Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:02:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Jedno pitanje  (Posjeta: 601 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« na: Travanj 17, 2010, 04:31:40 »

Dali ima ovoga u imperi online: Naprimjer neko ima medicinu 3 i izgradi utvrdu 2 i za nju dobije 10 bodova a, neko drugi ima medicunu 1 i napravi utvrdu 2 i za nju dobije 6 bodova nadam se da sam dobro postavio pitanje...i jel je ovo moguce ? *suicide*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 17, 2010, 04:33:43 »

Medicinu a ne medicunu  *suicide* *WALL* *sos* *freak*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 17, 2010, 04:41:51 »

bez obzira na ostala istrazivanja bodove svako dobiva onoliko koliko je osnovna cijena te gradjevine ili istrazivanja..... npr ako osnova cijena utvrde lvl 2 kosta npr  10000 kamena onda ces dobit 10 bodova jer 10k kamena=10k zlata=10bodova i tako je svakom...... ugl lvl medicine nema veze s tim koliko ce tebi dati bodova izgradnja utvrde lvl 2......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 17, 2010, 08:26:40 »

Hvala  *ice*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!