Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:44:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pomoć noobu-u  (Posjeta: 676 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Lazarus26
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« na: Travanj 24, 2010, 01:37:34 »

Ovom prilikom se želim i predstaviti članovima ovoga foruma jer ipak ovo mi je prvi post. Možete me naći u igru pod nickom Lazarus26, svijet 71 kao i većina koji su ovdje pretpostavljam.

Da ne duljim čitao sam ja tu po forumu pravila igre i kako započeti no evo igram već dan, dva i lagano ja to hvatam no vidim da je igra komplicirana. I sad da ne postam tu milijun glupih pitanja koje ću vjerovatno i pitati radije bi tražio drugačiju vrstu pomoći.

Stoga bih zamolio ako ima dobrovoljaca da mi preko msn-a pojasne malo kako da pravilno igram i sve te strategije čega da se pazim jer sad sam tek počeo igrati i zagrio sam se za to no bojim se da mi ne bi dopizdilo.

Znači ako ima koji dobrovoljac da mi pomogne na početku neka mi se u igri ili tu na pm javi i ja mu dam mali od msn-a i da me uvede u ovaj svijet.

Eto zahvaljujem unaprijed na svakoj pomoći i to bi bilo to za sad  Smiley
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 24, 2010, 01:59:19 »

u orginalu, pročitaj kako igrati u igri i nećeš imati problema. igra nije toliko komplicirana da ne bi mogao većinu shvatiti. A onda ono što ti neće biti jasno, pitaj ovdje ili u Pitaj za pomoć u igri.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 24, 2010, 02:53:43 »

ili odi tamo na javni chat i ziher ce ti bit netko tko ce ti znati odgovorit na bilo koje pitanje, nemas se kaj sramit, tome chat i sluzi
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!