Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 09:20:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prijedlozi  (Posjeta: 621 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« na: Travanj 24, 2010, 05:27:02 »

Imam 2 prijedloga
1.Ako administratorima javnog chata nije problem naka malo igrace upucuju na forum
2.Ako vam se da idemo se skupiti i probati pokoriti neki internacionalni realm to možemo pokušati napraviti 28.4 zato jer tad pocinje r4 šta mislite o tome i ako ocete možemo se dogovoriti da svi imamo neke incijale ispred svoga nicka naprimjer 1-vjeko5 to je bezveze ali ako vam se da to bi bilo super barem meni  *freak*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 24, 2010, 05:49:03 »

Imam 2 prijedloga
1.Ako administratorima javnog chata nije problem naka malo igrace upucuju na forum
2.Ako vam se da idemo se skupiti i probati pokoriti neki internacionalni realm to možemo pokušati napraviti 28.4 zato jer tad pocinje r4 šta mislite o tome i ako ocete možemo se dogovoriti da svi imamo neke incijale ispred svoga nicka naprimjer 1-vjeko5 to je bezveze ali ako vam se da to bi bilo super barem meni  *freak*
1. svako ko trazi pomoc ako mu se ne odg tamo da mu se link od foruma a mislim da bi bilo suluda da operateri ispituju svakog pojedinacno jel bio na forumu i reci mu kako doci na forum.....
2. mnogi od vas a vjerojatno ni ti neznaju da r4 nije isti kao r71 r4 je v1 verzija a r71 v4a..... v4a je puno puno laksa verzija nego v1...... imaju neka druga pravila itd itd.....
« Zadnja izmjena: Travanj 24, 2010, 05:59:35 od Tiger » Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 24, 2010, 06:18:46 »

Pa ja sam samo dao na primjer r4 možemo se skupiti u nekom drugom realmu kad se otvori ja bih to htio zato šta smatram da bih puno naucio ako bi to napravili  *freak*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!