Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 06:16:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: novo pravilo  (Posjeta: 9511 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_Spartak32
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #15 na: Travanj 27, 2010, 04:10:36 »

Evo ja sam rekao da je to za mene glupost i opet ću reči. Tiger ti kažeš da je to zbog onih što varaju slažem se sa tobom,ja osobno nikad nisam varao niti imam u planu to raditi i mislim da je onda bolje pohvatati te koji varaju i izbaciti ih iz igre nego nama uvoditi nekih 6h offline. Jer ti koji su varali oni će nači način kako opet prevariti.

Mislim da je ova igra super i da netreba izmišljati neka pravila da bih ljudi odustali,jer mojih 28 članova u savezu sve su ozbiljni ljudi i vole tu igru čak su i pripremili godišnje odmore u slučaju ratovanja,ali nakon ove obavjesti skoro svi su rekli da če se zahvaliti IO i da neče nastaviti sa daljnjim igranjem.

Evidentirano
mortis
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 27, 2010, 04:16:55 »


Mislim da je ova igra super i da netreba izmišljati neka pravila da bih ljudi odustali,jer mojih 28 članova u savezu sve su ozbiljni ljudi i vole tu igru čak su i pripremili godišnje odmore u slučaju ratovanja,ali nakon ove obavjesti skoro svi su rekli da če se zahvaliti IO i da neče nastaviti sa daljnjim igranjem.



potpisujem...tako je i kod mene...već svi viču kako nema koristi igrat dalje...da smo htjeli to pravilo išli bi r1-4 igrat...mene baš zanima hoće li se provest anketa kao što sam predložio...jer to bi bio pravi odgovor na pitanje tj. komentar admina...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 27, 2010, 04:22:45 »

Niti imam namjeru, niti ovlasti, niti potrebu da nekog nagovaram da igra ili ne igra ovu ili bilo koju igru. I svatko ima pravo na svoje mišljenje i nemam namjeru osporavati ničije mišljenje. Ali ova promjena će biti uvedena i to je to.
E sad, da mi netko može reći da može 7 dana za redom biti online 24 h dnevno, ne može. I o tome nemam namjeru raspravljati.
Vrlo je jednostavno reći, nađite one koji su varali ali nemojte ništa mijenjati... Ovo uništava dosta snova babysiterima jer im je do sada glavna prednost bila što je njih nekoliko bilo stalno online, onima koji korista dojavljivače, pa su opet bili neuhvatljivi. Svi ste znali gunđati o tome, a kad se uvede metoda da se to izjednači, opet ne odgovara.
Svaki igrač koji je igrao sam, je sigurno bio offline barem 6h. Čast onima koji su spavali samo 3-4 h, ali takvi ne čine većinu.
Da, promijeniti će se u igri to da će trebati u vrijeme rata raditi army save, vratiti će se stare strategije hvatanje vojske sa army save-a, pljačkanje da protivnik nema zlata kad se vrati pa ne može pobjeći, nadmudrivanja kako otkriti kad je netko na army save, kad se vraća, uništiti mu populaciju i utvrde dok je na 6 h offline. Ali ja sam igrao s tim pravilima i barem meni je sve to bilo daleko zanimljivije nego bez toga kad su računi bili 24 h online i nisi nikog mogao uhvatiti zbog toga.
Sad dal se to nekom čini zanimljivo ili ne, na to ne mogu utjecati. Svatko odlučuje za sebe. Probajte, možda vam se dopadne. Niste niti probali a već je sve negativno.
Evidentirano

_Spartak32
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 27, 2010, 04:35:16 »


Sad dal se to nekom čini zanimljivo ili ne, na to ne mogu utjecati. Svatko odlučuje za sebe. Probajte, možda vam se dopadne. Niste niti probali a već je sve negativno.

Pa probao sam u svjetu 10 ja mislim i kad sam se prikopčo nakon 6 sati osto sam bez svega što sam imao ;D
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #19 na: Travanj 27, 2010, 05:19:52 »

ali vamo će ići na rizik jer nitko neće znati kad si offline Smiley
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #20 na: Travanj 27, 2010, 05:21:05 »

Sumnjam da itko može svaki dan 24 sata svako malo paziti, ili se buditi da pogleda jel se što događa. Evo uzmimo u primjer zaposlene ljude(koji su u manjini u ovoj državi), idu spavati oko 1,2 a na poslu ako se logiraju oko 8:30-9. preko 6 sati.
Većina ostalih vječiti studenti, vucibatine, zgubidani, trajno nezaposleni, umirovljenici u 30oj i tako(dakle većina populacije koja dnevno pohodi stotine kava, igra imperiju i shoping centre) ako ide spavati u 3 sigurno se ne budi prije 10, 11.
Dakle tih 6 sati je obično preko noći, sve ostalo ne može biti fizički moguće u nekom realnom vremenu.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 27, 2010, 05:33:51 »

Pa probao sam u svjetu 10 ja mislim i kad sam se prikopčo nakon 6 sati osto sam bez svega što sam imao ;D
R10 je poseban po tome što je 4 puta brži i tamo niti nije moguće napraviti army save, jer maksimalan put vojske je 4 h. i svi napadi se dešavaju u nekih 10 -30 minuta trajanja i taj realm je jako zahjevan.
Evidentirano

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #22 na: Travanj 28, 2010, 10:23:40 »

lako se u ratu može skužiti kada je neko 6 sati ofline. zamislite šta če mu biti sa provincijama kad se vrati. još nitko nije odgovorio dali se sati zbrajaju ili to mora biti u komadu 6 sati
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #23 na: Travanj 28, 2010, 10:54:49 »

lako se u ratu može skužiti kada je neko 6 sati ofline. zamislite šta če mu biti sa provincijama kad se vrati. još nitko nije odgovorio dali se sati zbrajaju ili to mora biti u komadu 6 sati
MORA BIT U KOMADU
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 28, 2010, 11:27:44 »

Ovo je veeeeliki plus za one koji ne rade i mogu noću i ujutro stalno biti na igrici, ali nažalost većina igrača ima obaveze potut sitnice kao posa ili škola. Da bi moga kvalitetno raditi ili učiti logično je da će odabrati noć ili radno vrime ili ono provedeno u školi za ispuniti obavezu koje ovo pravilo nameće, a noćobdije i neradnici samo tribaju par dana da skuže u koje vrime su čije obaveze i realm im je na pladnju  *black_eye*..... a sve pod izlikom zaštite tih istih, isto kao i harač, radi naše dobrobiti *xxx*. uostalom kupujte kredite i šutite, šta se uopće imate bunit  Tongue
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #25 na: Travanj 28, 2010, 11:40:46 »

Ako prije nisi bio 6 h offline po noći ili u neko doba dana jer si bio na poslu, ne vidim koja je razlika sada??? Jedino što ti noćobdije će isto morati na 6h. Možda u vrijeme kad ćeš ti biti slobodan i biti na IO?  Wink
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1239.0
i u vijestima u IO je ista stvar sa pojašnjenjem kako će 6 h offline funkcionirati.
Evidentirano

febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #26 na: Travanj 28, 2010, 11:53:13 »

Ako prije nisi bio 6 h offline po noći ili u neko doba dana jer si bio na poslu, ne vidim koja je razlika sada??? Jedino što ti noćobdije će isto morati na 6h. Možda u vrijeme kad ćeš ti biti slobodan i biti na IO?  Wink
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1239.0
i u vijestima u IO je ista stvar sa pojašnjenjem kako će 6 h offline funkcionirati.
Ima istine u ovom šta govoriš, ali znam mnoge koji su navijali ili navijaju budilicu da vide u 3 ili 4 ujutro da li ih neko napada, ili da ponovno pošalju vojsku, većina može dok je na poslu svako toliko doći i vidit šta se dešava, a sa ovim pravilom to više neće biti moguće, također sa ovim pravilom 10-15  igrača sa najjačom vojskom ne mora strahovat od ničega nego će elegantno držati vojsku doma, sve resse u gl. provinciju i još ako promjene navike pa će se ranije ustajat ili kasnije ić na spavanje svi mi ostali smo postali goldmine za njih... ne možemo micat rese, ne možemo pokušat nekakvu kontru, možda ćemo neko vrime i uspjevat sakriti vojsku, ali to neće bit duga vjeka... Shocked
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #27 na: Travanj 28, 2010, 11:55:33 »

DA JE TO PRAVILO BILO NA POČETKU NIKADA NEBI NI POČINJAO. NIJE U PITANJU 6 SATI, ILI 3 SATA ILI 8 SATI, VEČ ZAŠTO MIJENJATE PRAVILA. JA IGRAM KAD MOGU, NEKAD KRAČE NEKAD DUŽE, NEKAD SAM 24 SATA ONLINE SA POVREMENIM OFLINE ALI GOTOVO NIKADA U KOMADU 6 SATI, A SADA NA TO MORAM PAZITI KODA MI NIJE DOVOLJNO NA SVE OSTALO PLANIRATI NEGO MORAM SAD I NA DODATKE PRAVILU. VOJSKA TROŠI I TO PUNO, AKO JU ŠALJEM NA 3 SATA A NE NAMIRE DUG ETO ME U MINUSU PA SEM OPET U BANANI DOK SE NE ISKOPAM, A DOMA JU NE OSTAVLJAM NIKOME NA PLADNJU. TO PRAVILO JE GLUPO, A NAJVIŠE ŠTO SE NAMEČE SADA A NE NA POČETKU. ULOŽIO SAM I VREMENA I NOVACA U OVU IGRU A SADA SE RAZMIŠLJAM DA ODUSTANEM. MA RECI TI MENI DA JE TO PAMETNO PRAVILO I KOME TO PRIDONOSI. VADITE SE DA SPRIJEČITE ČUVANJA ACC, A ČEMU VI SLUŽITE, KAZNITE TAKVE IGRAČE, IZBACITE A OVAKO KAŽNJAVATE NAJVIŠE ONE IGRAČE KOJIMA JE VOJSKA STALNO U NAPADIMA I U POKRETU. JA OSOBNO ŽIVIM OD NAPADA U OVOJ IGRI I ŠALJEM TAKO DA NEMORAM GLEDATI KAD SE VRAČAJU JER MOGU BITI ONLINE KAD GOD HOČU A SA VAŠIM PRAVILOM TO NEMOGU. PONAVLJAM, DA JE TO BILO NA POČETKU NEBIH NI POČIMAO IGRU!
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #28 na: Travanj 28, 2010, 12:02:51 »

ZNATE LI VI ŠTA ČE SE DOGODITI MOJIM PROVINCIJAMA U TIH 6 SATI KADA SKUŽE KAD SAM OFLINE, A SKUŽIT ČE. NEMOŽETE MI REČI DA NEČE JER ISTO TAKO IMAM I JA NEKOGA KOGA ŽELIM VIDJETI OF, I U TIH 6 SATI SA KONJIMA ČU MU SVE PROVINCIJE POROBITI A ON SE NEMOŽE BRANITI IAKO BI HTIO, TAKO I JA SA SVOJIM PROVINCIJAMA. DOBRO, NEMOGU SVE, MOGU SAMO 4 A TO ZNAČI 4x50=200 SELJAKA A MOŽDA I VOJSKA. ZNATE LI KOLIKO ČE TAKVIH SLUČAJEVA SADA BITI. UBIT ČE TE OVU IGRU I LJUDI ČE ODUSTAJATI.
Evidentirano
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #29 na: Travanj 28, 2010, 12:13:18 »

Opet mi vrag neda mira pa moram pisat  Grin..... nedavno je bila nekakva anketa, sam bog zna šta je to tribalo biti i ljudi su na onom pitaj za pomoć samo o tom pitali a niko nije zna o čemu se radi, svakodnevno primamo poruke tipa "IGRAJ OVO ILI ONO I ZARADI KREDITE" .........zašto se nije moglo kad se počelo razmišljat o ovom pravilu priko takvih poruka i priko onakve ankete vidit šta većina igrača želi??.. po meni to se je moglo napraviti bez puno problema, ali nije... sve ovo vodi do sljedećeg zaključka: VLASNIKU IGRE NIJE BITNO ŠTA IGRAČI ŽELE SVE DOK PLAĆAJU ILI NAS SMATRAJU NEDOVOLJNO INTELIGENTNIMA PA NAS NASTOJE ZAŠTITI OD NAS SAMIH!!!
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!