

a kaj ces napravit ako skupljas puno resursa za neko veliko istrazivanje? Smiley hehe
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #78 na: Svibanj 06, 2010, 10:16:45 »

Citat:
a kaj ces napravit ako skupljas puno resursa za neko veliko istrazivanje? Smiley hehe
Onda ćeš rese ponuditi na tržištu po cijeni višljoj od one za koju se realno mogu prodati. Rese će ti biti sklonjene tri dana na tržištu dok ti skupljaš ostatak za veliko istraživanje. Nakon što rese ne budu prodane vraćaju ti se nakon tri dana i s novim resama koje si skupljao imaš za istraživanje  Tongue
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #79 na: Svibanj 06, 2010, 11:15:49 »

a jesi siguran da ce ti ostati ove rese na sigurnom dok ne prodje 3 dana? u tome i je bit... em ces i platit jos lijeeeepu proviziju bogme, za nis... sakrio si proizvodnju od danas... a onu od sutra, kaj s njom? opet na trziste stavit dok ne prodje 3 dana ili?? i tak se vrtit u krug Tongue
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #80 na: Svibanj 06, 2010, 11:21:48 »

Rese će ti biti sklonjene tri dana na tržištu dok ti skupljaš ostatak za veliko istraživanje. Nakon što rese ne budu prodane vraćaju ti se nakon tri dana i s novim resama koje si skupljao imaš za istraživanje  Tongue

mali ispravak nije tri dana već dva =) tj. 48h  Tongue i plus koja minuta da se to "vrati"
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #81 na: Svibanj 07, 2010, 12:32:47 »

Citat:
a jesi siguran da ce ti ostati ove rese na sigurnom dok ne prodje 3 dana? u tome i je bit... em ces i platit jos lijeeeepu proviziju bogme, za nis... sakrio si proizvodnju od danas... a onu od sutra, kaj s njom? opet na trziste stavit dok ne prodje 3 dana ili?? i tak se vrtit u krug

Ako ih netko i kupi po znatno višoj cijeni dobit ćeš zlato s kojim ćeš iste te rese i više moći kupiti kad cijena padne, a što se tiće provizije nju ćeš smanjiti ulaganjem u istraživanje tržišta. Kako se to radi i zarađuje na tržištu resursa pitaj jače igrače koji na tome više zarađuju nego u pljačkama. A osim toga ako skupljaš puno resursa za neko istraživanje podrazumijeva se i da moraš imati vojsku koja će te resurse moći braniti.
Ova igra zahtjeva i neka planiranja u razvoju ekonomije i vojske a novo pravilo 6 sati izvan igre i dodatno planiranje vremena kada ići na prisilni odmor. Kao što je svim pravim igračima jasno da ovo nije igra za one koji jednom u tri dana navrate da vide što se događa s njihovim carstvom pa samo prebrojavaju koliko su puta opljačkani i ostatke resursa ulažu dalje u građevine i istraživanja, tako je ovim novim pravilom onemogućena druga krajnost da igrač zanemari osobni život i podredi ga ovoj igri. Ovdje je bitno naučiti da bitka za napredak u igri podrazumijeva i pobjede i gubitke i da samo mudrošću i inteligencijom možeš svladati i jače od sebe.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #82 na: Svibanj 07, 2010, 09:22:02 »


Ako ih netko i kupi po znatno višoj cijeni dobit ćeš zlato s kojim ćeš iste te rese i više moći kupiti kad cijena padne, a što se tiće provizije nju ćeš smanjiti ulaganjem u istraživanje tržišta. Kako se to radi i zarađuje na tržištu resursa pitaj jače igrače koji na tome više zarađuju nego u pljačkama. A osim toga ako skupljaš puno resursa za neko istraživanje podrazumijeva se i da moraš imati vojsku koja će te resurse moći braniti.
Ova igra zahtjeva i neka planiranja u razvoju ekonomije i vojske a novo pravilo 6 sati izvan igre i dodatno planiranje vremena kada ići na prisilni odmor. Kao što je svim pravim igračima jasno da ovo nije igra za one koji jednom u tri dana navrate da vide što se događa s njihovim carstvom pa samo prebrojavaju koliko su puta opljačkani i ostatke resursa ulažu dalje u građevine i istraživanja, tako je ovim novim pravilom onemogućena druga krajnost da igrač zanemari osobni život i podredi ga ovoj igri. Ovdje je bitno naučiti da bitka za napredak u igri podrazumijeva i pobjede i gubitke i da samo mudrošću i inteligencijom možeš svladati i jače od sebe.
*bravo* *bravo* ljepo napisano  Smiley
Evidentirano

plemeniti
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #83 na: Svibanj 07, 2010, 11:55:57 »

Ti pričaš gluposti kako si ti bio online u to vrjeme koje si naveo? I zašto taj igrač nebi bio online u to vrjeme?
I neka su uveli to vrjeme eto svi smo se pomirili sa time al nemojte pričati da je bolje kad nije, jer recimo kad je rat u savezu večina igrača dodje pogledati svakih 50 min jel ga ko napada i nastavi dalje sta več hoče spavati ili če raditi šta mu volja, a ti što su varali opet če u to sam siguran jer njima neče značiti ništa tih 6 sati offline ako če opet moči koristiti programe za dojavu koje su koristili.
ne kuzis me...bas to i je oke...tih 6 sati od Lips Sealed em vojsku nema je doma..mogu mi rusit prazne utvrde...i neka...bar se mogu tih 6 sati opustit...jel nisam tolki frik da uopce dolazim svakih 50 minuta pogledat... Lips Sealed ..covijek sam sa sela...pa se ima uvijek posla...ako me razumijes...  Cry
i ovo sto sam reko sam samo karikirao a ne da se toga hvata ko pijan plota..ocu rec o igracima koje smo napadali...u dogovoru...i u koje mu god doba dodjes on je onlajn..e pa dragi spartak to naprosto nije moguce...znaci da il je lik lud il mu na racunu igra 200 ljudi...i zbog toga mi je drago ovo 6sati oflajna...bez uvrede...jer to znaci da je 6 sati svatko ranjiv...osim ako nije stvarno dobar igrac i ako se ne potrudi da nije...
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #84 na: Svibanj 07, 2010, 02:37:30 »


Ako ih netko i kupi po znatno višoj cijeni dobit ćeš zlato s kojim ćeš iste te rese i više moći kupiti kad cijena padne, a što se tiće provizije nju ćeš smanjiti ulaganjem u istraživanje tržišta. Kako se to radi i zarađuje na tržištu resursa pitaj jače igrače koji na tome više zarađuju nego u pljačkama. A osim toga ako skupljaš puno resursa za neko istraživanje podrazumijeva se i da moraš imati vojsku koja će te resurse moći braniti.
Ova igra zahtjeva i neka planiranja u razvoju ekonomije i vojske a novo pravilo 6 sati izvan igre i dodatno planiranje vremena kada ići na prisilni odmor. Kao što je svim pravim igračima jasno da ovo nije igra za one koji jednom u tri dana navrate da vide što se događa s njihovim carstvom pa samo prebrojavaju koliko su puta opljačkani i ostatke resursa ulažu dalje u građevine i istraživanja, tako je ovim novim pravilom onemogućena druga krajnost da igrač zanemari osobni život i podredi ga ovoj igri. Ovdje je bitno naučiti da bitka za napredak u igri podrazumijeva i pobjede i gubitke i da samo mudrošću i inteligencijom možeš svladati i jače od sebe.
malo si skrenuo s kursa rasprave Smiley Smiley jos mi nisi objasnio kak ces sacuvat resurse od jacih igraca ako ti treba 5 dana da skupis za neko skupo istrazivanje... ok, stavit ces rese na trziste... i nitko nece kupit recimo... zatim sljedecu vecer ces opet stavit resurse na trziste ili?Huh? pa ces sljedecu vecer opet stavit resurse na trziste ili??? pa opet i opet??? i to ti je 5 dana skupljanja... e sad... 2. dan ti dolaze resursi natrag doma s trzista, 4. isto tako, 6. dan isto itd itd... i kud ces s njima sad? opet na trziste??? kuzis o cem ti govorim. vrtis se u krug... nemoj uzimat u obzir svoju vojsku kao zastitu jer si vjerojatno slabiji od onog kojima duplo vise tvojih bodova... i nemoj mi sad rec da te mozda nece netko napast jer uzimamo u obzir da bas hoce Smiley
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #85 na: Svibanj 09, 2010, 12:43:12 »

Jao Licancino, jel ti to stvarno ne znaš ili samo nabijaš postove ?  Cheesy To se radi tako da svaki dan smanjuješ cijenu resa koje se vrate s onima koje imaš na tržištu...Pa kad se vrate opet smanjiš cijenu u skladu s onim resama koje već imaš na tržištu itd.. dok sve ne prodaš odjednom ili ti se vrati odjednom. Huh? Sad mi se ne da više objašnjavati jer mislim da ti mene ...   *freak*
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #86 na: Svibanj 09, 2010, 10:47:07 »

al kuis, nemre ti se vratit sve odjednom Grin (samo me zanima kak razmisljas Smiley )... poanta je da ih ne prodas, nego samo sacuvas
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #87 na: Svibanj 26, 2010, 08:53:56 »

proslo je skoro mjesec dana od uvođenja novog pravila. pozvao bih sve koji su se ovdje raspisali da potvrde svoja stajalista od zadnjieg posta. dali je novo pravilo tako lose? ja osobno nisam ni osjetio da postoji. Smiley
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #88 na: Svibanj 26, 2010, 12:22:24 »

ni ja Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #89 na: Svibanj 26, 2010, 04:05:04 »

Ma ovo je katastrofa velikih razmjera Cheesy
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!