Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 10:02:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: novo pravilo  (Posjeta: 9545 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #60 na: Svibanj 01, 2010, 01:26:32 »

glupa rasprava... ako netko ne spava radi imperije barem 6 sati dnevno, onda nek si nadje zivot, i tocka
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #61 na: Svibanj 01, 2010, 09:10:03 »

Doista ne vidim razloga zbog toliko ljutnje na ovo pravilo koje je za svakog normalnog igrača potpuno prihvatljivo. Ako netko zbog ove igre ne može sebi priuštiti 6 sat odmora dnevno onda je "pacijent za Vrapče". Naravno da to ne paše onima koji se izmjenjuju na acc-ima i na taj način varaju u igri. Svatko sebi može birati vrijeme kad će odsustvovati 6 sati pa i to može biti dio strategije u igri. Realm je dovoljno velik za army save, a pljačke su sastavni dio igre i jednom ću ja biti opljačkan a drugi put ću ja nekoga opljačkati. Strategija može biti i u tome da skužiš kad će protivnik biti prisiljen odsustvovati 6 sati pa planirati napad za to vrijeme. Slažem se da je ovo pravilo trebalo postojati od početka realma no i naknadno uvođenje je jednako za sve pa nitko nije posebno oštećen njime. Mislim da će ratovi saveza sada čak biti zanimljiviji.
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #62 na: Svibanj 01, 2010, 12:21:17 »

e sad samo treba naucit ratovat, pa da se to mozda malo iskoristi Smiley meni je recimo veci problem to kaj mislim da igrica nije dobro izbalansirana. recimo ratnik nema sanse protiv ekonomista. farmeri su uvijek prvi, cim odlucis ratovat jednostavno gubis. bilo bi ok da recimo netko pocne igrat od pocetka napadacki i da se moze nosit po bodovima do kraja ere s farmerima. naravno mozda i grijesim ali meni to za sad tak izgleda. i nisam mislio na one ratnike koji napadaju goldminove, da je po meni trebalo bi ukinut vojne bodove za napadanje goldmine-ova. jer ovak netko moze napadat goldmineove i postat marshal do kraja ere sam od toga. to bi trebali bit bodovi za istjerivace duhova  Tongue
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #63 na: Svibanj 01, 2010, 03:24:20 »

Tu si u pravu. Oni koji odluče igrati ovu igru kao borbenu igru su uvijek u podređenoj situaciji u odnosu na one koji ovdje igraju farmu umjesto na fejsu.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #64 na: Svibanj 03, 2010, 04:19:35 »




evo malo objasnjenje slike mali zeleni sat odbrojava vrijeme u kojem morate bit offline 6h u komadu u suprotnom ako se vrijeme odbroji a vi niste bili offline 6h u komadu vas racun ce bit automatski zakljucan na 6h...... ako sat nije odbrojio do kraja a vi ste bili u komadu 6h offline u trenutku kad se ulogirate(znaci nakon 6h off) odbrojavanje krece opet iz pocetka(resetira se) zato bolje odredite vi sami i pripremi te se na 6h off nego da morate prisilo i nespremno imati 6h off.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
warlock
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #65 na: Svibanj 03, 2010, 07:58:34 »

neznam tko je dosao na tu ideju da takvo sto uopce uvede u igru..sve kupljene dijamante i aktivirana premium clanstava,, sve pada u vodu i postaje besmisleno zbog toga jer ja nemogu vise imati kontrolu nad tim...sto osobno donosim odluku da vise necu potrositi niti jedne kune na sve te " POGODNOSTI" kao premium clan niti kupovati kredite jer ja ne mogu pristupati svom racunu u trenutku kada osjetim opasnost od napada,,,,niti rudnici nisu neka posebna pogodnos jer ja sam razvijao straregiju danima kako pronaci rudnike a sad kad sam imao svoju strategiju vi ste uveli neko pravilo da opet sav moj trud uzalud.....bilo bi FER da igra ide kako je pocela....jer da su neka pravila od ovih pravila bila poznata tad pitanje je dali bi uoce pocimao s igrom i tosenjem novca..Ovo pravilo je samo dobro za igrace koji su najjaci jer oni se ne boje napada nikad a kad primjete da je netko na prisilnoj pauzi siguran sam da znam sto takvog igraca ceka....svi koji su ispd razine jakih igraca ovo pravilo ih dovodi u poziciju rudnika za one koji su jaki a kad udjem ugru znaju da im ne mogu uzvratiti i kad su oni na pauzi.....Moze li se to vratiti na staro?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #66 na: Svibanj 03, 2010, 08:10:09 »

neznam tko je dosao na tu ideju da takvo sto uopce uvede u igru..sve kupljene dijamante i aktivirana premium clanstava,, sve pada u vodu i postaje besmisleno zbog toga jer ja nemogu vise imati kontrolu nad tim...sto osobno donosim odluku da vise necu potrositi niti jedne kune na sve te " POGODNOSTI" kao premium clan niti kupovati kredite jer ja ne mogu pristupati svom racunu u trenutku kada osjetim opasnost od napada,,,,niti rudnici nisu neka posebna pogodnos jer ja sam razvijao straregiju danima kako pronaci rudnike a sad kad sam imao svoju strategiju vi ste uveli neko pravilo da opet sav moj trud uzalud.....bilo bi FER da igra ide kako je pocela....jer da su neka pravila od ovih pravila bila poznata tad pitanje je dali bi uoce pocimao s igrom i tosenjem novca..Ovo pravilo je samo dobro za igrace koji su najjaci jer oni se ne boje napada nikad a kad primjete da je netko na prisilnoj pauzi siguran sam da znam sto takvog igraca ceka....svi koji su ispd razine jakih igraca ovo pravilo ih dovodi u poziciju rudnika za one koji su jaki a kad udjem ugru znaju da im ne mogu uzvratiti i kad su oni na pauzi.....Moze li se to vratiti na staro?
nemoze se vratit niti se hoce vratit...... ugl ako tebe neko napadne za vrijeme tvojih 6h off malo pratis tog igraca i kad primjetis da je on off onda ti s njim radi sto ti je volja.... vjeruj vise ce njega bolit to sto si ga ti kao "slabiji" igrac  pocistio u provincijama i porobio mu seljake nego sto ce tebe pogodit to sto je on tebi napravio.....  tako da ko tebe kamenom i ti njega kamenom jer je kruh skuplji..... samo roka Lips Sealed ..  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
warlock
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #67 na: Svibanj 03, 2010, 08:50:15 »

Bravo.... samo kad me taj netko napadne i sve pobije mogu ga sam moliti da me ne dira....tu srategiju drzi za sebe..hvala
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #68 na: Svibanj 03, 2010, 09:03:58 »

pa zato ces ti lijepo poslat army save i nece te nitko pobit  Cheesy ako neznas slucajno kaj je to army save, malo prolistaj forum....
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #69 na: Svibanj 03, 2010, 09:08:16 »

neznam tko je dosao na tu ideju da takvo sto uopce uvede u igru..sve kupljene dijamante i aktivirana premium clanstava,, sve pada u vodu i postaje besmisleno zbog toga jer ja nemogu vise imati kontrolu nad tim...sto osobno donosim odluku da vise necu potrositi niti jedne kune na sve te " POGODNOSTI" kao premium clan niti kupovati kredite jer ja ne mogu pristupati svom racunu u trenutku kada osjetim opasnost od napada,,,,niti rudnici nisu neka posebna pogodnos jer ja sam razvijao straregiju danima kako pronaci rudnike a sad kad sam imao svoju strategiju vi ste uveli neko pravilo da opet sav moj trud uzalud.....bilo bi FER da igra ide kako je pocela....jer da su neka pravila od ovih pravila bila poznata tad pitanje je dali bi uoce pocimao s igrom i tosenjem novca..Ovo pravilo je samo dobro za igrace koji su najjaci jer oni se ne boje napada nikad a kad primjete da je netko na prisilnoj pauzi siguran sam da znam sto takvog igraca ceka....svi koji su ispd razine jakih igraca ovo pravilo ih dovodi u poziciju rudnika za one koji su jaki a kad udjem ugru znaju da im ne mogu uzvratiti i kad su oni na pauzi.....Moze li se to vratiti na staro?

neka tog pravila =) sad makar će ostat oni igrači koji misle igrat...a ne oni koji su dolazili 1-2 puta na dan...a i sam sam premium tako da nevidim nikakvog problema s tim...ja sam se jednostavno pomirio s tim da mi tu ništa nemožemo,, i jednostavno sam napravio taktiku i tako igram prema njo Lips Sealed imo ja vojske ili ne...opet je tu army save...samo je pitanje tko će kako paziti...
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #70 na: Svibanj 03, 2010, 10:10:10 »

ma ja vam kazem da je ovako zanimljivije, sto posto... samo kaj neki ne žele malo razmisliti i dati tom pravilu sansu, a i cini se da nisu ipak malo detaljnije upuceni u igru... ovako se daje vise prostora manevrima i ama bas SVATKO je ranjiv Smiley
Evidentirano
Raptor
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #71 na: Svibanj 03, 2010, 10:32:40 »

Pozz ja sam novi ovdje. Ovo pravilo je čisto ok. Igra će biti zanimljivija, a i neće se više moći varati. Normalan čovijek mora biti barem 6h offline pa mora spavati i jesti. Jedino nije ok to što je uvedeno usred igre
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #72 na: Svibanj 03, 2010, 10:39:05 »

e da ste igrali prošlu eru do kraja i da ste imali 6 igrača  koji su vam bili ispod 2000 a svaki te je imo sa čime napasti na vojsku znali bi šta vam može napraviti u 6 sati nedolaženja na acc  Cry Cry da dragi moji ljudi su uzimali godišnji samo da bi uspjeli sačuvati vojsku jel čim bi maknuo vojsku sljedilo bi po nekoliko napada na prove i tako svaki sat vremena čiščenje baš me zanima kakva bi to taktika spriječila
Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #73 na: Svibanj 03, 2010, 10:42:39 »

e da ste igrali prošlu eru do kraja i da ste imali 6 igrača  koji su vam bili ispod 2000 a svaki te je imo sa čime napasti na vojsku znali bi šta vam može napraviti u 6 sati nedolaženja na acc  Cry Cry da dragi moji ljudi su uzimali godišnji samo da bi uspjeli sačuvati vojsku jel čim bi maknuo vojsku sljedilo bi po nekoliko napada na prove i tako svaki sat vremena čiščenje baš me zanima kakva bi to taktika spriječila

daj skrapi "NES..."  Grin jer mi možemo plakat...i opet će bit 6h...no bolje 6h nego 12h off...tko zna MOŽDA JE I TO SLIJEDEĆE =) hehe Tongue Tongue
Evidentirano
plemeniti
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #74 na: Svibanj 04, 2010, 05:41:21 »

ajme sto ste svi nadrkani na pravilo...ahahah..ne kuzim...ako mislite da ce imperija propast zbog vas desetak koji necete kakti ga vise "kupovati kredite" onda ste u krcu...ovo je jedno dobro pravilo koje omogucuje da dodju na svoje igraci koji imaju mozga u glavi i koji ce znat iskoristiti...a svi oni koji se bune su vecinom oni koji koriste sitanja i takve slicne gluposti...i naravno da im nitko nije mogao nista...e pa sad lijepo moji....drž se...poljecemo...
svaka cast za uvađanje ovog pravila...neka je..bilo je i vrijeme...jer  Lips Sealed sh ti lika kojeg ja napadam u 2 u noci u 5 ujutro u 10 ujutro par puta popodne...i on uvijek onlajn...pa il je puko ko kokica  *freak* i nek si nadje zivot...il igra šesto pedeset ljudi na njegovom racunu...  *WASSUP*
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!